prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

MARBA spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36337188aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 07. 200422 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
253 426 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MARBA spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36337188
daňové identifikačné číslo
2021857288
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Klincová 37/B, 821 08 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 07. 2004
V registri
22 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 106839/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1069940
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poradenská činnosť v oblasti poľnohospodárstva20. 07. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti20. 07. 2004—
prieskum trhu a verejnej mienky20. 07. 2004—
reklamná a propagačná činnosť20. 07. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti20. 07. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti20. 07. 2004—
výcvik a vyučovanie žiadateľov o vodičské oprávnenie a doškoľovanie držiteľov vodičského oprávnenia20. 07. 2004—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 09. 2015—
Vydavateľská činnosť25. 09. 2015—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti25. 09. 2015—
Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie25. 09. 2015—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 09. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 09. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 09. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021857288: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021857288Obdobia daňových registráciíDIČ 2021857288: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021857288Obdobia daňových registráciíDIČ 2021857288: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021857288
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202185728810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prepadlo do straty −1 900 € a znížila tržby o ▼65 % na 253,4 tisíc eur.

Tržby

253 426 €

▼ 65,1 %

Výsledok hospodárenia

−1 900 €

▼ 138,5 %

Aktíva

1 542 459 €

▲ 18,7 %

Vlastné imanie

34 986 €

▼ 5,2 %

Zadlženosť

97,7 %

Hrubá marža

−0,7 %

Čistá marža

−0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 737 781 €. 2017: tržby 983 852 €. 2018: tržby 1 186 226 €. 2019: tržby 725 444 €. 2020: tržby 253 426 €.2 mil.1 mil.0737,8 tis.983,9 tis.1,19 mil.725,4 tis.253,4 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 737 781 €. 2017: tržby 983 852 €. 2018: tržby 1 186 226 €. 2019: tržby 725 444 €. 2020: tržby 253 426 €.2 mil.1 mil.0737,8 tis.983,9 tis.1,19 mil.725,4 tis.253,4 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 737 781 €. 2017: tržby 983 852 €. 2018: tržby 1 186 226 €. 2019: tržby 725 444 €. 2020: tržby 253 426 €.2 mil.1 mil.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 15 265 €. 2017: výsledok hospodárenia 5 213 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 179 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 941 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 900 €.20 tis.0−2 tis.+15,3 tis.+5,2 tis.+4,2 tis.+4,9 tis.−1,9 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 15 265 €. 2017: výsledok hospodárenia 5 213 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 179 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 941 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 900 €.20 tis.0−2 tis.+15,3 tis.+5,2 tis.+4,2 tis.+4,9 tis.−1,9 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 15 265 €. 2017: výsledok hospodárenia 5 213 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 179 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 941 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 900 €.20 tis.0−2 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 85 796 €, vlastné imanie 22 555 €. 2017: aktíva 554 345 €, vlastné imanie 27 767 €. 2018: aktíva 2 213 093 €, vlastné imanie 31 945 €. 2019: aktíva 1 299 309 €, vlastné imanie 36 886 €. 2020: aktíva 1 542 459 €, vlastné imanie 34 986 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 85 796 €, vlastné imanie 22 555 €. 2017: aktíva 554 345 €, vlastné imanie 27 767 €. 2018: aktíva 2 213 093 €, vlastné imanie 31 945 €. 2019: aktíva 1 299 309 €, vlastné imanie 36 886 €. 2020: aktíva 1 542 459 €, vlastné imanie 34 986 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 85 796 €, vlastné imanie 22 555 €. 2017: aktíva 554 345 €, vlastné imanie 27 767 €. 2018: aktíva 2 213 093 €, vlastné imanie 31 945 €. 2019: aktíva 1 299 309 €, vlastné imanie 36 886 €. 2020: aktíva 1 542 459 €, vlastné imanie 34 986 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 234 €, pohľadávky 56 181 €, finančné účty 14 381 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 553 033 €, finančné účty 1 312 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 684 172 €, pohľadávky 1 524 327 €, finančné účty 4 594 €. 2019: dlhodobý majetok 88 270 €, zásoby 545 000 €, pohľadávky 655 081 €, finančné účty 10 958 €. 2020: dlhodobý majetok 88 270 €, zásoby 545 000 €, pohľadávky 900 182 €, finančné účty 9 007 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 234 €, pohľadávky 56 181 €, finančné účty 14 381 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 553 033 €, finančné účty 1 312 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 684 172 €, pohľadávky 1 524 327 €, finančné účty 4 594 €. 2019: dlhodobý majetok 88 270 €, zásoby 545 000 €, pohľadávky 655 081 €, finančné účty 10 958 €. 2020: dlhodobý majetok 88 270 €, zásoby 545 000 €, pohľadávky 900 182 €, finančné účty 9 007 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 15 234 €, pohľadávky 56 181 €, finančné účty 14 381 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 553 033 €, finančné účty 1 312 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 684 172 €, pohľadávky 1 524 327 €, finančné účty 4 594 €. 2019: dlhodobý majetok 88 270 €, zásoby 545 000 €, pohľadávky 655 081 €, finančné účty 10 958 €. 2020: dlhodobý majetok 88 270 €, zásoby 545 000 €, pohľadávky 900 182 €, finančné účty 9 007 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 22 555 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 241 €. 2017: vlastné imanie 27 767 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 526 578 €. 2018: vlastné imanie 31 945 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 181 148 €. 2019: vlastné imanie 36 886 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 262 423 €. 2020: vlastné imanie 34 986 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 507 473 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 22 555 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 241 €. 2017: vlastné imanie 27 767 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 526 578 €. 2018: vlastné imanie 31 945 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 181 148 €. 2019: vlastné imanie 36 886 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 262 423 €. 2020: vlastné imanie 34 986 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 507 473 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 22 555 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 241 €. 2017: vlastné imanie 27 767 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 526 578 €. 2018: vlastné imanie 31 945 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 181 148 €. 2019: vlastné imanie 36 886 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 262 423 €. 2020: vlastné imanie 34 986 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 507 473 €.2,5 mil.1,25 mil.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 3 534 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 1 111 €. 2019: daň z príjmu 1 313 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.2,9 tis.1,1 tis.1,3 tis.020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 3 534 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 1 111 €. 2019: daň z príjmu 1 313 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.2,9 tis.1,1 tis.1,3 tis.020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 3 534 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 1 111 €. 2019: daň z príjmu 1 313 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.00201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby737,8 tis.983,9 tis.1,19 mil.725,4 tis.253,4 tis.
Výsledok hospodárenia15,3 tis.5,2 tis.4,2 tis.4,9 tis.−1,9 tis.
Aktíva85,8 tis.554,3 tis.2,21 mil.1,3 mil.1,54 mil.
Vlastné imanie22,6 tis.27,8 tis.31,9 tis.36,9 tis.35 tis.
Daň z príjmu3,5 tis.2,9 tis.1,1 tis.1,3 tis.0
Zadlženosť73,7 %95,0 %98,6 %97,2 %97,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
253,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
1,54 mil.
Vlastné imanie
35 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,7 %

2019

Tržby
725,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,9 tis.
Aktíva
1,3 mil.
Vlastné imanie
36,9 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
97,2 %

2018

Tržby
1,19 mil.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
2,21 mil.
Vlastné imanie
31,9 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
98,6 %

2017

Tržby
983,9 tis.
Výsledok hospodárenia
5,2 tis.
Aktíva
554,3 tis.
Vlastné imanie
27,8 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
95,0 %

2016

Tržby
737,8 tis.
Výsledok hospodárenia
15,3 tis.
Aktíva
85,8 tis.
Vlastné imanie
22,6 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
73,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API