Súhrn
- Vznik
- 21. 12. 200421 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 280 934 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CLOVER LIMITED, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36340791
- daňové identifikačné číslo
- 2021918921
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Beňov 3, 014 01 Bytča, Slovenská republika
- Územie
- Bytčaokres BytčaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 12. 2004
- V registri
- 21 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 75029/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 327817
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba predmetov z PVC plachtoviny | 21. 12. 2004 | — |
| oprava a servis výrobkov z PVC | 21. 12. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností | 21. 12. 2004 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností | 21. 12. 2004 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 21. 12. 2004 | — |
| reklamné činnosti | 21. 12. 2004 | — |
| organizovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí | 21. 12. 2004 | — |
| nahrávanie video a audio záznamov | 21. 12. 2004 | — |
| požičiavanie a distribúcia videa | 21. 12. 2004 | — |
| vydávanie nahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu so súhlasom autora | 21. 12. 2004 | — |
| vydávanie reklamných publikácií, reklamného materiálu a transparentov | 21. 12. 2004 | — |
| prenájom nehnuteľností v spojení s inými než základnými službami | 21. 12. 2004 | — |
| prenájom rekreačných a plávajúcich zariadení | 21. 12. 2004 | — |
| nákup, predaj, prenájom strojov, prístrojov | 21. 12. 2004 | — |
| výroba, predaj, prenájom a montáž stanov a ich častí s príslušenstvom | 21. 12. 2004 | — |
| výroba športových doplnkov | 21. 12. 2004 | — |
| výroba textilných nafukovacích výrobkov | 21. 12. 2004 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 21. 12. 2004 | — |
| zemné a demolačné práce | 21. 12. 2004 | — |
| výroba a montáž kovových konštrukcií a ich častí | 21. 12. 2004 | — |
| výroba, predaj, prenájom nafukovacích atrakcií s príslušenstvom | 21. 12. 2004 | — |
| nákup, predaj, prenájom motorových lodí, vozidiel a prívesných vozíkov | 21. 12. 2004 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 23. 10. 2012 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 23. 10. 2012 | — |
| výroba a hutnícke spracovanie kovov | 23. 10. 2012 | — |
| výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení | 23. 10. 2012 | — |
| výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 23. 10. 2012 | — |
| výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií | 23. 10. 2012 | — |
| výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 23. 10. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 10. 2012 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 23. 10. 2012 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 23. 10. 2012 | — |
| počítačové služby | 23. 10. 2012 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 23. 10. 2012 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 23. 10. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021918921 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 prepadlo do straty −75 362 € a znížila tržby o ▼36 % na 280,9 tisíc eur.
Tržby
280 934 €
▼ 35,9 %Výsledok hospodárenia
−75 362 €
▼ 257,2 %Aktíva
123 606 €
▼ 48,8 %Vlastné imanie
119 650 €
▼ 42,4 %Zadlženosť
3,2 %
Hrubá marža
−26,8 %
Čistá marža
−26,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 475,9 tis. | 403,8 tis. | 489,1 tis. | 438,2 tis. | 280,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 10,9 tis. | −78,6 tis. | 81 tis. | 47,9 tis. | −75,4 tis. |
| Aktíva | 298,3 tis. | 217,3 tis. | 269,7 tis. | 241,6 tis. | 123,6 tis. |
| Vlastné imanie | 246,8 tis. | 151,2 tis. | 194,2 tis. | 207,9 tis. | 119,7 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 1,6 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 17,3 % | 30,4 % | 28,0 % | 14,0 % | 3,2 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 280,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −75,4 tis.
- Aktíva
- 123,6 tis.
- Vlastné imanie
- 119,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 3,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 438,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 47,9 tis.
- Aktíva
- 241,6 tis.
- Vlastné imanie
- 207,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 14,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 489,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 81 tis.
- Aktíva
- 269,7 tis.
- Vlastné imanie
- 194,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 28,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 403,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −78,6 tis.
- Aktíva
- 217,3 tis.
- Vlastné imanie
- 151,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 30,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 475,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,9 tis.
- Aktíva
- 298,3 tis.
- Vlastné imanie
- 246,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 17,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.