Súhrn
- Vznik
- 20. 04. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 576 222 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Messina s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36353817
- daňové identifikačné číslo
- 2022174407
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 04. 2006
- V registri
- 20 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 40262/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 384479
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod), | 20. 04. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod), | 20. 04. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 04. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 04. 2006 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 04. 2006 | — |
| obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností, | 20. 04. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, | 20. 04. 2006 | — |
| pohostinská činnosť, | 20. 04. 2006 | — |
| šitie odevov, | 20. 04. 2006 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť), | 20. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečných nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, | 20. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, | 20. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, | 20. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu po domácky vyrobeného vína a s ním spojený predaj sezónnych jedál na priamu konzumáciu, ak sa nevykonáva viac ako 4 mesiace v roku, | 20. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok, | 20. 04. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, | 20. 04. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 20. 04. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 04. 2006 | — |
| kopírovacie služby, | 20. 04. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 20. 04. 2006 | — |
| upratovacie práce, | 20. 04. 2006 | — |
| administratívne práce, | 20. 04. 2006 | — |
| organizovanie kultúrno spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti, | 20. 04. 2006 | — |
| prípravné práce pre stavbu - zemné, výkopové a búracie práce, | 31. 05. 2006 | — |
| inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve, | 31. 05. 2006 | — |
| prevádzkovanie odstavných plôch slúžiacich na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti, | 31. 05. 2006 | — |
| záložne, | 31. 05. 2006 | — |
| požičiavanie motorových vozidiel, | 31. 05. 2006 | — |
| nákup a predaj motorových vozidiel, | 31. 05. 2006 | — |
| činnosť ekonomických a účtovných poradcov, | 31. 05. 2006 | — |
| poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom, | 31. 05. 2006 | — |
| inštalovanie a opravy elektrických rozvodov s nižším ako bezpečným napätím, | 11. 08. 2006 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 21. 12. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 21. 12. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022174407 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 sa zo straty dostalo na zisk 2 736 € a znížila tržby o ▼23 % na 576,2 tisíc eur.
Tržby
576 222 €
▼ 22,7 %Výsledok hospodárenia
2 736 €
▲ 123,2 %Aktíva
23 661 €
▼ 82,2 %Vlastné imanie
−28 150 €
▲ 8,9 %Zadlženosť
219,0 %
Hrubá marža
1,0 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 291 tis. | 745,2 tis. | 576,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,6 tis. | −11,8 tis. | 2,7 tis. |
| Aktíva | 75,2 tis. | 132,7 tis. | 23,7 tis. |
| Vlastné imanie | −19,1 tis. | −30,9 tis. | −28,1 tis. |
| Daň z príjmu | 1 tis. | 2,9 tis. | 2,9 tis. |
| Zadlženosť | 125,4 % | 123,3 % | 219,0 % |
2016
- Tržby
- 576,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 23,7 tis.
- Vlastné imanie
- −28,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 219,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 745,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,8 tis.
- Aktíva
- 132,7 tis.
- Vlastné imanie
- −30,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 123,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 291 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 75,2 tis.
- Vlastné imanie
- −19,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 125,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.