Súhrn
- Vznik
- 07. 06. 200620 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
- Oznámenia
- 1010 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SG FM, s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 36366838
- daňové identifikačné číslo
- 2022206417
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022206417
- Sídlo
- Staré Grunty 24, 84104 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 06. 2006
- V registri
- 20 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 40951/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 906654
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom nehuteľností vrátane bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 07. 06. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 07. 06. 2006 | — |
| činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov, | 07. 06. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 06. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 06. 2006 | — |
| čistiace a upratovacie práce, | 07. 06. 2006 | — |
| prenájom spotrebného a priemyselného tovaru, | 07. 06. 2006 | — |
| prevádzkovanie garáží alebo odstavných plôch pre motorové vozidlá, ktoré slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti, | 07. 06. 2006 | — |
| búracie, kopacie, sekacie práce, | 07. 06. 2006 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce, | 07. 06. 2006 | — |
| montáž sadrokartónu, | 07. 06. 2006 | — |
| kladenie textilných podlahových krytín, | 07. 06. 2006 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom, | 07. 06. 2006 | — |
| administratívne, kopírovacie a rozmnožovacie práce, | 07. 06. 2006 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti, | 07. 06. 2006 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, | 07. 06. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva, | 07. 06. 2006 | — |
| poradenská činnosť v oblasti stavebníctva, | 01. 01. 2011 | — |
| inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve, | 01. 01. 2011 | — |
| nákup tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 01. 01. 2011 | — |
| nákup tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod), | 01. 01. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022206417 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 07. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2022206417 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −132 723 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−132 723 €
▼ 414,3 %Aktíva
509 €
▼ 99,4 %Vlastné imanie
−163 308 €
▼ 439,6 %Zadlženosť
32 184,1 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 2 tis. | 996 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −8,6 tis. | −48,5 tis. | 41 tis. | −25,8 tis. | −132,7 tis. |
| Aktíva | 452,1 tis. | 321,9 tis. | 303 tis. | 84,5 tis. | 509 |
| Vlastné imanie | 3,1 tis. | −45,4 tis. | −4,5 tis. | −30,3 tis. | −163,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 21 | 340 |
| Zadlženosť | 99,3 % | 114,1 % | 101,5 % | 135,8 % | 32 184,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −132,7 tis.
- Aktíva
- 509
- Vlastné imanie
- −163,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 32 184,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −25,8 tis.
- Aktíva
- 84,5 tis.
- Vlastné imanie
- −30,3 tis.
- Daň z príjmu
- 21
- Zadlženosť
- 135,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 996
- Výsledok hospodárenia
- 41 tis.
- Aktíva
- 303 tis.
- Vlastné imanie
- −4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −48,5 tis.
- Aktíva
- 321,9 tis.
- Vlastné imanie
- −45,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 114,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −8,6 tis.
- Aktíva
- 452,1 tis.
- Vlastné imanie
- 3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
10 oznámení
09. 04. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
22. 02. 2026
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
22. 02. 2026
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
19. 02. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
21. 01. 2026
Iné rozhodnutie súdu konkurz
08. 01. 2026
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
08. 01. 2026
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
23. 12. 2025
Uznesenie o vyhlásení konkurzu na návrh dlžníka konkurz
03. 11. 2025
Uznesenie konkurz
29. 10. 2025
Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh dlžníka konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.