Súhrn
- Vznik
- 14. 04. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 566 469 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- UNITED FK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36353370
- daňové identifikačné číslo
- 2022173780
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Námestie Sv. Michala 26, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
- Územie
- Hlohovecokres HlohovecTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 04. 2006
- V registri
- 20 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 18409/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 810395
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti | 14. 04. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti | 14. 04. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 14. 04. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 14. 04. 2006 | — |
| poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 14. 04. 2006 | — |
| organizovanie a usporiadanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 14. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 14. 04. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 14. 04. 2006 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností ( realitná činnosť ) | 14. 04. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022173780 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 zvýšila zisk o ▲7 % na 43 688 € a zvýšila tržby o ▲25 % na 566,5 tisíc eur.
Tržby
566 469 €
▲ 25,0 %Výsledok hospodárenia
43 688 €
▲ 6,7 %Aktíva
496 593 €
▲ 30,7 %Vlastné imanie
186 149 €
▲ 30,7 %Zadlženosť
50,7 %
Hrubá marža
10,1 %
Čistá marža
7,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 406,5 tis. | 460,1 tis. | 444,1 tis. | 453 tis. | 566,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −8,4 tis. | 13,2 tis. | 53,7 tis. | 40,9 tis. | 43,7 tis. |
| Aktíva | 328,3 tis. | 320,1 tis. | 380,5 tis. | 379,8 tis. | 496,6 tis. |
| Vlastné imanie | 34,6 tis. | 47,8 tis. | 101,5 tis. | 142,5 tis. | 186,1 tis. |
| Daň z príjmu | 8,5 tis. | 5,4 tis. | 15,7 tis. | 12,5 tis. | 13,8 tis. |
| Zadlženosť | 84,3 % | 81,2 % | 71,2 % | 61,5 % | 50,7 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 566,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 43,7 tis.
- Aktíva
- 496,6 tis.
- Vlastné imanie
- 186,1 tis.
- Daň z príjmu
- 13,8 tis.
- Zadlženosť
- 50,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 453 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 40,9 tis.
- Aktíva
- 379,8 tis.
- Vlastné imanie
- 142,5 tis.
- Daň z príjmu
- 12,5 tis.
- Zadlženosť
- 61,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 444,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 53,7 tis.
- Aktíva
- 380,5 tis.
- Vlastné imanie
- 101,5 tis.
- Daň z príjmu
- 15,7 tis.
- Zadlženosť
- 71,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 460,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,2 tis.
- Aktíva
- 320,1 tis.
- Vlastné imanie
- 47,8 tis.
- Daň z príjmu
- 5,4 tis.
- Zadlženosť
- 81,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 406,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,4 tis.
- Aktíva
- 328,3 tis.
- Vlastné imanie
- 34,6 tis.
- Daň z príjmu
- 8,5 tis.
- Zadlženosť
- 84,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.