prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

SPEED TRIBUNE s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36355038aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 04. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SPEED TRIBUNE s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36355038
daňové identifikačné číslo
2022178686
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022178686
Sídlo
Orgovánová 9, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 04. 2006
V registri
20 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 18021/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
406382
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
montáž plastových výrobkov25. 04. 2006—
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky25. 04. 2006—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
prenajímanie reklamných plôch a reklamná činnosť25. 04. 2006—
organizovanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
výroba kovových konštrukcií a ich častí v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
výroba kovových prefabrikátov na stavby v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
výroba nádrží, zásobníkov a kontajnerov z kovu v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
kovanie, lisovanie, rezanie a valcovanie kovov, prášková metalurgia v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
výroba kovových výrobkov v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu25. 04. 2006—
výroba dreveného tovaru v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
maliarske, natieračské a sklenárske práce25. 04. 2006—
omietkárske práce25. 04. 2006—
obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín25. 04. 2006—
upratovacie služby25. 04. 2006—
ostatné kompletačné a dokončovacie práce25. 04. 2006—
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných než základných služieb v rozsahu voľných živností25. 04. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 04. 2006—
vnútroštátna nákladná cestná doprava25. 04. 2006—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov25. 04. 2006—
predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciu25. 04. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022178686: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022178686: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022178686IČ DPH SK2022178686Obdobia daňových registráciíDIČ 2022178686: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022178686: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022178686IČ DPH SK2022178686Obdobia daňových registráciíDIČ 2022178686: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022178686: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022178686IČ DPH SK2022178686
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202217868611. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 05. 2006
daňové identifikačné číslo202217868610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2015).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −2 036 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−2 036 €

▼ 147,4 %

Aktíva

268 032 €

bez zmeny

Vlastné imanie

34 872 €

▼ 5,5 %

Zadlženosť

87,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −9 661 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 742 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 059 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 298 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 036 €.5 tis.0−10 tis.−9,7 tis.−5,7 tis.−3,1 tis.+4,3 tis.−2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −9 661 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 742 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 059 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 298 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 036 €.5 tis.0−10 tis.−9,7 tis.−5,7 tis.−3,1 tis.+4,3 tis.−2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −9 661 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 742 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 059 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 298 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 036 €.5 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 276 136 €, vlastné imanie 1 813 €. 2022: aktíva 275 547 €, vlastné imanie 35 671 €. 2023: aktíva 274 574 €, vlastné imanie 32 612 €. 2024: aktíva 267 980 €, vlastné imanie 36 909 €. 2025: aktíva 268 032 €, vlastné imanie 34 872 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 276 136 €, vlastné imanie 1 813 €. 2022: aktíva 275 547 €, vlastné imanie 35 671 €. 2023: aktíva 274 574 €, vlastné imanie 32 612 €. 2024: aktíva 267 980 €, vlastné imanie 36 909 €. 2025: aktíva 268 032 €, vlastné imanie 34 872 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 276 136 €, vlastné imanie 1 813 €. 2022: aktíva 275 547 €, vlastné imanie 35 671 €. 2023: aktíva 274 574 €, vlastné imanie 32 612 €. 2024: aktíva 267 980 €, vlastné imanie 36 909 €. 2025: aktíva 268 032 €, vlastné imanie 34 872 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 209 575 €, finančné účty 613 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 208 606 €, finančné účty 993 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 208 549 €, finančné účty 77 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 201 672 €, finančné účty 360 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 201 398 €, finančné účty 686 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 209 575 €, finančné účty 613 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 208 606 €, finančné účty 993 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 208 549 €, finančné účty 77 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 201 672 €, finančné účty 360 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 201 398 €, finančné účty 686 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 209 575 €, finančné účty 613 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 208 606 €, finančné účty 993 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 208 549 €, finančné účty 77 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 201 672 €, finančné účty 360 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 948 €, pohľadávky 201 398 €, finančné účty 686 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 813 €, dlhodobé záväzky 2 037 €, krátkodobé záväzky 272 286 €. 2022: vlastné imanie 35 671 €, dlhodobé záväzky 2 037 €, krátkodobé záväzky 237 839 €. 2023: vlastné imanie 32 612 €, dlhodobé záväzky 2 037 €, krátkodobé záväzky 239 925 €. 2024: vlastné imanie 36 909 €, dlhodobé záväzky 267 €, krátkodobé záväzky 230 804 €. 2025: vlastné imanie 34 872 €, dlhodobé záväzky 267 €, krátkodobé záväzky 232 893 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 813 €, dlhodobé záväzky 2 037 €, krátkodobé záväzky 272 286 €. 2022: vlastné imanie 35 671 €, dlhodobé záväzky 2 037 €, krátkodobé záväzky 237 839 €. 2023: vlastné imanie 32 612 €, dlhodobé záväzky 2 037 €, krátkodobé záväzky 239 925 €. 2024: vlastné imanie 36 909 €, dlhodobé záväzky 267 €, krátkodobé záväzky 230 804 €. 2025: vlastné imanie 34 872 €, dlhodobé záväzky 267 €, krátkodobé záväzky 232 893 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 813 €, dlhodobé záväzky 2 037 €, krátkodobé záväzky 272 286 €. 2022: vlastné imanie 35 671 €, dlhodobé záväzky 2 037 €, krátkodobé záväzky 237 839 €. 2023: vlastné imanie 32 612 €, dlhodobé záväzky 2 037 €, krátkodobé záväzky 239 925 €. 2024: vlastné imanie 36 909 €, dlhodobé záväzky 267 €, krátkodobé záväzky 230 804 €. 2025: vlastné imanie 34 872 €, dlhodobé záväzky 267 €, krátkodobé záväzky 232 893 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−9,7 tis.−5,7 tis.−3,1 tis.4,3 tis.−2 tis.
Aktíva276,1 tis.275,5 tis.274,6 tis.268 tis.268 tis.
Vlastné imanie1,8 tis.35,7 tis.32,6 tis.36,9 tis.34,9 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť99,3 %87,1 %88,1 %86,2 %87,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
268 tis.
Vlastné imanie
34,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
87,0 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
268 tis.
Vlastné imanie
36,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
86,2 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
274,6 tis.
Vlastné imanie
32,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,1 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,7 tis.
Aktíva
275,5 tis.
Vlastné imanie
35,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−9,7 tis.
Aktíva
276,1 tis.
Vlastné imanie
1,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API