Súhrn
- Vznik
- 10. 05. 200620 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 11 512 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Spin Žilina, a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 36358452
- daňové identifikačné číslo
- 2022195120
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- J. Milca 6, 01001 Žilina, Slovenská republika
- Územie
- Žilinaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 10. 05. 2006
- V registri
- 20 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sa, vložka č. 10528/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 708855
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 10. 05. 2006 | — |
| veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 10. 05. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 10. 05. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom | 10. 05. 2006 | — |
| reklamná činnosť | 10. 05. 2006 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení | 10. 05. 2006 | — |
| činnosť účtovných poradcov | 10. 05. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 10. 05. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 10. 05. 2006 | — |
| poradenská činnosť v rozsahu voľných živností | 10. 05. 2006 | — |
| finančné poradenstvo okrem služieb na kapitálovom trhu | 10. 05. 2006 | — |
| poradenská činnosť v oblasti financovania a investícií mimo služieb na kapitálovom trhu | 10. 05. 2006 | — |
| posudzovanie a hodnotenie projektov | 10. 05. 2006 | — |
| odborná asistencia a manažovanie projektov a vyplňovanie grantovývh formulárov | 10. 05. 2006 | — |
| spracovanie grantových projektov a vyplňovanie grantových formulárov | 10. 05. 2006 | — |
| manažovanie grantových schém | 10. 05. 2006 | — |
| organizačné poradenstvo /tvorba grantových projektov, analýza ponukových možností, poskytovanie prehľadov grantových schém, úverové možnosti/ | 10. 05. 2006 | — |
| manažment a marketing | 10. 05. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022195120 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲2 870 % na 6 533 € a zvýšila tržby z nuly na 11,5 tisíc eur.
Tržby
11 512 €
Výsledok hospodárenia
6 533 €
▲ 2 869,5 %Aktíva
72 025 €
▲ 11,0 %Vlastné imanie
64 757 €
▲ 11,2 %Zadlženosť
10,1 %
Hrubá marža
63,2 %
Čistá marža
56,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 11,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 126 | 484 | 852 | 220 | 6,5 tis. |
| Aktíva | 61,9 tis. | 62,9 tis. | 63,8 tis. | 64,9 tis. | 72 tis. |
| Vlastné imanie | 56,7 tis. | 57,2 tis. | 58 tis. | 58,2 tis. | 64,8 tis. |
| Daň z príjmu | 251 | 143 | 144 | 340 | 748 |
| Zadlženosť | 8,5 % | 9,1 % | 9,1 % | 10,3 % | 10,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 11,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,5 tis.
- Aktíva
- 72 tis.
- Vlastné imanie
- 64,8 tis.
- Daň z príjmu
- 748
- Zadlženosť
- 10,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 220
- Aktíva
- 64,9 tis.
- Vlastné imanie
- 58,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 10,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 852
- Aktíva
- 63,8 tis.
- Vlastné imanie
- 58 tis.
- Daň z príjmu
- 144
- Zadlženosť
- 9,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 484
- Aktíva
- 62,9 tis.
- Vlastné imanie
- 57,2 tis.
- Daň z príjmu
- 143
- Zadlženosť
- 9,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 126
- Aktíva
- 61,9 tis.
- Vlastné imanie
- 56,7 tis.
- Daň z príjmu
- 251
- Zadlženosť
- 8,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.