prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

TOMMY spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36366684aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 06. 200620 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TOMMY spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36366684
daňové identifikačné číslo
2022196451
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tovarnícka 2412/29, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 06. 2006
V registri
20 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 18212/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
335742
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba a oprava nábytku07. 06. 2006—
kompletačné a dokončievacie práce v stavebníctve07. 06. 2006—
omietkárske práce (v rozsahu voľnej živnosti)07. 06. 2006—
montáž sadrokartónu (v rozsahu voľnej živnosti)07. 06. 2006—
obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín07. 06. 2006—
výroba strojov, prístrojov a zariadení07. 06. 2006—
sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby07. 06. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)07. 06. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 06. 2006—
prenájom motorových vozidiel07. 06. 2006—
kúpa a predaj ojazdených motorových vozidiel07. 06. 2006—
reklamné činností07. 06. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022196451: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022196451Obdobia daňových registráciíDIČ 2022196451: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022196451Obdobia daňových registráciíDIČ 2022196451: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022196451
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202219645110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −1 169 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−1 169 €

▲ 61,4 %

Aktíva

14 408 €

▼ 6,5 %

Vlastné imanie

−8 969 €

▼ 15,0 %

Zadlženosť

162,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 42 287 €. 2018: tržby 44 468 €. 2019: tržby 29 596 €. 2020: tržby 1 330 €. 2021: tržby 0 €.50 tis.25 tis.042,3 tis.44,5 tis.29,6 tis.1,3 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 42 287 €. 2018: tržby 44 468 €. 2019: tržby 29 596 €. 2020: tržby 1 330 €. 2021: tržby 0 €.50 tis.25 tis.042,3 tis.44,5 tis.29,6 tis.1,3 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 42 287 €. 2018: tržby 44 468 €. 2019: tržby 29 596 €. 2020: tržby 1 330 €. 2021: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −9 860 €. 2018: výsledok hospodárenia −40 978 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 584 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 027 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 169 €.20 tis.0−50 tis.−9,9 tis.−41 tis.+19,6 tis.−3 tis.−1,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −9 860 €. 2018: výsledok hospodárenia −40 978 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 584 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 027 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 169 €.20 tis.0−50 tis.−9,9 tis.−41 tis.+19,6 tis.−3 tis.−1,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −9 860 €. 2018: výsledok hospodárenia −40 978 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 584 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 027 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 169 €.20 tis.0−50 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 110 674 €, vlastné imanie 10 007 €. 2018: aktíva 99 398 €, vlastné imanie −31 192 €. 2019: aktíva 10 205 €, vlastné imanie −11 608 €. 2020: aktíva 15 413 €, vlastné imanie −7 799 €. 2021: aktíva 14 408 €, vlastné imanie −8 969 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 110 674 €, vlastné imanie 10 007 €. 2018: aktíva 99 398 €, vlastné imanie −31 192 €. 2019: aktíva 10 205 €, vlastné imanie −11 608 €. 2020: aktíva 15 413 €, vlastné imanie −7 799 €. 2021: aktíva 14 408 €, vlastné imanie −8 969 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 110 674 €, vlastné imanie 10 007 €. 2018: aktíva 99 398 €, vlastné imanie −31 192 €. 2019: aktíva 10 205 €, vlastné imanie −11 608 €. 2020: aktíva 15 413 €, vlastné imanie −7 799 €. 2021: aktíva 14 408 €, vlastné imanie −8 969 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 71 295 €, zásoby 18 039 €, pohľadávky 18 831 €, finančné účty 2 509 €. 2018: dlhodobý majetok 60 362 €, zásoby 18 039 €, pohľadávky 24 129 €, finančné účty −3 132 €. 2019: dlhodobý majetok −3 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 656 €, finančné účty −1 033 €. 2020: dlhodobý majetok 1 005 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 375 €, finančné účty 33 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 375 €, finančné účty 33 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 71 295 €, zásoby 18 039 €, pohľadávky 18 831 €, finančné účty 2 509 €. 2018: dlhodobý majetok 60 362 €, zásoby 18 039 €, pohľadávky 24 129 €, finančné účty −3 132 €. 2019: dlhodobý majetok −3 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 656 €, finančné účty −1 033 €. 2020: dlhodobý majetok 1 005 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 375 €, finančné účty 33 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 375 €, finančné účty 33 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 71 295 €, zásoby 18 039 €, pohľadávky 18 831 €, finančné účty 2 509 €. 2018: dlhodobý majetok 60 362 €, zásoby 18 039 €, pohľadávky 24 129 €, finančné účty −3 132 €. 2019: dlhodobý majetok −3 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 656 €, finančné účty −1 033 €. 2020: dlhodobý majetok 1 005 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 375 €, finančné účty 33 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 375 €, finančné účty 33 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 10 007 €, dlhodobé záväzky 11 700 €, krátkodobé záväzky 88 967 €. 2018: vlastné imanie −31 192 €, dlhodobé záväzky 11 700 €, krátkodobé záväzky 118 890 €. 2019: vlastné imanie −11 608 €, dlhodobé záväzky 700 €, krátkodobé záväzky 21 113 €. 2020: vlastné imanie −7 799 €, dlhodobé záväzky 700 €, krátkodobé záväzky 22 512 €. 2021: vlastné imanie −8 969 €, dlhodobé záväzky 1 700 €, krátkodobé záväzky 21 677 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 10 007 €, dlhodobé záväzky 11 700 €, krátkodobé záväzky 88 967 €. 2018: vlastné imanie −31 192 €, dlhodobé záväzky 11 700 €, krátkodobé záväzky 118 890 €. 2019: vlastné imanie −11 608 €, dlhodobé záväzky 700 €, krátkodobé záväzky 21 113 €. 2020: vlastné imanie −7 799 €, dlhodobé záväzky 700 €, krátkodobé záväzky 22 512 €. 2021: vlastné imanie −8 969 €, dlhodobé záväzky 1 700 €, krátkodobé záväzky 21 677 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 10 007 €, dlhodobé záväzky 11 700 €, krátkodobé záväzky 88 967 €. 2018: vlastné imanie −31 192 €, dlhodobé záväzky 11 700 €, krátkodobé záväzky 118 890 €. 2019: vlastné imanie −11 608 €, dlhodobé záväzky 700 €, krátkodobé záväzky 21 113 €. 2020: vlastné imanie −7 799 €, dlhodobé záväzky 700 €, krátkodobé záväzky 22 512 €. 2021: vlastné imanie −8 969 €, dlhodobé záväzky 1 700 €, krátkodobé záväzky 21 677 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 961 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000961000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 961 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000961000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 961 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000961000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby42,3 tis.44,5 tis.29,6 tis.1,3 tis.0
Výsledok hospodárenia−9,9 tis.−41 tis.19,6 tis.−3 tis.−1,2 tis.
Aktíva110,7 tis.99,4 tis.10,2 tis.15,4 tis.14,4 tis.
Vlastné imanie10 tis.−31,2 tis.−11,6 tis.−7,8 tis.−9 tis.
Daň z príjmu9610000
Zadlženosť91,0 %131,4 %213,7 %150,6 %162,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
14,4 tis.
Vlastné imanie
−9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
162,3 %

2020

Tržby
1,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
15,4 tis.
Vlastné imanie
−7,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
150,6 %

2019

Tržby
29,6 tis.
Výsledok hospodárenia
19,6 tis.
Aktíva
10,2 tis.
Vlastné imanie
−11,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
213,7 %

2018

Tržby
44,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−41 tis.
Aktíva
99,4 tis.
Vlastné imanie
−31,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
131,4 %

2017

Tržby
42,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,9 tis.
Aktíva
110,7 tis.
Vlastné imanie
10 tis.
Daň z príjmu
961
Zadlženosť
91,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API