prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

JP Stav spol. s r. o.

identifikačné číslo organizácie 36340812aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 12. 200421 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
49 394 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JP Stav spol. s r. o.
identifikačné číslo organizácie
36340812
daňové identifikačné číslo
2021918745
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021918745
Sídlo
Štúrova 700/3, 95631 Krušovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 12. 2004
V registri
21 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 37194/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
392716
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
predaj nápojov na priamu konzumáciu21. 12. 2004—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál21. 12. 2004—
prevádzkovanie internetovej čitárne21. 12. 2004—
správa počítačových sietí v rozsahu voľnej živnosti21. 12. 2004—
poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)21. 12. 2004—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) na základe zmluvy s autorom21. 12. 2004—
vedenie účtovníctva21. 12. 2004—
organizačné a ekonomické poradenstvo21. 12. 2004—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti21. 12. 2004—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností21. 12. 2004—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností21. 12. 2004—
zemné práce a demolácie bez použitia trhavín21. 12. 2004—
prípravné práce pre stavbu v rozsahu voľnej živnosti21. 12. 2004—
inštalovanie dodaných dverí a okien21. 12. 2004—
montáž sadrokartónových systémov21. 12. 2004—
maliarske a natieračské práce21. 12. 2004—
obkladanie stien21. 12. 2004—
prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom14. 07. 2005—
osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby14. 07. 2005—
organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí14. 07. 2005—
prenájom strojov a zariadení14. 07. 2005—
čistiace služby14. 07. 2005—
prekladateľská činnosť14. 07. 2005—
mechanická úprava kovov v rozsahu voľnej živnosti14. 07. 2005—
strojárenská výroba v rozsahu voľnej živnosti14. 07. 2005—
výroba kovov a kovových výrobkov v rozsahu voľnej živnosti14. 07. 2005—
zváračské práce14. 07. 2005—
potrubárske práce14. 07. 2005—
výroba kovových konštrukcií nepodliehajúca stavebnému zákonu14. 07. 2005—
pohostinská činnosť14. 12. 2007—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 03. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021918745: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021918745: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021918745IČ DPH SK2021918745Obdobia daňových registráciíDIČ 2021918745: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021918745: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021918745IČ DPH SK2021918745Obdobia daňových registráciíDIČ 2021918745: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021918745: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021918745IČ DPH SK2021918745
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202191874511. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 03. 2008
daňové identifikačné číslo202191874510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 1 158 € a znížila tržby o ▼12 % na 49,4 tisíc eur.

Tržby

49 394 €

▼ 12,4 %

Výsledok hospodárenia

1 158 €

▲ 394,7 %

Aktíva

239 743 €

▲ 0,2 %

Vlastné imanie

−181 987 €

▲ 0,6 %

Zadlženosť

175,9 %

Hrubá marža

4,3 %

Čistá marža

2,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 43 121 €. 2023: tržby 34 330 €. 2024: tržby 56 360 €. 2025: tržby 49 394 €.100 tis.50 tis.0043,1 tis.34,3 tis.56,4 tis.49,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 43 121 €. 2023: tržby 34 330 €. 2024: tržby 56 360 €. 2025: tržby 49 394 €.100 tis.50 tis.0043,1 tis.34,3 tis.56,4 tis.49,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 43 121 €. 2023: tržby 34 330 €. 2024: tržby 56 360 €. 2025: tržby 49 394 €.100 tis.50 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −31 762 €. 2022: výsledok hospodárenia −94 569 €. 2023: výsledok hospodárenia −39 912 €. 2024: výsledok hospodárenia −393 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 158 €.2 tis.0−100 tis.−31,8 tis.−94,6 tis.−39,9 tis.−393+1,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −31 762 €. 2022: výsledok hospodárenia −94 569 €. 2023: výsledok hospodárenia −39 912 €. 2024: výsledok hospodárenia −393 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 158 €.2 tis.0−100 tis.−31,8 tis.−94,6 tis.−39,9 tis.−393+1,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −31 762 €. 2022: výsledok hospodárenia −94 569 €. 2023: výsledok hospodárenia −39 912 €. 2024: výsledok hospodárenia −393 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 158 €.2 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 210 884 €, vlastné imanie −48 269 €. 2022: aktíva 235 810 €, vlastné imanie −142 838 €. 2023: aktíva 236 783 €, vlastné imanie −182 750 €. 2024: aktíva 239 218 €, vlastné imanie −183 144 €. 2025: aktíva 239 743 €, vlastné imanie −181 987 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 210 884 €, vlastné imanie −48 269 €. 2022: aktíva 235 810 €, vlastné imanie −142 838 €. 2023: aktíva 236 783 €, vlastné imanie −182 750 €. 2024: aktíva 239 218 €, vlastné imanie −183 144 €. 2025: aktíva 239 743 €, vlastné imanie −181 987 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 210 884 €, vlastné imanie −48 269 €. 2022: aktíva 235 810 €, vlastné imanie −142 838 €. 2023: aktíva 236 783 €, vlastné imanie −182 750 €. 2024: aktíva 239 218 €, vlastné imanie −183 144 €. 2025: aktíva 239 743 €, vlastné imanie −181 987 €.250 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 197 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 550 €, finančné účty 539 €. 2022: dlhodobý majetok 200 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 594 €, finančné účty 5 962 €. 2023: dlhodobý majetok 204 060 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 652 €, finančné účty 27 071 €. 2024: dlhodobý majetok 203 109 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 548 €, finančné účty 16 561 €. 2025: dlhodobý majetok 183 556 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 293 €, finančné účty 47 894 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 197 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 550 €, finančné účty 539 €. 2022: dlhodobý majetok 200 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 594 €, finančné účty 5 962 €. 2023: dlhodobý majetok 204 060 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 652 €, finančné účty 27 071 €. 2024: dlhodobý majetok 203 109 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 548 €, finančné účty 16 561 €. 2025: dlhodobý majetok 183 556 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 293 €, finančné účty 47 894 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 197 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 550 €, finančné účty 539 €. 2022: dlhodobý majetok 200 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 594 €, finančné účty 5 962 €. 2023: dlhodobý majetok 204 060 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 652 €, finančné účty 27 071 €. 2024: dlhodobý majetok 203 109 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 548 €, finančné účty 16 561 €. 2025: dlhodobý majetok 183 556 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 293 €, finančné účty 47 894 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −48 269 €, dlhodobé záväzky 213 €, krátkodobé záväzky 258 940 €. 2022: vlastné imanie −142 838 €, dlhodobé záväzky 224 €, krátkodobé záväzky 378 424 €. 2023: vlastné imanie −182 750 €, dlhodobé záväzky 235 €, krátkodobé záväzky 419 298 €. 2024: vlastné imanie −183 144 €, dlhodobé záväzky 247 €, krátkodobé záväzky 422 115 €. 2025: vlastné imanie −181 987 €, dlhodobé záväzky 255 €, krátkodobé záväzky 421 475 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −48 269 €, dlhodobé záväzky 213 €, krátkodobé záväzky 258 940 €. 2022: vlastné imanie −142 838 €, dlhodobé záväzky 224 €, krátkodobé záväzky 378 424 €. 2023: vlastné imanie −182 750 €, dlhodobé záväzky 235 €, krátkodobé záväzky 419 298 €. 2024: vlastné imanie −183 144 €, dlhodobé záväzky 247 €, krátkodobé záväzky 422 115 €. 2025: vlastné imanie −181 987 €, dlhodobé záväzky 255 €, krátkodobé záväzky 421 475 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −48 269 €, dlhodobé záväzky 213 €, krátkodobé záväzky 258 940 €. 2022: vlastné imanie −142 838 €, dlhodobé záväzky 224 €, krátkodobé záväzky 378 424 €. 2023: vlastné imanie −182 750 €, dlhodobé záväzky 235 €, krátkodobé záväzky 419 298 €. 2024: vlastné imanie −183 144 €, dlhodobé záväzky 247 €, krátkodobé záväzky 422 115 €. 2025: vlastné imanie −181 987 €, dlhodobé záväzky 255 €, krátkodobé záväzky 421 475 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby043,1 tis.34,3 tis.56,4 tis.49,4 tis.
Výsledok hospodárenia−31,8 tis.−94,6 tis.−39,9 tis.−3931,2 tis.
Aktíva210,9 tis.235,8 tis.236,8 tis.239,2 tis.239,7 tis.
Vlastné imanie−48,3 tis.−142,8 tis.−182,8 tis.−183,1 tis.−182 tis.
Daň z príjmu000960960
Zadlženosť122,9 %160,6 %177,2 %176,6 %175,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
49,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
239,7 tis.
Vlastné imanie
−182 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
175,9 %

2024

Tržby
56,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−393
Aktíva
239,2 tis.
Vlastné imanie
−183,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
176,6 %

2023

Tržby
34,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−39,9 tis.
Aktíva
236,8 tis.
Vlastné imanie
−182,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
177,2 %

2022

Tržby
43,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−94,6 tis.
Aktíva
235,8 tis.
Vlastné imanie
−142,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
160,6 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−31,8 tis.
Aktíva
210,9 tis.
Vlastné imanie
−48,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
122,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API