prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

REKODOM, s. r. o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 36336530aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 06. 200422 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
696 521 €2020
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
REKODOM, s. r. o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
36336530
daňové identifikačné číslo
2021877957
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021877957
Sídlo
Farská 1316/4, 949 01 Nitra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 06. 2004
V registri
22 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 53134/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
330648
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod)18. 06. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod)18. 06. 2004—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností18. 06. 2004—
poradenská činnosť v rozsahu voľných živností18. 06. 2004—
reklamná a propagačná činnosť18. 06. 2004—
sprostredkovanie dopravy18. 06. 2004—
činnosť ekonomických , účtovných a organizačných poradcov18. 06. 2004—
prenájom motorových vozidiel18. 06. 2004—
prenájom strojov, prístrojov a zariadení18. 06. 2004—
finančný leasing18. 06. 2004—
administratívne práce18. 06. 2004—
vedenie účtovníctva18. 06. 2004—
skladovanie18. 06. 2004—
prieskum trhu a verejnej mienky18. 06. 2004—
organizovanie kurzov a školení18. 06. 2004—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností18. 06. 2004—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 06. 2004—
kompletačné a dokončovacie práce v stavebníctve18. 06. 2004—
montáž sadrokartónov18. 06. 2004—
izolatérske práce18. 06. 2004—
omietkárske práce18. 06. 2004—
obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín18. 06. 2004—
búracie práce a prípravné práce pre stavbu18. 06. 2004—
maliarske a natieračské práce18. 06. 2004—
dodávka a montáž priemyselných podláh18. 06. 2004—
spracovanie, koordinácia, manažovanie a hodnotenie projektov v rozsahu voľných živností18. 06. 2004—
poradenstvo pri príprave, realizácii a vyhodnocovaní projektov v rozsahu voľných živností18. 06. 2004—
výkon činnosti stavbyvedúceho24. 07. 2012—
výkon činnosti stavebného dozoru24. 07. 2012—
prevádzkovanie športových zariadení24. 07. 2012—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu24. 07. 2012—
Technik požiarnej ochrany12. 12. 2015—
Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce12. 12. 2015—
Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti12. 12. 2015—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 24. 03. 2021 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária Mikita s. r. o. · od 05. 08. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021877957: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021877957: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021877957IČ DPH SK2021877957Obdobia daňových registráciíDIČ 2021877957: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021877957: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021877957IČ DPH SK2021877957Obdobia daňových registráciíDIČ 2021877957: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021877957: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021877957IČ DPH SK2021877957
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202187795711. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 24. 09. 2004
daňové identifikačné číslo202187795710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 sa zo straty dostalo na zisk 545 293 € a znížila tržby o ▼57 % na 696,5 tisíc eur.

Tržby

696 521 €

▼ 56,8 %

Výsledok hospodárenia

545 293 €

▲ 126,7 %

Aktíva

6 374 338 €

▼ 0,6 %

Vlastné imanie

−3 232 658 €

▲ 14,4 %

Zadlženosť

150,7 %

Hrubá marža

78,3 %

Čistá marža

78,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 15 459 234 €. 2017: tržby 11 556 247 €. 2018: tržby 8 280 205 €. 2019: tržby 1 610 817 €. 2020: tržby 696 521 €.20 mil.10 mil.015,46 mil.11,56 mil.8,28 mil.1,61 mil.696,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 15 459 234 €. 2017: tržby 11 556 247 €. 2018: tržby 8 280 205 €. 2019: tržby 1 610 817 €. 2020: tržby 696 521 €.20 mil.10 mil.015,46 mil.11,56 mil.8,28 mil.1,61 mil.696,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 15 459 234 €. 2017: tržby 11 556 247 €. 2018: tržby 8 280 205 €. 2019: tržby 1 610 817 €. 2020: tržby 696 521 €.20 mil.10 mil.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 154 480 €. 2017: výsledok hospodárenia 70 396 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 671 442 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 044 658 €. 2020: výsledok hospodárenia 545 293 €.1 mil.0−5 mil.+154,5 tis.+70,4 tis.−2,67 mil.−2,04 mil.+545,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 154 480 €. 2017: výsledok hospodárenia 70 396 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 671 442 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 044 658 €. 2020: výsledok hospodárenia 545 293 €.1 mil.0−5 mil.−2,67 mil.201620182020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 154 480 €. 2017: výsledok hospodárenia 70 396 €. 2018: výsledok hospodárenia −2 671 442 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 044 658 €. 2020: výsledok hospodárenia 545 293 €.1 mil.0−5 mil.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 9 336 007 €, vlastné imanie 462 003 €. 2017: aktíva 10 057 282 €, vlastné imanie 1 020 729 €. 2018: aktíva 9 821 910 €, vlastné imanie −1 590 337 €. 2019: aktíva 6 411 667 €, vlastné imanie −3 777 951 €. 2020: aktíva 6 374 338 €, vlastné imanie −3 232 658 €.20 mil.0−5 mil.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 9 336 007 €, vlastné imanie 462 003 €. 2017: aktíva 10 057 282 €, vlastné imanie 1 020 729 €. 2018: aktíva 9 821 910 €, vlastné imanie −1 590 337 €. 2019: aktíva 6 411 667 €, vlastné imanie −3 777 951 €. 2020: aktíva 6 374 338 €, vlastné imanie −3 232 658 €.20 mil.0−5 mil.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 9 336 007 €, vlastné imanie 462 003 €. 2017: aktíva 10 057 282 €, vlastné imanie 1 020 729 €. 2018: aktíva 9 821 910 €, vlastné imanie −1 590 337 €. 2019: aktíva 6 411 667 €, vlastné imanie −3 777 951 €. 2020: aktíva 6 374 338 €, vlastné imanie −3 232 658 €.20 mil.0−5 mil.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 3 891 688 €, zásoby 1 431 275 €, pohľadávky 3 950 825 €, finančné účty 56 173 €. 2017: dlhodobý majetok 4 182 899 €, zásoby 1 406 611 €, pohľadávky 4 434 364 €, finančné účty 24 755 €. 2018: dlhodobý majetok 3 857 464 €, zásoby 835 982 €, pohľadávky 4 946 144 €, finančné účty 176 301 €. 2019: dlhodobý majetok 2 938 977 €, zásoby 27 320 €, pohľadávky 3 441 405 €, finančné účty 3 134 €. 2020: dlhodobý majetok 2 894 091 €, zásoby 27 320 €, pohľadávky 3 450 668 €, finančné účty 1 428 €.20 mil.10 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 3 891 688 €, zásoby 1 431 275 €, pohľadávky 3 950 825 €, finančné účty 56 173 €. 2017: dlhodobý majetok 4 182 899 €, zásoby 1 406 611 €, pohľadávky 4 434 364 €, finančné účty 24 755 €. 2018: dlhodobý majetok 3 857 464 €, zásoby 835 982 €, pohľadávky 4 946 144 €, finančné účty 176 301 €. 2019: dlhodobý majetok 2 938 977 €, zásoby 27 320 €, pohľadávky 3 441 405 €, finančné účty 3 134 €. 2020: dlhodobý majetok 2 894 091 €, zásoby 27 320 €, pohľadávky 3 450 668 €, finančné účty 1 428 €.20 mil.10 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 3 891 688 €, zásoby 1 431 275 €, pohľadávky 3 950 825 €, finančné účty 56 173 €. 2017: dlhodobý majetok 4 182 899 €, zásoby 1 406 611 €, pohľadávky 4 434 364 €, finančné účty 24 755 €. 2018: dlhodobý majetok 3 857 464 €, zásoby 835 982 €, pohľadávky 4 946 144 €, finančné účty 176 301 €. 2019: dlhodobý majetok 2 938 977 €, zásoby 27 320 €, pohľadávky 3 441 405 €, finančné účty 3 134 €. 2020: dlhodobý majetok 2 894 091 €, zásoby 27 320 €, pohľadávky 3 450 668 €, finančné účty 1 428 €.20 mil.10 mil.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 462 003 €, dlhodobé záväzky 1 358 263 €, krátkodobé záväzky 7 515 261 €. 2017: vlastné imanie 1 020 729 €, dlhodobé záväzky 1 247 528 €, krátkodobé záväzky 7 788 155 €. 2018: vlastné imanie −1 590 337 €, dlhodobé záväzky 1 135 896 €, krátkodobé záväzky 10 276 221 €. 2019: vlastné imanie −3 777 951 €, dlhodobé záväzky 853 140 €, krátkodobé záväzky 9 336 478 €. 2020: vlastné imanie −3 232 658 €, dlhodobé záväzky 526 211 €, krátkodobé záväzky 9 080 785 €.20 mil.0−5 mil.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 462 003 €, dlhodobé záväzky 1 358 263 €, krátkodobé záväzky 7 515 261 €. 2017: vlastné imanie 1 020 729 €, dlhodobé záväzky 1 247 528 €, krátkodobé záväzky 7 788 155 €. 2018: vlastné imanie −1 590 337 €, dlhodobé záväzky 1 135 896 €, krátkodobé záväzky 10 276 221 €. 2019: vlastné imanie −3 777 951 €, dlhodobé záväzky 853 140 €, krátkodobé záväzky 9 336 478 €. 2020: vlastné imanie −3 232 658 €, dlhodobé záväzky 526 211 €, krátkodobé záväzky 9 080 785 €.20 mil.0−5 mil.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 462 003 €, dlhodobé záväzky 1 358 263 €, krátkodobé záväzky 7 515 261 €. 2017: vlastné imanie 1 020 729 €, dlhodobé záväzky 1 247 528 €, krátkodobé záväzky 7 788 155 €. 2018: vlastné imanie −1 590 337 €, dlhodobé záväzky 1 135 896 €, krátkodobé záväzky 10 276 221 €. 2019: vlastné imanie −3 777 951 €, dlhodobé záväzky 853 140 €, krátkodobé záväzky 9 336 478 €. 2020: vlastné imanie −3 232 658 €, dlhodobé záväzky 526 211 €, krátkodobé záväzky 9 080 785 €.20 mil.0−5 mil.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 80 074 €. 2017: daň z príjmu 60 516 €. 2018: daň z príjmu −70 415 €. 2019: daň z príjmu −88 613 €. 2020: daň z príjmu 0 €.100 tis.0−100 tis.80,1 tis.60,5 tis.−70,4 tis.−88,6 tis.020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 80 074 €. 2017: daň z príjmu 60 516 €. 2018: daň z príjmu −70 415 €. 2019: daň z príjmu −88 613 €. 2020: daň z príjmu 0 €.100 tis.0−100 tis.80,1 tis.60,5 tis.−70,4 tis.−88,6 tis.020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 80 074 €. 2017: daň z príjmu 60 516 €. 2018: daň z príjmu −70 415 €. 2019: daň z príjmu −88 613 €. 2020: daň z príjmu 0 €.100 tis.0−100 tis.0201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby15,46 mil.11,56 mil.8,28 mil.1,61 mil.696,5 tis.
Výsledok hospodárenia154,5 tis.70,4 tis.−2,67 mil.−2,04 mil.545,3 tis.
Aktíva9,34 mil.10,06 mil.9,82 mil.6,41 mil.6,37 mil.
Vlastné imanie462 tis.1,02 mil.−1,59 mil.−3,78 mil.−3,23 mil.
Daň z príjmu80,1 tis.60,5 tis.−70,4 tis.−88,6 tis.0
Zadlženosť95,0 %89,8 %116,2 %158,9 %150,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
696,5 tis.
Výsledok hospodárenia
545,3 tis.
Aktíva
6,37 mil.
Vlastné imanie
−3,23 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
150,7 %

2019

Tržby
1,61 mil.
Výsledok hospodárenia
−2,04 mil.
Aktíva
6,41 mil.
Vlastné imanie
−3,78 mil.
Daň z príjmu
−88,6 tis.
Zadlženosť
158,9 %

2018

Tržby
8,28 mil.
Výsledok hospodárenia
−2,67 mil.
Aktíva
9,82 mil.
Vlastné imanie
−1,59 mil.
Daň z príjmu
−70,4 tis.
Zadlženosť
116,2 %

2017

Tržby
11,56 mil.
Výsledok hospodárenia
70,4 tis.
Aktíva
10,06 mil.
Vlastné imanie
1,02 mil.
Daň z príjmu
60,5 tis.
Zadlženosť
89,8 %

2016

Tržby
15,46 mil.
Výsledok hospodárenia
154,5 tis.
Aktíva
9,34 mil.
Vlastné imanie
462 tis.
Daň z príjmu
80,1 tis.
Zadlženosť
95,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 18. 02. 2026

    Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 18. 02. 2026

    Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 15. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 15. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 15. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 15. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 15. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 20. 09. 2022

    Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 20. 09. 2022

    Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 26. 08. 2022

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 19. 07. 2022

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 29. 06. 2022

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 31. 03. 2022

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 04. 01. 2022

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 22. 12. 2021

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 27. 10. 2021

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 27. 10. 2021

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 19. 10. 2021

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 01. 10. 2021

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 27. 08. 2021

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API