Súhrn
- Vznik
- 23. 07. 200224 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €01/2019 — 10/2019
- Oznámenia
- 33 oznámenia vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LIŠKA Slovakia s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 36324850
- daňové identifikačné číslo
- 2020179557
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 131, 91331 Skalka nad Váhom, Slovenská republika
- Územie
- Skalka nad Váhomokres TrenčínTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 07. 2002
- V registri
- 24 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 13366/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 345046
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 23. 07. 2002 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja končenému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 23. 07. 2002 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 23. 07. 2002 | — |
| maloobchod mimo predajne | 23. 07. 2002 | — |
| prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu | 23. 07. 2002 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 23. 07. 2002 | — |
| reklamné činnosti | 23. 07. 2002 | — |
| prenájom nehnuteľností | 23. 07. 2002 | — |
| nákladná cestná doprava | 23. 07. 2002 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020179557 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2019 — 10/2019 prehĺbila stratu na −4 476 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−4 476 €
▼ 89 420,0 %Aktíva
355 776 €
▼ 5,1 %Vlastné imanie
414 252 €
▼ 1,1 %Zadlženosť
−16,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 01/2017 — 01/2017Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 01/2019 — 10/2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10,06 mil. | 655,6 tis. | 3,19 mil. | 125,3 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −491,6 tis. | −8,3 tis. | −586,9 tis. | −5 | −4,5 tis. |
| Aktíva | 3,59 mil. | 3,26 mil. | 437,2 tis. | 374,8 tis. | 355,8 tis. |
| Vlastné imanie | 1,92 mil. | 1,96 mil. | 418,7 tis. | 418,7 tis. | 414,3 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 0 | 2,9 tis. | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 46,5 % | 40,0 % | 4,2 % | −11,7 % | −16,4 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
01/2019 — 10/2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 355,8 tis.
- Vlastné imanie
- 414,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- −16,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 125,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5
- Aktíva
- 374,8 tis.
- Vlastné imanie
- 418,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- −11,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 3,19 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −586,9 tis.
- Aktíva
- 437,2 tis.
- Vlastné imanie
- 418,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 4,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
01/2017 — 01/2017
- Tržby
- 655,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,3 tis.
- Aktíva
- 3,26 mil.
- Vlastné imanie
- 1,96 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 40,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 10,06 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −491,6 tis.
- Aktíva
- 3,59 mil.
- Vlastné imanie
- 1,92 mil.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 46,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
3 oznámenia
12. 11. 2021
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
30. 12. 2019
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
18. 11. 2019
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.