Súhrn
- Vznik
- 02. 03. 200521 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 109 145 €2025
- Oznámenia
- 1111 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MEGO, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36342823
- daňové identifikačné číslo
- 2021981819
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021981819
- Sídlo
- Zlatovská 2376, 91105 Trenčín, Slovenská republika
- Územie
- Trenčínokres TrenčínTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 03. 2005
- V registri
- 21 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 15479/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 293701
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných živností | 02. 03. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností | 02. 03. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu v rozsahu voľných živností | 02. 03. 2005 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 02. 03. 2005 | — |
| organizačné a ekonomické poradenstvo | 02. 03. 2005 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 02. 03. 2005 | — |
| prenájom strojov a prístrojov | 02. 03. 2005 | — |
| leasing spojený s financovaním | 02. 03. 2005 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 02. 03. 2005 | — |
| marketing | 02. 03. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 02. 03. 2005 | — |
| prenájom priemyselného tovaru | 02. 03. 2005 | — |
| kancelárske a sekretárske služby | 02. 03. 2005 | — |
| faktoring a forfaiting | 02. 03. 2005 | — |
| omietkarské práce | 02. 03. 2005 | — |
| kompletačné a dokončovacie práce v stavebníctve | 02. 03. 2005 | — |
| prenájom a prevádzka športových zariadení | 02. 03. 2005 | — |
| prenájom a prevádzka letného kúpaliska | 02. 03. 2005 | — |
| manikúra, nechtová modeláž | 02. 03. 2005 | — |
| pedikúra | 02. 03. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 02. 03. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov,piva, vína a destilátov | 02. 03. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 02. 03. 2005 | — |
| prevádzkovanie sauny, solária a fitness | 02. 03. 2005 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 02. 03. 2005 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb | 23. 12. 2006 | — |
| prezentácia výrobkov a firiem verejnosti | 23. 12. 2006 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 23. 02. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021981819 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2021981819 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2021 (rok porušenia 2015).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −22 856 € a znížila tržby o ▼9 % na 109,1 tisíc eur.
Tržby
109 145 €
▼ 9,4 %Výsledok hospodárenia
−22 856 €
▲ 18,0 %Aktíva
115 093 €
▼ 11,9 %Vlastné imanie
−165 205 €
▼ 16,1 %Zadlženosť
243,5 %
Hrubá marža
−20,1 %
Čistá marža
−20,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 76,4 tis. | 70,8 tis. | 117,9 tis. | 120,4 tis. | 109,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −31 tis. | −115,2 tis. | −22,2 tis. | −27,9 tis. | −22,9 tis. |
| Aktíva | 247,2 tis. | 161,4 tis. | 146 tis. | 130,7 tis. | 115,1 tis. |
| Vlastné imanie | 22,9 tis. | −92,3 tis. | −114,5 tis. | −142,3 tis. | −165,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 90,7 % | 157,2 % | 178,4 % | 209,0 % | 243,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 109,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,9 tis.
- Aktíva
- 115,1 tis.
- Vlastné imanie
- −165,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 243,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 120,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27,9 tis.
- Aktíva
- 130,7 tis.
- Vlastné imanie
- −142,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 209,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 117,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,2 tis.
- Aktíva
- 146 tis.
- Vlastné imanie
- −114,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 178,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 70,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −115,2 tis.
- Aktíva
- 161,4 tis.
- Vlastné imanie
- −92,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 157,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 76,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −31 tis.
- Aktíva
- 247,2 tis.
- Vlastné imanie
- 22,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
11 oznámení
28. 03. 2013
Iné zverejnenie reštrukturalizácia
22. 03. 2013
Uznesenie reštrukturalizácia
24. 01. 2013
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia
24. 01. 2013
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia
10. 01. 2013
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia
01. 10. 2012
Iné zverejnenie reštrukturalizácia
01. 10. 2012
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia
14. 08. 2012
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia
18. 07. 2012
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu reštrukturalizácia
12. 07. 2012
Uznesenie reštrukturalizácia
11. 06. 2012
Uznesenie reštrukturalizácia
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.