prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

GOLLAS, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36333905aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 03. 200422 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
427 331 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GOLLAS, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36333905
daňové identifikačné číslo
2021816610
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Lúčky 1245/30, 97201 Bojnice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 03. 2004
V registri
22 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 14461/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
244150
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Maloobchod v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
Veľkoobchod v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
Sprostredkovanie dopravy20. 03. 2004—
Reklamná a propagačná činnosť20. 03. 2004—
Poradenská činnosť v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
Ubytovacie služby v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov20. 03. 2004—
Predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy20. 03. 2004—
Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál20. 03. 2004—
Školiteľská činnosť v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
Organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí20. 03. 2004—
Automatizované spracovanie dát20. 03. 2004—
Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností20. 03. 2004—
Oprava motorových vozidiel20. 03. 2004—
Predaj motorových vozidiel - maloobchod, veľkoobchod20. 03. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021816610: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021816610Obdobia daňových registráciíDIČ 2021816610: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021816610Obdobia daňových registráciíDIČ 2021816610: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021816610
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202181661010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 20. 10. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −10 509 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 427,3 tisíc eur.

Tržby

427 331 €

▲ 3,6 %

Výsledok hospodárenia

−10 509 €

▼ 177,2 %

Aktíva

146 944 €

▼ 3,7 %

Vlastné imanie

18 697 €

▼ 36,0 %

Zadlženosť

87,3 %

Hrubá marža

−2,5 %

Čistá marža

−2,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 308 220 €. 2018: tržby 327 565 €. 2019: tržby 422 069 €. 2020: tržby 412 626 €. 2021: tržby 427 331 €.500 tis.250 tis.0308,2 tis.327,6 tis.422,1 tis.412,6 tis.427,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 308 220 €. 2018: tržby 327 565 €. 2019: tržby 422 069 €. 2020: tržby 412 626 €. 2021: tržby 427 331 €.500 tis.250 tis.0308,2 tis.327,6 tis.422,1 tis.412,6 tis.427,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 308 220 €. 2018: tržby 327 565 €. 2019: tržby 422 069 €. 2020: tržby 412 626 €. 2021: tržby 427 331 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 008 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 799 €. 2019: výsledok hospodárenia 15 397 €. 2020: výsledok hospodárenia 13 615 €. 2021: výsledok hospodárenia −10 509 €.20 tis.0−20 tis.−1 tis.+3,8 tis.+15,4 tis.+13,6 tis.−10,5 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 008 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 799 €. 2019: výsledok hospodárenia 15 397 €. 2020: výsledok hospodárenia 13 615 €. 2021: výsledok hospodárenia −10 509 €.20 tis.0−20 tis.−1 tis.+3,8 tis.+15,4 tis.+13,6 tis.−10,5 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 008 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 799 €. 2019: výsledok hospodárenia 15 397 €. 2020: výsledok hospodárenia 13 615 €. 2021: výsledok hospodárenia −10 509 €.20 tis.0−20 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 114 189 €, vlastné imanie −3 605 €. 2018: aktíva 125 842 €, vlastné imanie 194 €. 2019: aktíva 148 038 €, vlastné imanie 15 591 €. 2020: aktíva 152 652 €, vlastné imanie 29 206 €. 2021: aktíva 146 944 €, vlastné imanie 18 697 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 114 189 €, vlastné imanie −3 605 €. 2018: aktíva 125 842 €, vlastné imanie 194 €. 2019: aktíva 148 038 €, vlastné imanie 15 591 €. 2020: aktíva 152 652 €, vlastné imanie 29 206 €. 2021: aktíva 146 944 €, vlastné imanie 18 697 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 114 189 €, vlastné imanie −3 605 €. 2018: aktíva 125 842 €, vlastné imanie 194 €. 2019: aktíva 148 038 €, vlastné imanie 15 591 €. 2020: aktíva 152 652 €, vlastné imanie 29 206 €. 2021: aktíva 146 944 €, vlastné imanie 18 697 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 9 551 €, zásoby 0 €, pohľadávky 89 572 €, finančné účty 14 842 €. 2018: dlhodobý majetok 9 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 110 387 €, finančné účty 6 197 €. 2019: dlhodobý majetok 8 958 €, zásoby 0 €, pohľadávky 136 275 €, finančné účty 2 699 €. 2020: dlhodobý majetok 8 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 134 031 €, finančné účty 9 852 €. 2021: dlhodobý majetok 21 034 €, zásoby 108 €, pohľadávky 123 629 €, finančné účty 2 169 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 9 551 €, zásoby 0 €, pohľadávky 89 572 €, finančné účty 14 842 €. 2018: dlhodobý majetok 9 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 110 387 €, finančné účty 6 197 €. 2019: dlhodobý majetok 8 958 €, zásoby 0 €, pohľadávky 136 275 €, finančné účty 2 699 €. 2020: dlhodobý majetok 8 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 134 031 €, finančné účty 9 852 €. 2021: dlhodobý majetok 21 034 €, zásoby 108 €, pohľadávky 123 629 €, finančné účty 2 169 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 9 551 €, zásoby 0 €, pohľadávky 89 572 €, finančné účty 14 842 €. 2018: dlhodobý majetok 9 254 €, zásoby 0 €, pohľadávky 110 387 €, finančné účty 6 197 €. 2019: dlhodobý majetok 8 958 €, zásoby 0 €, pohľadávky 136 275 €, finančné účty 2 699 €. 2020: dlhodobý majetok 8 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 134 031 €, finančné účty 9 852 €. 2021: dlhodobý majetok 21 034 €, zásoby 108 €, pohľadávky 123 629 €, finančné účty 2 169 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −3 605 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 794 €. 2018: vlastné imanie 194 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 125 648 €. 2019: vlastné imanie 15 591 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 132 447 €. 2020: vlastné imanie 29 206 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 123 446 €. 2021: vlastné imanie 18 697 €, dlhodobé záväzky 20 000 €, krátkodobé záväzky 108 247 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −3 605 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 794 €. 2018: vlastné imanie 194 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 125 648 €. 2019: vlastné imanie 15 591 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 132 447 €. 2020: vlastné imanie 29 206 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 123 446 €. 2021: vlastné imanie 18 697 €, dlhodobé záväzky 20 000 €, krátkodobé záväzky 108 247 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −3 605 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 794 €. 2018: vlastné imanie 194 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 125 648 €. 2019: vlastné imanie 15 591 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 132 447 €. 2020: vlastné imanie 29 206 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 123 446 €. 2021: vlastné imanie 18 697 €, dlhodobé záväzky 20 000 €, krátkodobé záväzky 108 247 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 3 061 €. 2020: daň z príjmu 3 915 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09609603,1 tis.3,9 tis.020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 3 061 €. 2020: daň z príjmu 3 915 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09609603,1 tis.3,9 tis.020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 3 061 €. 2020: daň z príjmu 3 915 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09600201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby308,2 tis.327,6 tis.422,1 tis.412,6 tis.427,3 tis.
Výsledok hospodárenia−1 tis.3,8 tis.15,4 tis.13,6 tis.−10,5 tis.
Aktíva114,2 tis.125,8 tis.148 tis.152,7 tis.146,9 tis.
Vlastné imanie−3,6 tis.19415,6 tis.29,2 tis.18,7 tis.
Daň z príjmu9609603,1 tis.3,9 tis.0
Zadlženosť103,2 %99,8 %89,5 %80,9 %87,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
427,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,5 tis.
Aktíva
146,9 tis.
Vlastné imanie
18,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,3 %

2020

Tržby
412,6 tis.
Výsledok hospodárenia
13,6 tis.
Aktíva
152,7 tis.
Vlastné imanie
29,2 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
80,9 %

2019

Tržby
422,1 tis.
Výsledok hospodárenia
15,4 tis.
Aktíva
148 tis.
Vlastné imanie
15,6 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
89,5 %

2018

Tržby
327,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
125,8 tis.
Vlastné imanie
194
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
99,8 %

2017

Tržby
308,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
114,2 tis.
Vlastné imanie
−3,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
103,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API