Súhrn
- Vznik
- 18. 02. 200521 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 19 700 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Elsystém, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36342530
- daňové identifikačné číslo
- 2021950469
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021950469
- Sídlo
- Cintorínska 234, 91623 Pobedím, Slovenská republika
- Územie
- Pobedimokres Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 02. 2005
- V registri
- 21 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 15449/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 305022
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| montáž, oprava, údržba elektrických zariadení | 18. 02. 2005 | — |
| opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť | 18. 02. 2005 | — |
| inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 18. 02. 2005 | — |
| montáž počítačových sietí | 18. 02. 2005 | — |
| mechanické úpravy na zákazku, jednoduchá mechanická montáž | 18. 02. 2005 | — |
| výroba drobných výrobkov z kovu, dreva a plastov | 18. 02. 2005 | — |
| spracovanie a povrchová úprava kovov | 18. 02. 2005 | — |
| výroba kovových konštrukcií a ich častí | 18. 02. 2005 | — |
| zváračské práce | 18. 02. 2005 | — |
| prípravné práce pre stavbu, demolačné a zemné výkopové práce | 18. 02. 2005 | — |
| montáž sadrokartónov, kazetových stropov, podhľadov | 18. 02. 2005 | — |
| inžinierska činnosť v rozsahu voľnej živnosti a súvisiace technické poradenstvo | 18. 02. 2005 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností | 18. 02. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod) | 18. 02. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod) | 18. 02. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 18. 02. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 18. 02. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021950469 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021950469 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −13 447 € a znížila tržby o ▼73 % na 19,7 tisíc eur.
Tržby
19 700 €
▼ 73,3 %Výsledok hospodárenia
−13 447 €
▼ 1 533,6 %Aktíva
76 060 €
▼ 15,1 %Vlastné imanie
18 703 €
▼ 41,8 %Zadlženosť
75,4 %
Hrubá marža
−66,5 %
Čistá marža
−68,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 80,8 tis. | 198,5 tis. | 218,8 tis. | 73,8 tis. | 19,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −39,5 tis. | −548 | −3,8 tis. | 938 | −13,4 tis. |
| Aktíva | 68,8 tis. | 108,8 tis. | 77,7 tis. | 89,6 tis. | 76,1 tis. |
| Vlastné imanie | −8,3 tis. | 30,7 tis. | 27,5 tis. | 32,1 tis. | 18,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 1,3 tis. | 158 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 112,0 % | 71,8 % | 64,7 % | 64,1 % | 75,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 19,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,4 tis.
- Aktíva
- 76,1 tis.
- Vlastné imanie
- 18,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 75,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 73,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 938
- Aktíva
- 89,6 tis.
- Vlastné imanie
- 32,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 64,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 218,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,8 tis.
- Aktíva
- 77,7 tis.
- Vlastné imanie
- 27,5 tis.
- Daň z príjmu
- 158
- Zadlženosť
- 64,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 198,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −548
- Aktíva
- 108,8 tis.
- Vlastné imanie
- 30,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 71,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 80,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −39,5 tis.
- Aktíva
- 68,8 tis.
- Vlastné imanie
- −8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 112,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).