Súhrn
- Vznik
- 24. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 43 155 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Mony-Therm, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36350931
- daňové identifikačné číslo
- 2022127525
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jesenského 66, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
- Územie
- Štúrovookres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 01. 2006
- V registri
- 20 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 52556/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 365725
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| krajčírstvo | 24. 01. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností | 24. 01. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s inými než základnými službami | 24. 01. 2006 | — |
| prenájom automobilov | 24. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 24. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 24. 01. 2006 | — |
| vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 03. 03. 2017 | — |
| zámočníctvo | 03. 03. 2017 | — |
| vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním, zváranie CO2) | 03. 03. 2017 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 03. 03. 2017 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 03. 03. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022127525 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 sa zo straty dostalo na zisk 6 825 € a znížila tržby o ▼63 % na 43,2 tisíc eur.
Tržby
43 155 €
▼ 63,0 %Výsledok hospodárenia
6 825 €
▲ 696,6 %Aktíva
40 494 €
▲ 127,6 %Vlastné imanie
23 010 €
▲ 42,2 %Zadlženosť
43,2 %
Hrubá marža
18,0 %
Čistá marža
15,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 194,7 tis. | 152,9 tis. | 116,7 tis. | 43,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 9,1 tis. | 7,5 tis. | −1,1 tis. | 6,8 tis. |
| Aktíva | 138,9 tis. | 133,1 tis. | 17,8 tis. | 40,5 tis. |
| Vlastné imanie | 9,9 tis. | 17,4 tis. | 16,2 tis. | 23 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 92,6 % | 86,1 % | 9,0 % | 43,2 % |
2017
- Tržby
- 43,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,8 tis.
- Aktíva
- 40,5 tis.
- Vlastné imanie
- 23 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 43,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 116,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 17,8 tis.
- Vlastné imanie
- 16,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 9,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 152,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,5 tis.
- Aktíva
- 133,1 tis.
- Vlastné imanie
- 17,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 86,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 194,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,1 tis.
- Aktíva
- 138,9 tis.
- Vlastné imanie
- 9,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 92,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).