prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

JTR s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36321460aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 11. 200124 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 24. 10. 2026
Tržby
309 717 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JTR s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36321460
daňové identifikačné číslo
2020116285
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020116285
Sídlo
Slobody 38, 018 51 Nová Dubnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 11. 2001
V registri
24 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 12992/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
204779
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie obchodu30. 11. 2001—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností30. 11. 2001—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností30. 11. 2001—
výroba píliarska a impregnácia dreva30. 11. 2001—
výroba drevených obalov30. 11. 2001—
výroba drobných výrobkov z dreva30. 11. 2001—
prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu30. 11. 2001—
prenájom motorových vozidiel30. 11. 2001—
služby v rámci lesníctva a ťažby dreva30. 11. 2001—
reklamné činnosti30. 11. 2001—
maloobchod s výpočtovou technikou30. 11. 2001—
poradenská služby k technickému vybaveniu počítača (hardware)30. 11. 2001—
údržba a oprava kancelárskych strojov a počítačov30. 11. 2001—
poriadanie výstav a veľtrhov30. 11. 2001—
záložňa30. 11. 2001—
predaj nápojov na priamu konzumáciu11. 04. 2006—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov11. 04. 2006—
predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy11. 04. 2006—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál11. 04. 2006—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov08. 10. 2024—
Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov08. 10. 2024—
Sprostredkovateľskú činnosť v oblasti služieb08. 10. 2024—
Sprostredkovateľskú činnosť v oblasti výroby08. 10. 2024—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 10. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave08. 10. 2024—
Prevádzkovanie výdajne stravy08. 10. 2024—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach08. 10. 2024—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok08. 10. 2024—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 10. 2024—
Vedenie účtovníctva08. 10. 2024—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 10. 2024—
Prieskum trhu a verejnej mienky08. 10. 2024—
Fotografické služby08. 10. 2024—
Informačná činnosť08. 10. 2024—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu08. 10. 2024—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí08. 10. 2024—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí08. 10. 2024—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel08. 10. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020116285: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020116285: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020116285IČ DPH SK2020116285Obdobia daňových registráciíDIČ 2020116285: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020116285: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020116285IČ DPH SK2020116285Obdobia daňových registráciíDIČ 2020116285: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020116285: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020116285IČ DPH SK2020116285
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202011628511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2002
daňové identifikačné číslo202011628510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026 do 21. 10. 2026, naposledy v zozname 20. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026 do 21. 10. 2026, naposledy v zozname 20. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026 do 21. 10. 2026, naposledy v zozname 20. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 24. 10. 2026 otvorený31. 10. 2026
Union zdravotná poisťovňa01. 10. 2026 – 21. 10. 2026 ukončené20. 10. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené22. 10. 2026
Finančná správa SR31. 08. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲539 % na 5 161 € a zvýšila tržby o ▲86 % na 309,7 tisíc eur.

Tržby

309 717 €

▲ 85,9 %

Výsledok hospodárenia

5 161 €

▲ 538,7 %

Aktíva

118 935 €

▲ 29,9 %

Vlastné imanie

53 196 €

▲ 10,7 %

Zadlženosť

55,3 %

Hrubá marža

2,3 %

Čistá marža

1,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 42 730 €. 2022: tržby 58 210 €. 2023: tržby 78 202 €. 2024: tržby 166 622 €. 2025: tržby 309 717 €.500 tis.250 tis.042,7 tis.58,2 tis.78,2 tis.166,6 tis.309,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 42 730 €. 2022: tržby 58 210 €. 2023: tržby 78 202 €. 2024: tržby 166 622 €. 2025: tržby 309 717 €.500 tis.250 tis.042,7 tis.58,2 tis.78,2 tis.166,6 tis.309,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 42 730 €. 2022: tržby 58 210 €. 2023: tržby 78 202 €. 2024: tržby 166 622 €. 2025: tržby 309 717 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 840 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 702 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 970 €. 2024: výsledok hospodárenia 808 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 161 €.20 tis.10 tis.0+11,8 tis.+8,7 tis.+12 tis.+808+5,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 840 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 702 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 970 €. 2024: výsledok hospodárenia 808 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 161 €.20 tis.10 tis.0+11,8 tis.+8,7 tis.+12 tis.+808+5,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 840 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 702 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 970 €. 2024: výsledok hospodárenia 808 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 161 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 149 €, vlastné imanie 74 557 €. 2022: aktíva 76 235 €, vlastné imanie 73 258 €. 2023: aktíva 61 698 €, vlastné imanie 57 229 €. 2024: aktíva 91 541 €, vlastné imanie 48 036 €. 2025: aktíva 118 935 €, vlastné imanie 53 196 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 149 €, vlastné imanie 74 557 €. 2022: aktíva 76 235 €, vlastné imanie 73 258 €. 2023: aktíva 61 698 €, vlastné imanie 57 229 €. 2024: aktíva 91 541 €, vlastné imanie 48 036 €. 2025: aktíva 118 935 €, vlastné imanie 53 196 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 149 €, vlastné imanie 74 557 €. 2022: aktíva 76 235 €, vlastné imanie 73 258 €. 2023: aktíva 61 698 €, vlastné imanie 57 229 €. 2024: aktíva 91 541 €, vlastné imanie 48 036 €. 2025: aktíva 118 935 €, vlastné imanie 53 196 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −180 €, finančné účty 77 329 €. 2022: dlhodobý majetok 1 876 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 489 €, finančné účty 69 870 €. 2023: dlhodobý majetok 1 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 104 €, finančné účty 53 343 €. 2024: dlhodobý majetok 15 368 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 982 €, finančné účty 28 191 €. 2025: dlhodobý majetok 68 017 €, zásoby 2 563 €, pohľadávky 15 378 €, finančné účty 32 977 €.200 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −180 €, finančné účty 77 329 €. 2022: dlhodobý majetok 1 876 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 489 €, finančné účty 69 870 €. 2023: dlhodobý majetok 1 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 104 €, finančné účty 53 343 €. 2024: dlhodobý majetok 15 368 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 982 €, finančné účty 28 191 €. 2025: dlhodobý majetok 68 017 €, zásoby 2 563 €, pohľadávky 15 378 €, finančné účty 32 977 €.200 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −180 €, finančné účty 77 329 €. 2022: dlhodobý majetok 1 876 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 489 €, finančné účty 69 870 €. 2023: dlhodobý majetok 1 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 104 €, finančné účty 53 343 €. 2024: dlhodobý majetok 15 368 €, zásoby 0 €, pohľadávky 47 982 €, finančné účty 28 191 €. 2025: dlhodobý majetok 68 017 €, zásoby 2 563 €, pohľadávky 15 378 €, finančné účty 32 977 €.200 tis.0−20020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 74 557 €, dlhodobé záväzky 800 €, krátkodobé záväzky 1 792 €. 2022: vlastné imanie 73 258 €, dlhodobé záväzky 563 €, krátkodobé záväzky 2 414 €. 2023: vlastné imanie 57 229 €, dlhodobé záväzky 318 €, krátkodobé záväzky 4 151 €. 2024: vlastné imanie 48 036 €, dlhodobé záväzky 18 243 €, krátkodobé záväzky 25 262 €. 2025: vlastné imanie 53 196 €, dlhodobé záväzky 45 797 €, krátkodobé záväzky 19 942 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 74 557 €, dlhodobé záväzky 800 €, krátkodobé záväzky 1 792 €. 2022: vlastné imanie 73 258 €, dlhodobé záväzky 563 €, krátkodobé záväzky 2 414 €. 2023: vlastné imanie 57 229 €, dlhodobé záväzky 318 €, krátkodobé záväzky 4 151 €. 2024: vlastné imanie 48 036 €, dlhodobé záväzky 18 243 €, krátkodobé záväzky 25 262 €. 2025: vlastné imanie 53 196 €, dlhodobé záväzky 45 797 €, krátkodobé záväzky 19 942 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 74 557 €, dlhodobé záväzky 800 €, krátkodobé záväzky 1 792 €. 2022: vlastné imanie 73 258 €, dlhodobé záväzky 563 €, krátkodobé záväzky 2 414 €. 2023: vlastné imanie 57 229 €, dlhodobé záväzky 318 €, krátkodobé záväzky 4 151 €. 2024: vlastné imanie 48 036 €, dlhodobé záväzky 18 243 €, krátkodobé záväzky 25 262 €. 2025: vlastné imanie 53 196 €, dlhodobé záväzky 45 797 €, krátkodobé záväzky 19 942 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 091 €. 2022: daň z príjmu 2 324 €. 2023: daň z príjmu 3 185 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.02,1 tis.2,3 tis.3,2 tis.9601,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 091 €. 2022: daň z príjmu 2 324 €. 2023: daň z príjmu 3 185 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.02,1 tis.2,3 tis.3,2 tis.9601,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 091 €. 2022: daň z príjmu 2 324 €. 2023: daň z príjmu 3 185 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby42,7 tis.58,2 tis.78,2 tis.166,6 tis.309,7 tis.
Výsledok hospodárenia11,8 tis.8,7 tis.12 tis.8085,2 tis.
Aktíva77,1 tis.76,2 tis.61,7 tis.91,5 tis.118,9 tis.
Vlastné imanie74,6 tis.73,3 tis.57,2 tis.48 tis.53,2 tis.
Daň z príjmu2,1 tis.2,3 tis.3,2 tis.9601,9 tis.
Zadlženosť3,4 %3,9 %7,2 %47,5 %55,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
309,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,2 tis.
Aktíva
118,9 tis.
Vlastné imanie
53,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
55,3 %

2024

Tržby
166,6 tis.
Výsledok hospodárenia
808
Aktíva
91,5 tis.
Vlastné imanie
48 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
47,5 %

2023

Tržby
78,2 tis.
Výsledok hospodárenia
12 tis.
Aktíva
61,7 tis.
Vlastné imanie
57,2 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
7,2 %

2022

Tržby
58,2 tis.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
76,2 tis.
Vlastné imanie
73,3 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
3,9 %

2021

Tržby
42,7 tis.
Výsledok hospodárenia
11,8 tis.
Aktíva
77,1 tis.
Vlastné imanie
74,6 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
3,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API