Súhrn
- Vznik
- 22. 12. 200520 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 116 231 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Bolton Invest s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36349984
- daňové identifikačné číslo
- 2022108660
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- J.Kréna 1, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
- Územie
- Nové Mesto nad Váhomokres Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 12. 2005
- V registri
- 20 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 16293/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 238300
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 22. 12. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 22. 12. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 22. 12. 2005 | — |
| reklamná, propagačná a výstavnícka činnosť | 22. 12. 2005 | — |
| organizovanie kurzov, seminárov, školení, vzdelávacích, spoločenských, kultúrnych a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti | 22. 12. 2005 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti | 22. 12. 2005 | — |
| poskytovanie softvéru- predaj hotových programov na základe dohody s autorom | 22. 12. 2005 | — |
| automatizované spracovanie údajov | 22. 12. 2005 | — |
| prenájom strojov, prístrojov, zariadení, výpočtovej techniky a dopravných prostriedkov | 22. 12. 2005 | — |
| leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 22. 12. 2005 | — |
| administratívne, kopírovacie a rozmožovacie práce | 22. 12. 2005 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 22. 12. 2005 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 22. 12. 2005 | — |
| nestranná kontrola zistenia stavu systémov riadenia kvality v rozsahu voľnej živnosti | 22. 12. 2005 | — |
| forfaiting a faktoring | 22. 12. 2005 | — |
| činnosť účtovných poradcov, vedenie účtovníctva | 22. 12. 2005 | — |
| sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností- realitná činnosť | 22. 12. 2005 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu | 22. 12. 2005 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 22. 12. 2005 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien | 22. 12. 2005 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho (pozemné stavby) | 22. 12. 2005 | — |
| výkon činnosti stavebného dozoru (pozemné stavby) | 22. 12. 2005 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 22. 12. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022108660 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲150 % na 228 068 € a znížila tržby o ▼47 % na 116,2 tisíc eur.
Tržby
116 231 €
▼ 47,1 %Výsledok hospodárenia
228 068 €
▲ 150,4 %Aktíva
2 169 461 €
▼ 35,7 %Vlastné imanie
2 019 202 €
▲ 12,7 %Zadlženosť
6,9 %
Hrubá marža
250,8 %
Čistá marža
196,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 211,4 tis. | 194,9 tis. | 191,1 tis. | 219,7 tis. | 116,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 201,5 tis. | 204,4 tis. | 79,6 tis. | 91,1 tis. | 228,1 tis. |
| Aktíva | 3,53 mil. | 3,47 mil. | 3,4 mil. | 3,38 mil. | 2,17 mil. |
| Vlastné imanie | 1,42 mil. | 1,62 mil. | 1,7 mil. | 1,79 mil. | 2,02 mil. |
| Daň z príjmu | 59,3 tis. | 58,3 tis. | 25,6 tis. | 29 tis. | 63,4 tis. |
| Zadlženosť | 59,3 % | 52,1 % | 49,2 % | 46,3 % | 6,9 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 116,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 228,1 tis.
- Aktíva
- 2,17 mil.
- Vlastné imanie
- 2,02 mil.
- Daň z príjmu
- 63,4 tis.
- Zadlženosť
- 6,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 219,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 91,1 tis.
- Aktíva
- 3,38 mil.
- Vlastné imanie
- 1,79 mil.
- Daň z príjmu
- 29 tis.
- Zadlženosť
- 46,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 191,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 79,6 tis.
- Aktíva
- 3,4 mil.
- Vlastné imanie
- 1,7 mil.
- Daň z príjmu
- 25,6 tis.
- Zadlženosť
- 49,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 194,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 204,4 tis.
- Aktíva
- 3,47 mil.
- Vlastné imanie
- 1,62 mil.
- Daň z príjmu
- 58,3 tis.
- Zadlženosť
- 52,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 211,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 201,5 tis.
- Aktíva
- 3,53 mil.
- Vlastné imanie
- 1,42 mil.
- Daň z príjmu
- 59,3 tis.
- Zadlženosť
- 59,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.