prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

BUCHEL spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36335967aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 05. 200422 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
32 046 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BUCHEL spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36335967
daňové identifikačné číslo
2021923805
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021923805
Sídlo
Trenčianska cesta 1567/66, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 05. 2004
V registri
22 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 14682/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
271062
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu27. 05. 2004—
uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien27. 05. 2004—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 05. 2004—
výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien27. 05. 2004—
montáž strešných konštrukcií a kladenie strešnej krytiny27. 05. 2004—
montáž sadrokartónu27. 05. 2004—
omietkárske práce27. 05. 2004—
obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín27. 05. 2004—
maliarske, natieračské a sklenárske práce27. 05. 2004—
ostatné kompletačné a dokončovacie práce27. 05. 2004—
prenájom stavebných a demolačných strojov a zariadení27. 05. 2004—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti27. 05. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 05. 2004—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)27. 05. 2004—
osobná cestná doprava (nezahŕňa vnútroštátnu taxislužbu a autobusovú dopravu)27. 05. 2004—
nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 05. 2004—
výkon činnosti stavbyvedúceho27. 05. 2004—
reklamná činnosť27. 05. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021923805: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021923805: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021923805IČ DPH SK2021923805Obdobia daňových registráciíDIČ 2021923805: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021923805: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021923805IČ DPH SK2021923805Obdobia daňových registráciíDIČ 2021923805: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021923805: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021923805IČ DPH SK2021923805
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202192380511. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 18. 01. 2005
daňové identifikačné číslo202192380510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −3 594 € a znížila tržby o ▼85 % na 32 tisíc eur.

Tržby

32 046 €

▼ 85,2 %

Výsledok hospodárenia

−3 594 €

▼ 987,4 %

Aktíva

14 450 €

▼ 64,1 %

Vlastné imanie

−24 628 €

▼ 17,1 %

Zadlženosť

270,4 %

Hrubá marža

−11,2 %

Čistá marža

−11,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 172 605 €. 2022: tržby 213 662 €. 2023: tržby 167 204 €. 2024: tržby 216 465 €. 2025: tržby 32 046 €.250 tis.125 tis.0172,6 tis.213,7 tis.167,2 tis.216,5 tis.32 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 172 605 €. 2022: tržby 213 662 €. 2023: tržby 167 204 €. 2024: tržby 216 465 €. 2025: tržby 32 046 €.250 tis.125 tis.0172,6 tis.213,7 tis.167,2 tis.216,5 tis.32 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 172 605 €. 2022: tržby 213 662 €. 2023: tržby 167 204 €. 2024: tržby 216 465 €. 2025: tržby 32 046 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 179 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 956 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 115 €. 2024: výsledok hospodárenia 405 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 594 €.2 tis.0−10 tis.−5,2 tis.−6 tis.+1,1 tis.+405−3,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 179 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 956 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 115 €. 2024: výsledok hospodárenia 405 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 594 €.2 tis.0−10 tis.−5,2 tis.−6 tis.+1,1 tis.+405−3,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 179 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 956 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 115 €. 2024: výsledok hospodárenia 405 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 594 €.2 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 827 €, vlastné imanie −16 598 €. 2022: aktíva 13 486 €, vlastné imanie −22 554 €. 2023: aktíva 21 259 €, vlastné imanie −21 439 €. 2024: aktíva 40 232 €, vlastné imanie −21 033 €. 2025: aktíva 14 450 €, vlastné imanie −24 628 €.50 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 827 €, vlastné imanie −16 598 €. 2022: aktíva 13 486 €, vlastné imanie −22 554 €. 2023: aktíva 21 259 €, vlastné imanie −21 439 €. 2024: aktíva 40 232 €, vlastné imanie −21 033 €. 2025: aktíva 14 450 €, vlastné imanie −24 628 €.50 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 827 €, vlastné imanie −16 598 €. 2022: aktíva 13 486 €, vlastné imanie −22 554 €. 2023: aktíva 21 259 €, vlastné imanie −21 439 €. 2024: aktíva 40 232 €, vlastné imanie −21 033 €. 2025: aktíva 14 450 €, vlastné imanie −24 628 €.50 tis.0−25 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 078 €, zásoby 5 430 €, pohľadávky 2 541 €, finančné účty −12 676 €. 2022: dlhodobý majetok 724 €, zásoby 8 530 €, pohľadávky 4 640 €, finančné účty −408 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 880 €, pohľadávky 2 428 €, finančné účty 11 951 €. 2024: dlhodobý majetok 18 278 €, zásoby 4 580 €, pohľadávky 4 832 €, finančné účty 12 542 €. 2025: dlhodobý majetok 12 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 460 €, finančné účty −805 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 078 €, zásoby 5 430 €, pohľadávky 2 541 €, finančné účty −12 676 €. 2022: dlhodobý majetok 724 €, zásoby 8 530 €, pohľadávky 4 640 €, finančné účty −408 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 880 €, pohľadávky 2 428 €, finančné účty 11 951 €. 2024: dlhodobý majetok 18 278 €, zásoby 4 580 €, pohľadávky 4 832 €, finančné účty 12 542 €. 2025: dlhodobý majetok 12 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 460 €, finančné účty −805 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 078 €, zásoby 5 430 €, pohľadávky 2 541 €, finančné účty −12 676 €. 2022: dlhodobý majetok 724 €, zásoby 8 530 €, pohľadávky 4 640 €, finančné účty −408 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 880 €, pohľadávky 2 428 €, finančné účty 11 951 €. 2024: dlhodobý majetok 18 278 €, zásoby 4 580 €, pohľadávky 4 832 €, finančné účty 12 542 €. 2025: dlhodobý majetok 12 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 460 €, finančné účty −805 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −16 598 €, dlhodobé záväzky 214 €, krátkodobé záväzky 17 211 €. 2022: vlastné imanie −22 554 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 36 036 €. 2023: vlastné imanie −21 439 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 42 693 €. 2024: vlastné imanie −21 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 265 €. 2025: vlastné imanie −24 628 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 078 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −16 598 €, dlhodobé záväzky 214 €, krátkodobé záväzky 17 211 €. 2022: vlastné imanie −22 554 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 36 036 €. 2023: vlastné imanie −21 439 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 42 693 €. 2024: vlastné imanie −21 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 265 €. 2025: vlastné imanie −24 628 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 078 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −16 598 €, dlhodobé záväzky 214 €, krátkodobé záväzky 17 211 €. 2022: vlastné imanie −22 554 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 36 036 €. 2023: vlastné imanie −21 439 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 42 693 €. 2024: vlastné imanie −21 033 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 265 €. 2025: vlastné imanie −24 628 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 078 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000000960020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000000960020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000000960020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby172,6 tis.213,7 tis.167,2 tis.216,5 tis.32 tis.
Výsledok hospodárenia−5,2 tis.−6 tis.1,1 tis.405−3,6 tis.
Aktíva82713,5 tis.21,3 tis.40,2 tis.14,4 tis.
Vlastné imanie−16,6 tis.−22,6 tis.−21,4 tis.−21 tis.−24,6 tis.
Daň z príjmu0009600
Zadlženosť2 107,0 %267,2 %200,8 %152,3 %270,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
32 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,6 tis.
Aktíva
14,4 tis.
Vlastné imanie
−24,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
270,4 %

2024

Tržby
216,5 tis.
Výsledok hospodárenia
405
Aktíva
40,2 tis.
Vlastné imanie
−21 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
152,3 %

2023

Tržby
167,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
21,3 tis.
Vlastné imanie
−21,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
200,8 %

2022

Tržby
213,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−6 tis.
Aktíva
13,5 tis.
Vlastné imanie
−22,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
267,2 %

2021

Tržby
172,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,2 tis.
Aktíva
827
Vlastné imanie
−16,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 107,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API