prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MMS servis, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36331082aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 11. 200322 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
281 438 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MMS servis, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36331082
daňové identifikačné číslo
2020189853
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020189853
Sídlo
1. mája 556/22, 90701 Myjava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 11. 2003
V registri
22 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 18873/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
286034
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)10. 11. 2003—
kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 11. 2003—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti10. 11. 2003—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti10. 11. 2003—
montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení10. 11. 2003—
služby súvisiace s databázami10. 11. 2003—
poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)10. 11. 2003—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)10. 11. 2003—
tvorba www stránok10. 11. 2003—
poskytovanie dátových služieb, internetových služieb - internetová čitáreň a kaviareň10. 11. 2003—
činnosť súvisiaca s prevádzkou počítačov10. 11. 2003—
poskytovanie bezdrôtového pripájania internetu10. 11. 2003—
dodávka a montáž štruktúrovanej kabeláže10. 11. 2003—
dodávka a montáž počítačových a telekomunikačných sietí10. 11. 2003—
organizovanie a vyučovanie vzdelávacích kurzov a školení v rozsahu voľnej živnosti10. 11. 2003—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 01. 2010—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom16. 01. 2010—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických15. 05. 2024—
Opravy vyhradených technických zariadení elektrických15. 05. 2024—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 05. 2024—
Prípravné práce k realizácií stavby15. 05. 2024—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov15. 05. 2024—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy15. 05. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020189853: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020189853: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020189853IČ DPH SK2020189853Obdobia daňových registráciíDIČ 2020189853: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020189853: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020189853IČ DPH SK2020189853Obdobia daňových registráciíDIČ 2020189853: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020189853: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020189853IČ DPH SK2020189853
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202018985311. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 26. 11. 2003
daňové identifikačné číslo202018985310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼12 % na 22 686 € a znížila tržby o ▼32 % na 281,4 tisíc eur.

Tržby

281 438 €

▼ 31,6 %

Výsledok hospodárenia

22 686 €

▼ 12,0 %

Aktíva

474 769 €

▼ 6,5 %

Vlastné imanie

30 632 €

▼ 38,9 %

Zadlženosť

93,5 %

Hrubá marža

9,1 %

Čistá marža

8,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 263 900 €. 2022: tržby 391 868 €. 2023: tržby 373 346 €. 2024: tržby 411 644 €. 2025: tržby 281 438 €.500 tis.250 tis.0263,9 tis.391,9 tis.373,3 tis.411,6 tis.281,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 263 900 €. 2022: tržby 391 868 €. 2023: tržby 373 346 €. 2024: tržby 411 644 €. 2025: tržby 281 438 €.500 tis.250 tis.0263,9 tis.391,9 tis.373,3 tis.411,6 tis.281,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 263 900 €. 2022: tržby 391 868 €. 2023: tržby 373 346 €. 2024: tržby 411 644 €. 2025: tržby 281 438 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −45 210 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 693 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 450 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 771 €. 2025: výsledok hospodárenia 22 686 €.50 tis.0−50 tis.−45,2 tis.+16,7 tis.+19,4 tis.+25,8 tis.+22,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −45 210 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 693 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 450 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 771 €. 2025: výsledok hospodárenia 22 686 €.50 tis.0−50 tis.−45,2 tis.+16,7 tis.+19,4 tis.+25,8 tis.+22,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −45 210 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 693 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 450 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 771 €. 2025: výsledok hospodárenia 22 686 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 316 299 €, vlastné imanie 4 909 €. 2022: aktíva 442 724 €, vlastné imanie 21 602 €. 2023: aktíva 454 140 €, vlastné imanie 24 359 €. 2024: aktíva 507 510 €, vlastné imanie 50 130 €. 2025: aktíva 474 769 €, vlastné imanie 30 632 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 316 299 €, vlastné imanie 4 909 €. 2022: aktíva 442 724 €, vlastné imanie 21 602 €. 2023: aktíva 454 140 €, vlastné imanie 24 359 €. 2024: aktíva 507 510 €, vlastné imanie 50 130 €. 2025: aktíva 474 769 €, vlastné imanie 30 632 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 316 299 €, vlastné imanie 4 909 €. 2022: aktíva 442 724 €, vlastné imanie 21 602 €. 2023: aktíva 454 140 €, vlastné imanie 24 359 €. 2024: aktíva 507 510 €, vlastné imanie 50 130 €. 2025: aktíva 474 769 €, vlastné imanie 30 632 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 268 372 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 098 €, finančné účty 11 829 €. 2022: dlhodobý majetok 418 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 940 €, finančné účty 5 185 €. 2023: dlhodobý majetok 358 763 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 459 €, finančné účty 10 918 €. 2024: dlhodobý majetok 441 701 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 338 €, finančné účty 20 471 €. 2025: dlhodobý majetok 333 852 €, zásoby 71 523 €, pohľadávky 61 752 €, finančné účty 7 642 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 268 372 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 098 €, finančné účty 11 829 €. 2022: dlhodobý majetok 418 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 940 €, finančné účty 5 185 €. 2023: dlhodobý majetok 358 763 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 459 €, finančné účty 10 918 €. 2024: dlhodobý majetok 441 701 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 338 €, finančné účty 20 471 €. 2025: dlhodobý majetok 333 852 €, zásoby 71 523 €, pohľadávky 61 752 €, finančné účty 7 642 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 268 372 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 098 €, finančné účty 11 829 €. 2022: dlhodobý majetok 418 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 940 €, finančné účty 5 185 €. 2023: dlhodobý majetok 358 763 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 459 €, finančné účty 10 918 €. 2024: dlhodobý majetok 441 701 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 338 €, finančné účty 20 471 €. 2025: dlhodobý majetok 333 852 €, zásoby 71 523 €, pohľadávky 61 752 €, finančné účty 7 642 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 909 €, dlhodobé záväzky 169 568 €, krátkodobé záväzky 141 822 €. 2022: vlastné imanie 21 602 €, dlhodobé záväzky 234 273 €, krátkodobé záväzky 186 849 €. 2023: vlastné imanie 24 359 €, dlhodobé záväzky 164 833 €, krátkodobé záväzky 264 948 €. 2024: vlastné imanie 50 130 €, dlhodobé záväzky 130 910 €, krátkodobé záväzky 326 470 €. 2025: vlastné imanie 30 632 €, dlhodobé záväzky 46 604 €, krátkodobé záväzky 397 533 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 909 €, dlhodobé záväzky 169 568 €, krátkodobé záväzky 141 822 €. 2022: vlastné imanie 21 602 €, dlhodobé záväzky 234 273 €, krátkodobé záväzky 186 849 €. 2023: vlastné imanie 24 359 €, dlhodobé záväzky 164 833 €, krátkodobé záväzky 264 948 €. 2024: vlastné imanie 50 130 €, dlhodobé záväzky 130 910 €, krátkodobé záväzky 326 470 €. 2025: vlastné imanie 30 632 €, dlhodobé záväzky 46 604 €, krátkodobé záväzky 397 533 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 909 €, dlhodobé záväzky 169 568 €, krátkodobé záväzky 141 822 €. 2022: vlastné imanie 21 602 €, dlhodobé záväzky 234 273 €, krátkodobé záväzky 186 849 €. 2023: vlastné imanie 24 359 €, dlhodobé záväzky 164 833 €, krátkodobé záväzky 264 948 €. 2024: vlastné imanie 50 130 €, dlhodobé záväzky 130 910 €, krátkodobé záväzky 326 470 €. 2025: vlastné imanie 30 632 €, dlhodobé záväzky 46 604 €, krátkodobé záväzky 397 533 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 298 €. 2023: daň z príjmu 2 282 €. 2024: daň z príjmu 3 023 €. 2025: daň z príjmu 2 853 €.5 tis.2,5 tis.002,3 tis.2,3 tis.3 tis.2,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 298 €. 2023: daň z príjmu 2 282 €. 2024: daň z príjmu 3 023 €. 2025: daň z príjmu 2 853 €.5 tis.2,5 tis.002,3 tis.2,3 tis.3 tis.2,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 298 €. 2023: daň z príjmu 2 282 €. 2024: daň z príjmu 3 023 €. 2025: daň z príjmu 2 853 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby263,9 tis.391,9 tis.373,3 tis.411,6 tis.281,4 tis.
Výsledok hospodárenia−45,2 tis.16,7 tis.19,4 tis.25,8 tis.22,7 tis.
Aktíva316,3 tis.442,7 tis.454,1 tis.507,5 tis.474,8 tis.
Vlastné imanie4,9 tis.21,6 tis.24,4 tis.50,1 tis.30,6 tis.
Daň z príjmu02,3 tis.2,3 tis.3 tis.2,9 tis.
Zadlženosť98,4 %95,1 %94,6 %90,1 %93,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
281,4 tis.
Výsledok hospodárenia
22,7 tis.
Aktíva
474,8 tis.
Vlastné imanie
30,6 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
93,5 %

2024

Tržby
411,6 tis.
Výsledok hospodárenia
25,8 tis.
Aktíva
507,5 tis.
Vlastné imanie
50,1 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
90,1 %

2023

Tržby
373,3 tis.
Výsledok hospodárenia
19,4 tis.
Aktíva
454,1 tis.
Vlastné imanie
24,4 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
94,6 %

2022

Tržby
391,9 tis.
Výsledok hospodárenia
16,7 tis.
Aktíva
442,7 tis.
Vlastné imanie
21,6 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
95,1 %

2021

Tržby
263,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,2 tis.
Aktíva
316,3 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API