prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Orvenatrix s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36325953aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 10. 200224 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
29 028 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Orvenatrix s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36325953
daňové identifikačné číslo
2020189743
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Rákoš 26, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 10. 2002
V registri
24 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 47615/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
361659
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poľnohospodárska výroba, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účely spracovania a ďalšieho predaja25. 10. 2002—
veľkoobchod s chemickými výrobkami25. 10. 2002—
maloobchod s chemickými výrobkami25. 10. 2002—
ubytovanie v súkromí25. 10. 2002—
prenájom automobilov25. 10. 2002—
prenájom bicyklov25. 10. 2002—
kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)25. 10. 2002—
kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 10. 2002—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti25. 10. 2002—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti25. 10. 2002—
konzultačná a poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti25. 10. 2002—
výroba počítačov a iných prístrojov a zariadení na spracovanie údajov25. 10. 2002—
poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)25. 10. 2002—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)25. 10. 2002—
výroba kancelárskych strojov25. 10. 2002—
výskum a vývoj v oblasti výpočtovej techniky25. 10. 2002—
reklamné a propagačné činnosti25. 10. 2002—
faktoring a forfaiting25. 10. 2002—
prenájom vodných dopravných prostriedkov18. 08. 2003—
prenájom športových potrieb18. 08. 2003—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov18. 08. 2003—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál18. 08. 2003—
maloobchod mimo predajne v rozsahu voľnej živnosti18. 08. 2003—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020189743: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020189743Obdobia daňových registráciíDIČ 2020189743: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020189743Obdobia daňových registráciíDIČ 2020189743: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020189743
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202018974310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼71 % na 663 € a znížila tržby o ▼1 % na 29 tisíc eur.

Tržby

29 028 €

▼ 1,1 %

Výsledok hospodárenia

663 €

▼ 70,7 %

Aktíva

1 028 €

▼ 61,7 %

Vlastné imanie

688 €

▼ 69,9 %

Zadlženosť

33,1 %

Hrubá marža

3,5 %

Čistá marža

2,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 29 345 €. 2024: tržby 29 028 €.50 tis.25 tis.000029,3 tis.29 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 29 345 €. 2024: tržby 29 028 €.50 tis.25 tis.000029,3 tis.29 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 29 345 €. 2024: tržby 29 028 €.50 tis.25 tis.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −1 567 €. 2021: výsledok hospodárenia −84 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 264 €. 2024: výsledok hospodárenia 663 €.2,5 tis.0−2 tis.−1,6 tis.−840+2,3 tis.+66320202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −1 567 €. 2021: výsledok hospodárenia −84 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 264 €. 2024: výsledok hospodárenia 663 €.2,5 tis.0−2 tis.−1,6 tis.−840+2,3 tis.+66320202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −1 567 €. 2021: výsledok hospodárenia −84 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 264 €. 2024: výsledok hospodárenia 663 €.2,5 tis.0−2 tis.0+663202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva −1 375 €, vlastné imanie −1 375 €. 2021: aktíva 24 €, vlastné imanie 24 €. 2022: aktíva 24 €, vlastné imanie 24 €. 2023: aktíva 2 687 €, vlastné imanie 2 288 €. 2024: aktíva 1 028 €, vlastné imanie 688 €.5 tis.0−2 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva −1 375 €, vlastné imanie −1 375 €. 2021: aktíva 24 €, vlastné imanie 24 €. 2022: aktíva 24 €, vlastné imanie 24 €. 2023: aktíva 2 687 €, vlastné imanie 2 288 €. 2024: aktíva 1 028 €, vlastné imanie 688 €.5 tis.0−2 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva −1 375 €, vlastné imanie −1 375 €. 2021: aktíva 24 €, vlastné imanie 24 €. 2022: aktíva 24 €, vlastné imanie 24 €. 2023: aktíva 2 687 €, vlastné imanie 2 288 €. 2024: aktíva 1 028 €, vlastné imanie 688 €.5 tis.0−2 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok −1 483 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 108 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 171 €, finančné účty 516 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 897 €, finančné účty 131 €.5 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok −1 483 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 108 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 171 €, finančné účty 516 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 897 €, finančné účty 131 €.5 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok −1 483 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 108 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 171 €, finančné účty 516 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 897 €, finančné účty 131 €.5 tis.0−2 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −1 375 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 24 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 24 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 2 288 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 399 €. 2024: vlastné imanie 688 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.5 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −1 375 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 24 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 24 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 2 288 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 399 €. 2024: vlastné imanie 688 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.5 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −1 375 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 24 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2022: vlastné imanie 24 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 2 288 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 399 €. 2024: vlastné imanie 688 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.5 tis.0−2 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 399 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250000039934020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 399 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250000039934020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 399 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250000039934020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00029,3 tis.29 tis.
Výsledok hospodárenia−1,6 tis.−8402,3 tis.663
Aktíva−1,4 tis.24242,7 tis.1 tis.
Vlastné imanie−1,4 tis.24242,3 tis.688
Daň z príjmu000399340
Zadlženosť—0,0 %0,0 %14,8 %33,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
29 tis.
Výsledok hospodárenia
663
Aktíva
1 tis.
Vlastné imanie
688
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
33,1 %

2023

Tržby
29,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
2,7 tis.
Vlastné imanie
2,3 tis.
Daň z príjmu
399
Zadlženosť
14,8 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
24
Vlastné imanie
24
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−84
Aktíva
24
Vlastné imanie
24
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
−1,4 tis.
Vlastné imanie
−1,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API