Súhrn
- Vznik
- 18. 03. 200521 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 24. 10. 2026
- Tržby
- 2 248 009 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KAMON, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36343251
- daňové identifikačné číslo
- 2021983029
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021983029
- Sídlo
- Dolný Moštenec 205, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Považská Bystricaokres Považská BystricaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 03. 2005
- V registri
- 21 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 15534/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 320929
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| klampiarstvo | 18. 03. 2005 | — |
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 18. 03. 2005 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 18. 03. 2005 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený so zabezpečením aj iných než základných služieb spojených s prenájmom /upratovanie, čistenie, pranie/ | 18. 03. 2005 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 18. 03. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 18. 03. 2005 | — |
| prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá slúžiacich na umiestnenie najmenej piatich vozdiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi | 18. 03. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva | 18. 03. 2005 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 18. 03. 2005 | — |
| práce a služby poskytované poľnohospodárskymi mechanizmami | 18. 03. 2005 | — |
| rastlinná výroba - pestovanie poľnohospodárskych plodín | 18. 03. 2005 | — |
| živočíšna výroba - chov hospodárskych zvierat | 18. 03. 2005 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 25. 07. 2007 | — |
| vnútroštátna cestná nákladná doprava | 30. 11. 2007 | — |
| medzinárodná nákladná cestná doprava | 11. 05. 2009 | — |
| Odstraňovanie azbestu alebo materiálov obsahujúcich azbest zo stavieb v exteriéroch bez súvisu s vnútornými priestormi budov, v ktorých nie je možné z technického hľadiska vytvoriť kontrolované pásmo s podtlakových systémom | 14. 04. 2016 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 26. 05. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 26. 05. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 26. 05. 2017 | — |
| Autorizovaný architekt | 26. 05. 2017 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 16. 12. 2021 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 16. 12. 2021 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom | 20. 12. 2022 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 04. 09. 2026 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 28. 05. 2021
- Oprávnená osoba
- JUDr. Martin Bicko, advokát s.r.o. · od 28. 05. 2021
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021983029 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 13. 04. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021983029 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 08. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené | 19. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené | 08. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲15 % na 33 225 € a znížila tržby o ▼23 % na 2,25 mil. €.
Tržby
2 248 009 €
▼ 22,9 %Výsledok hospodárenia
33 225 €
▲ 15,4 %Aktíva
2 170 847 €
▲ 8,5 %Vlastné imanie
868 667 €
▲ 3,3 %Zadlženosť
60,0 %
Hrubá marža
1,9 %
Čistá marža
1,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,52 mil. | 3,71 mil. | 3,42 mil. | 2,92 mil. | 2,25 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 52,9 tis. | 57,3 tis. | 29,8 tis. | 28,8 tis. | 33,2 tis. |
| Aktíva | 1,95 mil. | 2,1 mil. | 2 mil. | 2 mil. | 2,17 mil. |
| Vlastné imanie | 844,6 tis. | 900,7 tis. | 930,5 tis. | 840,6 tis. | 868,7 tis. |
| Daň z príjmu | 11,7 tis. | 15,8 tis. | 10,9 tis. | 9,8 tis. | 9,4 tis. |
| Zadlženosť | 56,8 % | 57,2 % | 53,5 % | 58,0 % | 60,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 2,25 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 33,2 tis.
- Aktíva
- 2,17 mil.
- Vlastné imanie
- 868,7 tis.
- Daň z príjmu
- 9,4 tis.
- Zadlženosť
- 60,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,92 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 28,8 tis.
- Aktíva
- 2 mil.
- Vlastné imanie
- 840,6 tis.
- Daň z príjmu
- 9,8 tis.
- Zadlženosť
- 58,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 3,42 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 29,8 tis.
- Aktíva
- 2 mil.
- Vlastné imanie
- 930,5 tis.
- Daň z príjmu
- 10,9 tis.
- Zadlženosť
- 53,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 3,71 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 57,3 tis.
- Aktíva
- 2,1 mil.
- Vlastné imanie
- 900,7 tis.
- Daň z príjmu
- 15,8 tis.
- Zadlženosť
- 57,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,52 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 52,9 tis.
- Aktíva
- 1,95 mil.
- Vlastné imanie
- 844,6 tis.
- Daň z príjmu
- 11,7 tis.
- Zadlženosť
- 56,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).