Súhrn
- Vznik
- 14. 06. 200323 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 132 226 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ELITRADE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36329070
- daňové identifikačné číslo
- 2020117022
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020117022
- Sídlo
- Janka Kráľa 730/23, 018 51 Nová Dubnica, Slovenská republika
- Územie
- Nová Dubnicaokres IlavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 06. 2003
- V registri
- 23 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 13862/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 361601
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných ohlasovacích živností | 14. 06. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných ohlasovacích živností | 14. 06. 2003 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných ohlasovacích živností | 14. 06. 2003 | — |
| veľkoobchod s drevom a stavebnými materiálmi | 14. 06. 2003 | — |
| veľkoobchod so železiarskym tovarom, inštalatérskym a vykurovacím zariadením | 14. 06. 2003 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 14. 06. 2003 | — |
| zhotovovanie drobných výrobkov z dreva | 14. 06. 2003 | — |
| zhotovovanie nábytku z hotových dielov | 14. 06. 2003 | — |
| demolácie a zemné práce | 14. 06. 2003 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 14. 06. 2003 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 14. 06. 2003 | — |
| fotografické služby | 14. 06. 2003 | — |
| výroba videa | 14. 06. 2003 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 14. 06. 2003 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných ohlasovacích živností | 14. 06. 2003 | — |
| reklamná, propagačná a marketingová činnosť | 14. 06. 2003 | — |
| nákup a predaj nehnuteľností | 14. 06. 2003 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020117022 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2003 |
| daňové identifikačné číslo | 2020117022 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −8 191 € a zvýšila tržby o ▲11 % na 132,2 tisíc eur.
Tržby
132 226 €
▲ 10,8 %Výsledok hospodárenia
−8 191 €
▼ 650,1 %Aktíva
47 036 €
▼ 4,2 %Vlastné imanie
3 228 €
▼ 71,7 %Zadlženosť
93,1 %
Hrubá marža
−5,5 %
Čistá marža
−6,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 108 tis. | 114,6 tis. | 133,5 tis. | 119,3 tis. | 132,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 801 | 785 | 3,1 tis. | 1,5 tis. | −8,2 tis. |
| Aktíva | 37,6 tis. | 55,4 tis. | 58,4 tis. | 49,1 tis. | 47 tis. |
| Vlastné imanie | 6 tis. | 6,8 tis. | 9,9 tis. | 11,4 tis. | 3,2 tis. |
| Daň z príjmu | 293 | 536 | 1 tis. | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 83,9 % | 87,7 % | 83,0 % | 76,7 % | 93,1 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 132,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,2 tis.
- Aktíva
- 47 tis.
- Vlastné imanie
- 3,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 93,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 119,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 49,1 tis.
- Vlastné imanie
- 11,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 76,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 133,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 58,4 tis.
- Vlastné imanie
- 9,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 83,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 114,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 785
- Aktíva
- 55,4 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 536
- Zadlženosť
- 87,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 108 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 801
- Aktíva
- 37,6 tis.
- Vlastné imanie
- 6 tis.
- Daň z príjmu
- 293
- Zadlženosť
- 83,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.