Súhrn
- Vznik
- 18. 02. 199729 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 32 068 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TELEMOST s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36368881
- daňové identifikačné číslo
- 2020096771
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Horný Val 11/23, 01001 Žilina, Slovenská republika
- Územie
- Žilinaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 02. 1997
- V registri
- 29 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 10084/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 571172
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoobchod v rozsahu voľných živnosti, | 18. 02. 1997 | — |
| - maloobchod v rozsahu voľných živnosti, | 18. 02. 1997 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, | 18. 02. 1997 | — |
| - pokládka, montáž a údržba telekomunikačných vedení jednotnej telekomunikačnej siete | 11. 02. 2000 | — |
| - inžinierska činnosť | 11. 02. 2000 | — |
| - požičiavanie elektrického a ručného náradia, strojov a nástrojov | 11. 02. 2000 | — |
| - vydávanie neperiodických publikácii | 11. 02. 2000 | — |
| - organizovanie školení a predajných výstav | 11. 02. 2000 | — |
| - maloobchod s kancelárskou a výpočtovou technikou | 11. 02. 2000 | — |
| - demolačné, zemné a výkopové práce | 11. 02. 2000 | — |
| - uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 03. 10. 2002 | — |
| - maliarske, natieračské a lešenárske práce | 03. 10. 2002 | — |
| - zváračské práce | 03. 10. 2002 | — |
| - upratovacie práce | 03. 10. 2002 | — |
| - úprava a kosenie zelene | 03. 10. 2002 | — |
| - pneuservis | 03. 10. 2002 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť | 03. 10. 2002 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 03. 10. 2002 | — |
| - sprostredkovanie dopravy | 03. 10. 2002 | — |
| - prenájom strojov a prístrojov | 03. 10. 2002 | — |
| - výroba piliarska a impregnácia dreva | 03. 10. 2002 | — |
| - zvoz dreva | 03. 10. 2002 | — |
| - výroba drobných výrobkov z dreva | 03. 10. 2002 | — |
| - predaj nápojov na priamu konzumáciu | 03. 10. 2002 | — |
| - predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a bezmäsitých jedál na priamu konzumáciu | 03. 10. 2002 | — |
| - montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení | 03. 10. 2002 | — |
| odborné prehliadky a odborné skúšky, oprava elektrických zariadení v rozsahu A, E2 | 01. 07. 2009 | — |
| montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených elektrických zariadení | 01. 07. 2009 | — |
| faktoring a forfaiting | 01. 07. 2009 | — |
| projektovanie elektrických zariadení | 01. 07. 2009 | — |
| vedenie účtovníctva | 20. 06. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020096771 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2022 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −32 796 € a znížila tržby o ▼82 % na 32,1 tisíc eur.
Tržby
32 068 €
▼ 81,8 %Výsledok hospodárenia
−32 796 €
▼ 884,4 %Aktíva
188 779 €
▲ 54,8 %Vlastné imanie
−7 905 €
▼ 130,2 %Zadlženosť
104,2 %
Hrubá marža
−102,3 %
Čistá marža
−102,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 73,7 tis. | 100,5 tis. | 216,7 tis. | 176,4 tis. | 32,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,8 tis. | 16,9 tis. | 18,6 tis. | 4,2 tis. | −32,8 tis. |
| Aktíva | 99,2 tis. | 35 tis. | 135,6 tis. | 121,9 tis. | 188,8 tis. |
| Vlastné imanie | −308 tis. | 3,4 tis. | 22 tis. | 26,2 tis. | −7,9 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 2,1 tis. | 1,1 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 410,6 % | 90,2 % | 83,7 % | 78,5 % | 104,2 % |
2018
- Tržby
- 32,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −32,8 tis.
- Aktíva
- 188,8 tis.
- Vlastné imanie
- −7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 104,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 176,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 121,9 tis.
- Vlastné imanie
- 26,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 78,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 216,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,6 tis.
- Aktíva
- 135,6 tis.
- Vlastné imanie
- 22 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 83,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 100,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,9 tis.
- Aktíva
- 35 tis.
- Vlastné imanie
- 3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 90,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 73,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 99,2 tis.
- Vlastné imanie
- −308 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 410,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.