prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MAGMA ZAFÍR, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36325856aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 09. 200224 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
37 816 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MAGMA ZAFÍR, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36325856
daňové identifikačné číslo
2021691386
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021691386
Sídlo
Obecný úrad v Bardoňove 124, 94149 Bardoňovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 09. 2002
V registri
24 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 15209/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
245820
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinským a reštauračných činností26. 09. 2002—
organizovanie školení, kurzov, kultúrno-spoločenských a športových podujatí26. 09. 2002—
reklamná a propagačná činnosť, inzercia, obchodné zastúpenie firiem26. 09. 2002—
prevádzkovanie cestovnej kancelárie26. 09. 2002—
prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich regenerácii26. 09. 2002—
závodné stravovanie26. 09. 2002—
požičiavanie športových potrieb26. 09. 2002—
poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti26. 09. 2002—
upratovacie služby26. 09. 2002—
kosenie a údržba trávnikov a zelene26. 09. 2002—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod)26. 09. 2002—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod)26. 09. 2002—
sprostredkovateľská činnosť v obchode v rozsahu voľnej živnosti26. 09. 2002—
poradenská činnosť pri spracovaní projektov pre predvstupové a štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľnej živnosti01. 09. 2004—
spracovávanie projektov pre predvstupové a štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľnej živnosti01. 09. 2004—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov01. 09. 2004—
prevádzkovanie solária a sauny01. 09. 2004—
prevádzkovanie termálneho kúpaliska01. 09. 2004—
poľnohospodárska rastlinná výroba06. 05. 2010—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve06. 05. 2010—
výroba tepla, rozvod tepla05. 05. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021691386: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021691386: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021691386IČ DPH SK2021691386Obdobia daňových registráciíDIČ 2021691386: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021691386: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021691386IČ DPH SK2021691386Obdobia daňových registráciíDIČ 2021691386: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021691386: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021691386IČ DPH SK2021691386
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202169138611. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2009
daňové identifikačné číslo202169138610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲6 % na 32 758 € a tržby bez zmeny na 37,8 tisíc eur.

Tržby

37 816 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

32 758 €

▲ 6,0 %

Aktíva

7 458 540 €

bez zmeny

Vlastné imanie

304 574 €

▲ 12,1 %

Zadlženosť

95,9 %

Hrubá marža

96,1 %

Čistá marža

86,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 20 049 €. 2022: tržby 34 232 €. 2023: tržby 36 369 €. 2024: tržby 37 816 €. 2025: tržby 37 816 €.50 tis.25 tis.020 tis.34,2 tis.36,4 tis.37,8 tis.37,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 20 049 €. 2022: tržby 34 232 €. 2023: tržby 36 369 €. 2024: tržby 37 816 €. 2025: tržby 37 816 €.50 tis.25 tis.020 tis.34,2 tis.36,4 tis.37,8 tis.37,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 20 049 €. 2022: tržby 34 232 €. 2023: tržby 36 369 €. 2024: tržby 37 816 €. 2025: tržby 37 816 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 34 362 €. 2022: výsledok hospodárenia 26 830 €. 2023: výsledok hospodárenia 29 878 €. 2024: výsledok hospodárenia 30 904 €. 2025: výsledok hospodárenia 32 758 €.50 tis.25 tis.0+34,4 tis.+26,8 tis.+29,9 tis.+30,9 tis.+32,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 34 362 €. 2022: výsledok hospodárenia 26 830 €. 2023: výsledok hospodárenia 29 878 €. 2024: výsledok hospodárenia 30 904 €. 2025: výsledok hospodárenia 32 758 €.50 tis.25 tis.0+34,4 tis.+26,8 tis.+29,9 tis.+30,9 tis.+32,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 34 362 €. 2022: výsledok hospodárenia 26 830 €. 2023: výsledok hospodárenia 29 878 €. 2024: výsledok hospodárenia 30 904 €. 2025: výsledok hospodárenia 32 758 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 458 173 €, vlastné imanie 184 203 €. 2022: aktíva 7 458 194 €, vlastné imanie 211 033 €. 2023: aktíva 7 458 625 €, vlastné imanie 240 912 €. 2024: aktíva 7 458 583 €, vlastné imanie 271 815 €. 2025: aktíva 7 458 540 €, vlastné imanie 304 574 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 458 173 €, vlastné imanie 184 203 €. 2022: aktíva 7 458 194 €, vlastné imanie 211 033 €. 2023: aktíva 7 458 625 €, vlastné imanie 240 912 €. 2024: aktíva 7 458 583 €, vlastné imanie 271 815 €. 2025: aktíva 7 458 540 €, vlastné imanie 304 574 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 458 173 €, vlastné imanie 184 203 €. 2022: aktíva 7 458 194 €, vlastné imanie 211 033 €. 2023: aktíva 7 458 625 €, vlastné imanie 240 912 €. 2024: aktíva 7 458 583 €, vlastné imanie 271 815 €. 2025: aktíva 7 458 540 €, vlastné imanie 304 574 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 673 €, finančné účty 32 122 €. 2022: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 693 €, finančné účty 32 123 €. 2023: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 333 €, finančné účty 31 914 €. 2024: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 320 €, finančné účty 31 885 €. 2025: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 320 €, finančné účty 31 842 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 673 €, finančné účty 32 122 €. 2022: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 693 €, finančné účty 32 123 €. 2023: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 333 €, finančné účty 31 914 €. 2024: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 320 €, finančné účty 31 885 €. 2025: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 320 €, finančné účty 31 842 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 673 €, finančné účty 32 122 €. 2022: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 693 €, finančné účty 32 123 €. 2023: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 333 €, finančné účty 31 914 €. 2024: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 320 €, finančné účty 31 885 €. 2025: dlhodobý majetok 7 347 378 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 320 €, finančné účty 31 842 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 184 203 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 873 451 €. 2022: vlastné imanie 211 033 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 846 642 €. 2023: vlastné imanie 240 912 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 817 194 €. 2024: vlastné imanie 271 815 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 786 249 €. 2025: vlastné imanie 304 574 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 753 447 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 184 203 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 873 451 €. 2022: vlastné imanie 211 033 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 846 642 €. 2023: vlastné imanie 240 912 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 817 194 €. 2024: vlastné imanie 271 815 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 786 249 €. 2025: vlastné imanie 304 574 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 753 447 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 184 203 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 873 451 €. 2022: vlastné imanie 211 033 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 846 642 €. 2023: vlastné imanie 240 912 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 817 194 €. 2024: vlastné imanie 271 815 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 786 249 €. 2025: vlastné imanie 304 574 €, dlhodobé záväzky 400 519 €, krátkodobé záväzky 6 753 447 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 981 €. 2022: daň z príjmu 4 347 €. 2023: daň z príjmu 5 132 €. 2024: daň z príjmu 5 401 €. 2025: daň z príjmu 3 583 €.10 tis.5 tis.03 tis.4,3 tis.5,1 tis.5,4 tis.3,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 981 €. 2022: daň z príjmu 4 347 €. 2023: daň z príjmu 5 132 €. 2024: daň z príjmu 5 401 €. 2025: daň z príjmu 3 583 €.10 tis.5 tis.03 tis.4,3 tis.5,1 tis.5,4 tis.3,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 981 €. 2022: daň z príjmu 4 347 €. 2023: daň z príjmu 5 132 €. 2024: daň z príjmu 5 401 €. 2025: daň z príjmu 3 583 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby20 tis.34,2 tis.36,4 tis.37,8 tis.37,8 tis.
Výsledok hospodárenia34,4 tis.26,8 tis.29,9 tis.30,9 tis.32,8 tis.
Aktíva7,46 mil.7,46 mil.7,46 mil.7,46 mil.7,46 mil.
Vlastné imanie184,2 tis.211 tis.240,9 tis.271,8 tis.304,6 tis.
Daň z príjmu3 tis.4,3 tis.5,1 tis.5,4 tis.3,6 tis.
Zadlženosť97,5 %97,2 %96,8 %96,4 %95,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
37,8 tis.
Výsledok hospodárenia
32,8 tis.
Aktíva
7,46 mil.
Vlastné imanie
304,6 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
95,9 %

2024

Tržby
37,8 tis.
Výsledok hospodárenia
30,9 tis.
Aktíva
7,46 mil.
Vlastné imanie
271,8 tis.
Daň z príjmu
5,4 tis.
Zadlženosť
96,4 %

2023

Tržby
36,4 tis.
Výsledok hospodárenia
29,9 tis.
Aktíva
7,46 mil.
Vlastné imanie
240,9 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
96,8 %

2022

Tržby
34,2 tis.
Výsledok hospodárenia
26,8 tis.
Aktíva
7,46 mil.
Vlastné imanie
211 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
97,2 %

2021

Tržby
20 tis.
Výsledok hospodárenia
34,4 tis.
Aktíva
7,46 mil.
Vlastné imanie
184,2 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
97,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API