Súhrn
- Vznik
- 06. 06. 200620 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 240 777 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Bubloš s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36366285
- daňové identifikačné číslo
- 2022207803
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Obchodná 39, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 06. 2006
- V registri
- 20 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 40921/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 455094
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod), | 06. 06. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod), | 06. 06. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 06. 2006 | — |
| poradenstvo v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 06. 2006 | — |
| školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 06. 2006 | — |
| prieskum trhu, | 06. 06. 2006 | — |
| leasingová činnosť, | 06. 06. 2006 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 06. 2006 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 06. 2006 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora, | 06. 06. 2006 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, | 06. 06. 2006 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 06. 06. 2006 | — |
| prenájom strojov, prístrojov, spotrebného a priemyselného tovaru v rozsahu voľnej živnosti, | 06. 06. 2006 | — |
| marketing, | 06. 06. 2006 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 06. 06. 2006 | — |
| poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v ambulancii v odbore chirurgia | 28. 04. 2021 | — |
| poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v ambulancii v odbore plastická chirurgia | 28. 04. 2021 | — |
| poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v ambulancii v odbore dermatovenerológia | 28. 04. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022207803 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2024 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prepadlo do straty −14 035 € a zvýšila tržby o ▲1 004 % na 240,8 tisíc eur.
Tržby
240 777 €
▲ 1 004,5 %Výsledok hospodárenia
−14 035 €
▼ 916,9 %Aktíva
296 350 €
▲ 79,4 %Vlastné imanie
−20 644 €
▼ 212,4 %Zadlženosť
107,0 %
Hrubá marža
−5,8 %
Čistá marža
−5,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 11,9 tis. | 1 tis. | 1,4 tis. | 21,8 tis. | 240,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 7,9 tis. | −8 | −1,8 tis. | 1,7 tis. | −14 tis. |
| Aktíva | 912 | 1,2 tis. | 100,5 tis. | 165,2 tis. | 296,4 tis. |
| Vlastné imanie | −6,5 tis. | −6,5 tis. | −8,3 tis. | −6,6 tis. | −20,6 tis. |
| Daň z príjmu | 1,3 tis. | 11 | 0 | 269 | 0 |
| Zadlženosť | 811,0 % | 662,1 % | 108,3 % | 104,0 % | 107,0 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 240,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14 tis.
- Aktíva
- 296,4 tis.
- Vlastné imanie
- −20,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 107,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 21,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 165,2 tis.
- Vlastné imanie
- −6,6 tis.
- Daň z príjmu
- 269
- Zadlženosť
- 104,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 1,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 100,5 tis.
- Vlastné imanie
- −8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 108,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8
- Aktíva
- 1,2 tis.
- Vlastné imanie
- −6,5 tis.
- Daň z príjmu
- 11
- Zadlženosť
- 662,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 11,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,9 tis.
- Aktíva
- 912
- Vlastné imanie
- −6,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 811,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).