Súhrn
- Vznik
- 11. 05. 200620 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 164 814 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PEBOSS, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36358614
- daňové identifikačné číslo
- 2022179709
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022179709
- Sídlo
- 260, 03481 Lisková, Slovenská republika
- Územie
- Liskováokres RužomberokŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 05. 2006
- V registri
- 20 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 17525/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 481613
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 11. 05. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 11. 05. 2006 | — |
| reklamné činnosti | 11. 05. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 11. 05. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 11. 05. 2006 | — |
| zámočníctvo - výroba | 11. 05. 2006 | — |
| zámočníctvo - služby stavebného zámočníctva | 11. 05. 2006 | — |
| spracovanie a povrchová úprava kovov | 11. 05. 2006 | — |
| vodoinštalatérstvo | 11. 05. 2006 | — |
| prenájom automobilov | 11. 05. 2006 | — |
| prenájom iných pozemných dopravných prostriedkov | 11. 05. 2006 | — |
| výroba vykurovacích telies a kotlov ústredného kúrenia | 11. 05. 2006 | — |
| kovanie, lisovanie, razenie a valcovanie kovov; prášková metalurgia | 11. 05. 2006 | — |
| vedenie motorového vozidla | 11. 05. 2006 | — |
| kovoobrábanie | 11. 05. 2006 | — |
| nástrojárstvo | 11. 05. 2006 | — |
| kúrenárske práce | 11. 05. 2006 | — |
| predaj, údržba a oprava motocyklov, ich súčiastok a príslušenstva | 11. 05. 2006 | — |
| zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov | 11. 05. 2006 | — |
| demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu | 11. 05. 2006 | — |
| pílenie, hobľovanie a impregnovanie dreva | 11. 05. 2006 | — |
| výroba kovových konštrukcií a ich častí | 11. 05. 2006 | — |
| murárstvo | 07. 11. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 08. 2013 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 08. 2013 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 28. 11. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022179709 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 05. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2022179709 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −33 270 € a znížila tržby o ▼30 % na 164,8 tisíc eur.
Tržby
164 814 €
▼ 30,1 %Výsledok hospodárenia
−33 270 €
▼ 1 696,4 %Aktíva
139 729 €
▼ 22,1 %Vlastné imanie
36 416 €
▼ 47,7 %Zadlženosť
73,9 %
Hrubá marža
−19,6 %
Čistá marža
−20,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 259,4 tis. | 220,2 tis. | 197,8 tis. | 235,6 tis. | 164,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,6 tis. | 6,9 tis. | 5,7 tis. | 2,1 tis. | −33,3 tis. |
| Aktíva | 162,8 tis. | 157,5 tis. | 167,9 tis. | 179,3 tis. | 139,7 tis. |
| Vlastné imanie | 54,9 tis. | 61,9 tis. | 67,6 tis. | 69,7 tis. | 36,4 tis. |
| Daň z príjmu | 2,1 tis. | 2,3 tis. | 2,1 tis. | 1,1 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 66,3 % | 60,7 % | 59,7 % | 61,1 % | 73,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 164,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −33,3 tis.
- Aktíva
- 139,7 tis.
- Vlastné imanie
- 36,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 73,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 235,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 179,3 tis.
- Vlastné imanie
- 69,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 61,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 197,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,7 tis.
- Aktíva
- 167,9 tis.
- Vlastné imanie
- 67,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 59,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 220,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,9 tis.
- Aktíva
- 157,5 tis.
- Vlastné imanie
- 61,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 60,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 259,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,6 tis.
- Aktíva
- 162,8 tis.
- Vlastné imanie
- 54,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 66,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.