prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

STAVO SUCHÝ s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36332330aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 01. 200422 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
Tržby
627 293 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STAVO SUCHÝ s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36332330
daňové identifikačné číslo
2021785711
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021785711
Sídlo
Kukučínova 201, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 01. 2004
V registri
22 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 14282/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
271702
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod so stavebným materiálom, stavebnými potrebami a technikou21. 01. 2004—
veľkoobchod so stavebným materiálom, stavebnými potrebami a technikou21. 01. 2004—
sprostredkovanie reklamných a propagačných činnsotí v rozsahu voľných živností21. 01. 2004—
kúpa predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom ďalšieho predaja21. 01. 2004—
propagačná a reklamná činnosť21. 01. 2004—
tlmočnícke a prekladateľské služby - anglický, nemecký a taliansky jazyk21. 01. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021785711: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021785711: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021785711IČ DPH SK2021785711Obdobia daňových registráciíDIČ 2021785711: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021785711: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021785711IČ DPH SK2021785711Obdobia daňových registráciíDIČ 2021785711: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021785711: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021785711IČ DPH SK2021785711
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202178571111. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 28. 06. 2004
daňové identifikačné číslo202178571110. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 28. 09. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 28. 09. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 28. 09. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňa28. 09. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené08. 10. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené18. 09. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼19 % na 7 536 € a znížila tržby o ▼15 % na 627,3 tisíc eur.

Tržby

627 293 €

▼ 15,1 %

Výsledok hospodárenia

7 536 €

▼ 19,5 %

Aktíva

822 211 €

▼ 1,5 %

Vlastné imanie

60 008 €

▲ 14,4 %

Zadlženosť

92,7 %

Hrubá marža

1,8 %

Čistá marža

1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 823 059 €. 2022: tržby 844 070 €. 2023: tržby 746 928 €. 2024: tržby 739 203 €. 2025: tržby 627 293 €.1 mil.500 tis.0823,1 tis.844,1 tis.746,9 tis.739,2 tis.627,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 823 059 €. 2022: tržby 844 070 €. 2023: tržby 746 928 €. 2024: tržby 739 203 €. 2025: tržby 627 293 €.1 mil.500 tis.0823,1 tis.844,1 tis.746,9 tis.739,2 tis.627,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 823 059 €. 2022: tržby 844 070 €. 2023: tržby 746 928 €. 2024: tržby 739 203 €. 2025: tržby 627 293 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 109 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 570 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 947 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 356 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 536 €.10 tis.5 tis.0+109+5,6 tis.+1,9 tis.+9,4 tis.+7,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 109 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 570 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 947 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 356 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 536 €.10 tis.5 tis.0+109+5,6 tis.+1,9 tis.+9,4 tis.+7,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 109 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 570 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 947 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 356 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 536 €.10 tis.5 tis.0+109202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 755 523 €, vlastné imanie 46 709 €. 2022: aktíva 534 598 €, vlastné imanie 52 279 €. 2023: aktíva 744 194 €, vlastné imanie 43 116 €. 2024: aktíva 834 688 €, vlastné imanie 52 472 €. 2025: aktíva 822 211 €, vlastné imanie 60 008 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 755 523 €, vlastné imanie 46 709 €. 2022: aktíva 534 598 €, vlastné imanie 52 279 €. 2023: aktíva 744 194 €, vlastné imanie 43 116 €. 2024: aktíva 834 688 €, vlastné imanie 52 472 €. 2025: aktíva 822 211 €, vlastné imanie 60 008 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 755 523 €, vlastné imanie 46 709 €. 2022: aktíva 534 598 €, vlastné imanie 52 279 €. 2023: aktíva 744 194 €, vlastné imanie 43 116 €. 2024: aktíva 834 688 €, vlastné imanie 52 472 €. 2025: aktíva 822 211 €, vlastné imanie 60 008 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 434 754 €, zásoby 259 603 €, pohľadávky 52 641 €, finančné účty 8 525 €. 2022: dlhodobý majetok 434 754 €, zásoby 32 775 €, pohľadávky 51 122 €, finančné účty 15 947 €. 2023: dlhodobý majetok 374 369 €, zásoby 295 168 €, pohľadávky 37 283 €, finančné účty 37 374 €. 2024: dlhodobý majetok 362 547 €, zásoby 389 521 €, pohľadávky 55 147 €, finančné účty 27 473 €. 2025: dlhodobý majetok 351 008 €, zásoby 406 774 €, pohľadávky 56 509 €, finančné účty 7 576 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 434 754 €, zásoby 259 603 €, pohľadávky 52 641 €, finančné účty 8 525 €. 2022: dlhodobý majetok 434 754 €, zásoby 32 775 €, pohľadávky 51 122 €, finančné účty 15 947 €. 2023: dlhodobý majetok 374 369 €, zásoby 295 168 €, pohľadávky 37 283 €, finančné účty 37 374 €. 2024: dlhodobý majetok 362 547 €, zásoby 389 521 €, pohľadávky 55 147 €, finančné účty 27 473 €. 2025: dlhodobý majetok 351 008 €, zásoby 406 774 €, pohľadávky 56 509 €, finančné účty 7 576 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 434 754 €, zásoby 259 603 €, pohľadávky 52 641 €, finančné účty 8 525 €. 2022: dlhodobý majetok 434 754 €, zásoby 32 775 €, pohľadávky 51 122 €, finančné účty 15 947 €. 2023: dlhodobý majetok 374 369 €, zásoby 295 168 €, pohľadávky 37 283 €, finančné účty 37 374 €. 2024: dlhodobý majetok 362 547 €, zásoby 389 521 €, pohľadávky 55 147 €, finančné účty 27 473 €. 2025: dlhodobý majetok 351 008 €, zásoby 406 774 €, pohľadávky 56 509 €, finančné účty 7 576 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 46 709 €, dlhodobé záväzky 2 695 €, krátkodobé záväzky 706 119 €. 2022: vlastné imanie 52 279 €, dlhodobé záväzky 2 695 €, krátkodobé záväzky 479 624 €. 2023: vlastné imanie 43 116 €, dlhodobé záväzky 3 151 €, krátkodobé záväzky 697 927 €. 2024: vlastné imanie 52 472 €, dlhodobé záväzky 3 409 €, krátkodobé záväzky 778 807 €. 2025: vlastné imanie 60 008 €, dlhodobé záväzky 3 672 €, krátkodobé záväzky 758 531 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 46 709 €, dlhodobé záväzky 2 695 €, krátkodobé záväzky 706 119 €. 2022: vlastné imanie 52 279 €, dlhodobé záväzky 2 695 €, krátkodobé záväzky 479 624 €. 2023: vlastné imanie 43 116 €, dlhodobé záväzky 3 151 €, krátkodobé záväzky 697 927 €. 2024: vlastné imanie 52 472 €, dlhodobé záväzky 3 409 €, krátkodobé záväzky 778 807 €. 2025: vlastné imanie 60 008 €, dlhodobé záväzky 3 672 €, krátkodobé záväzky 758 531 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 46 709 €, dlhodobé záväzky 2 695 €, krátkodobé záväzky 706 119 €. 2022: vlastné imanie 52 279 €, dlhodobé záväzky 2 695 €, krátkodobé záväzky 479 624 €. 2023: vlastné imanie 43 116 €, dlhodobé záväzky 3 151 €, krátkodobé záväzky 697 927 €. 2024: vlastné imanie 52 472 €, dlhodobé záväzky 3 409 €, krátkodobé záväzky 778 807 €. 2025: vlastné imanie 60 008 €, dlhodobé záväzky 3 672 €, krátkodobé záväzky 758 531 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 033 €. 2022: daň z príjmu 1 481 €. 2023: daň z príjmu 1 776 €. 2024: daň z príjmu 3 855 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01 tis.1,5 tis.1,8 tis.3,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 033 €. 2022: daň z príjmu 1 481 €. 2023: daň z príjmu 1 776 €. 2024: daň z príjmu 3 855 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01 tis.1,5 tis.1,8 tis.3,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 033 €. 2022: daň z príjmu 1 481 €. 2023: daň z príjmu 1 776 €. 2024: daň z príjmu 3 855 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby823,1 tis.844,1 tis.746,9 tis.739,2 tis.627,3 tis.
Výsledok hospodárenia1095,6 tis.1,9 tis.9,4 tis.7,5 tis.
Aktíva755,5 tis.534,6 tis.744,2 tis.834,7 tis.822,2 tis.
Vlastné imanie46,7 tis.52,3 tis.43,1 tis.52,5 tis.60 tis.
Daň z príjmu1 tis.1,5 tis.1,8 tis.3,9 tis.3,8 tis.
Zadlženosť93,8 %90,2 %94,2 %93,7 %92,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
627,3 tis.
Výsledok hospodárenia
7,5 tis.
Aktíva
822,2 tis.
Vlastné imanie
60 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
92,7 %

2024

Tržby
739,2 tis.
Výsledok hospodárenia
9,4 tis.
Aktíva
834,7 tis.
Vlastné imanie
52,5 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
93,7 %

2023

Tržby
746,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
744,2 tis.
Vlastné imanie
43,1 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
94,2 %

2022

Tržby
844,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,6 tis.
Aktíva
534,6 tis.
Vlastné imanie
52,3 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
90,2 %

2021

Tržby
823,1 tis.
Výsledok hospodárenia
109
Aktíva
755,5 tis.
Vlastné imanie
46,7 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
93,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API