Súhrn
- Vznik
- 13. 01. 200521 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 126 446 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VEL SYSTEM, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36341487
- daňové identifikačné číslo
- 2021933628
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021933628
- Sídlo
- Černochov vrch 1254, 91601 Stará Turá, Slovenská republika
- Územie
- Stará Turáokres Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 01. 2005
- V registri
- 21 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 15324/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 230270
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| opravy vyhradených technických zariadení elektrických v rozsahu : E2 – technické zariadenia do 1000 V vrátane bleskozvodov A – objekty bez nebezpečenstva výbuchu | 19. 11. 2013 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2005 | — |
| maloobchod s výpočtovou a kancelárskou technikou | 13. 01. 2005 | — |
| veľkoobchod s výpočtovou a kancelárskou technikou | 13. 01. 2005 | — |
| predaj motorových vozidiel | 13. 01. 2005 | — |
| výroba výrobkov z plastov | 13. 01. 2005 | — |
| výroba skrutiek | 13. 01. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2005 | — |
| poradenská činnosť v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva | 13. 01. 2005 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 13. 01. 2005 | — |
| finančný leasing | 13. 01. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 13. 01. 2005 | — |
| organizovanie kultúrných, spoločenských, športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti | 13. 01. 2005 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 12. 2009 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 19. 12. 2009 | — |
| kuriérske služby | 19. 12. 2009 | — |
| textilná výroba | 19. 12. 2009 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 17. 05. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 05. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 05. 2011 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 26. 11. 2015 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 26. 11. 2015 | — |
| výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 18. 10. 2017 | — |
| výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 18. 10. 2017 | — |
| výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 18. 10. 2017 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 17. 05. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021933628 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021933628 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 08. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 15 973 € a zvýšila tržby o ▲46 % na 126,4 tisíc eur.
Tržby
126 446 €
▲ 45,5 %Výsledok hospodárenia
15 973 €
▲ 246,4 %Aktíva
94 846 €
▲ 13,9 %Vlastné imanie
75 129 €
▲ 27,0 %Zadlženosť
20,8 %
Hrubá marža
13,4 %
Čistá marža
12,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 82,6 tis. | 122,9 tis. | 190,2 tis. | 86,9 tis. | 126,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −6,4 tis. | −1,9 tis. | 10,9 tis. | −10,9 tis. | 16 tis. |
| Aktíva | 77,9 tis. | 93,5 tis. | 104,5 tis. | 83,3 tis. | 94,8 tis. |
| Vlastné imanie | 61,1 tis. | 59,2 tis. | 70,1 tis. | 59,2 tis. | 75,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 2,6 tis. | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 21,6 % | 36,7 % | 32,9 % | 29,0 % | 20,8 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 126,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16 tis.
- Aktíva
- 94,8 tis.
- Vlastné imanie
- 75,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 20,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 86,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,9 tis.
- Aktíva
- 83,3 tis.
- Vlastné imanie
- 59,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 29,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 190,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,9 tis.
- Aktíva
- 104,5 tis.
- Vlastné imanie
- 70,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 32,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 122,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 93,5 tis.
- Vlastné imanie
- 59,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 36,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 82,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,4 tis.
- Aktíva
- 77,9 tis.
- Vlastné imanie
- 61,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 21,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.