Súhrn
- Vznik
- 19. 04. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 184 707 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Olga Protect, s.r.o., v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 36353469
- daňové identifikačné číslo
- 2022181579
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 04. 2006
- V registri
- 20 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 40251/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 376026
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 04. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod, | 19. 04. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod, | 19. 04. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022181579 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila zisk o ▼92 % na 173 € a znížila tržby o ▼49 % na 184,7 tisíc eur.
Tržby
184 707 €
▼ 49,5 %Výsledok hospodárenia
173 €
▼ 92,4 %Aktíva
38 304 €
▼ 2,6 %Vlastné imanie
37 659 €
▲ 0,5 %Zadlženosť
1,7 %
Hrubá marža
0,1 %
Čistá marža
0,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 193,2 tis. | 163,9 tis. | 206,4 tis. | 365,6 tis. | 184,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 501 | 183 | 2,5 tis. | 2,3 tis. | 173 |
| Aktíva | 68,9 tis. | 78,3 tis. | 80 tis. | 39,3 tis. | 38,3 tis. |
| Vlastné imanie | 33 tis. | 33,2 tis. | 35,2 tis. | 37,5 tis. | 37,7 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 | 45 |
| Zadlženosť | 52,1 % | 57,6 % | 56,0 % | 4,7 % | 1,7 % |
2018
- Tržby
- 184,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 173
- Aktíva
- 38,3 tis.
- Vlastné imanie
- 37,7 tis.
- Daň z príjmu
- 45
- Zadlženosť
- 1,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 365,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 39,3 tis.
- Vlastné imanie
- 37,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 4,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 206,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 80 tis.
- Vlastné imanie
- 35,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 56,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 163,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 183
- Aktíva
- 78,3 tis.
- Vlastné imanie
- 33,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 57,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 193,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 501
- Aktíva
- 68,9 tis.
- Vlastné imanie
- 33 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 52,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.