Súhrn
- Vznik
- 23. 05. 200620 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 385 216 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DAKOZ, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36361950
- daňové identifikačné číslo
- 2022192007
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022192007
- Sídlo
- Hlavná 680, 02944 Rabča, Slovenská republika
- Územie
- Rabčaokres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 05. 2006
- V registri
- 20 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 17587/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 599328
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| obchodná činnosť v rámci voľných živností /veľkoobchod, maloobchod/ | 23. 05. 2006 | — |
| tesárstvo | 23. 05. 2006 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 23. 05. 2006 | — |
| demolácie a zemné práce | 23. 05. 2006 | — |
| maliarstvo, natieračstvo | 23. 05. 2006 | — |
| lešenárstvo | 23. 05. 2006 | — |
| približovanie dreva | 23. 05. 2006 | — |
| pilčícke práce | 23. 05. 2006 | — |
| zváračské práce | 23. 05. 2006 | — |
| výroba bytových doplnkov v rámci voľnej živnosti | 23. 05. 2006 | — |
| murárstvo | 23. 05. 2006 | — |
| podlahárstvo | 23. 05. 2006 | — |
| obkladanie stien | 23. 05. 2006 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 02. 07. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 02. 07. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022192007 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2022192007 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼39 % na 2 548 € a zvýšila tržby o ▲45 % na 385,2 tisíc eur.
Tržby
385 216 €
▲ 44,8 %Výsledok hospodárenia
2 548 €
▼ 39,2 %Aktíva
152 879 €
▲ 4,1 %Vlastné imanie
89 857 €
▲ 2,9 %Zadlženosť
41,2 %
Hrubá marža
1,2 %
Čistá marža
0,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 310,6 tis. | 272,9 tis. | 277,8 tis. | 266,1 tis. | 385,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,4 tis. | 13,2 tis. | 3,2 tis. | 4,2 tis. | 2,5 tis. |
| Aktíva | 86,3 tis. | 141,5 tis. | 142,1 tis. | 146,9 tis. | 152,9 tis. |
| Vlastné imanie | 66,7 tis. | 79,9 tis. | 83,1 tis. | 87,3 tis. | 89,9 tis. |
| Daň z príjmu | 2 tis. | 4 tis. | 1,4 tis. | 1,9 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 22,8 % | 43,5 % | 41,5 % | 40,5 % | 41,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 385,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 152,9 tis.
- Vlastné imanie
- 89,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 41,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 266,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 146,9 tis.
- Vlastné imanie
- 87,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 40,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 277,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 142,1 tis.
- Vlastné imanie
- 83,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 41,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 272,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,2 tis.
- Aktíva
- 141,5 tis.
- Vlastné imanie
- 79,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 43,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 310,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,4 tis.
- Aktíva
- 86,3 tis.
- Vlastné imanie
- 66,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 22,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.