prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Emersys, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36321214aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 11. 200124 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
23 715 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Emersys, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36321214
daňové identifikačné číslo
2020113018
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Družstevná 82/50, 96201 Zvolenská Slatina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 11. 2001
V registri
24 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 38905/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
340302
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod s tovarom v rozsahu voľných živností20. 11. 2001—
veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľných živností20. 11. 2001—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom20. 11. 2001—
automatizované spracovanie dát20. 11. 2001—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied20. 11. 2001—
sprostredkovanie obchodu20. 11. 2001—
poradenská činnosť v oblasti taktiky a stratégie podnikania20. 11. 2001—
prieskum trhu20. 11. 2001—
reklamné činnosti20. 11. 2001—
organizovanie školení, prednášok a vzdelávacích činností20. 11. 2001—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 08. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby12. 08. 2014—
prenájom hnuteľných vecí12. 08. 2014—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla12. 08. 2014—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba12. 08. 2014—
výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastu12. 08. 2014—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu12. 08. 2014—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušesntva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky12. 08. 2014—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 08. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020113018: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020113018Obdobia daňových registráciíDIČ 2020113018: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020113018Obdobia daňových registráciíDIČ 2020113018: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020113018
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202011301810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −340 € a zvýšila tržby o ▲109 % na 23,7 tisíc eur.

Tržby

23 715 €

▲ 109,1 %

Výsledok hospodárenia

−340 €

▲ 96,9 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▼ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

0,0 %

Čistá marža

−1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 54 205 €. 2022: tržby 46 610 €. 2023: tržby 67 394 €. 2024: tržby 11 340 €. 2025: tržby 23 715 €.100 tis.50 tis.054,2 tis.46,6 tis.67,4 tis.11,3 tis.23,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 54 205 €. 2022: tržby 46 610 €. 2023: tržby 67 394 €. 2024: tržby 11 340 €. 2025: tržby 23 715 €.100 tis.50 tis.054,2 tis.46,6 tis.67,4 tis.11,3 tis.23,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 54 205 €. 2022: tržby 46 610 €. 2023: tržby 67 394 €. 2024: tržby 11 340 €. 2025: tržby 23 715 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 666 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 258 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 850 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.5 tis.0−20 tis.+3,7 tis.+4,3 tis.0−10,8 tis.−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 666 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 258 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 850 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.5 tis.0−20 tis.+3,7 tis.+4,3 tis.0−10,8 tis.−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 666 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 258 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 850 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.5 tis.0−20 tis.0−340202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 279 €, vlastné imanie 10 305 €. 2022: aktíva 16 289 €, vlastné imanie 14 563 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 14 563 €. 2024: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 279 €, vlastné imanie 10 305 €. 2022: aktíva 16 289 €, vlastné imanie 14 563 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 14 563 €. 2024: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 279 €, vlastné imanie 10 305 €. 2022: aktíva 16 289 €, vlastné imanie 14 563 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 14 563 €. 2024: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 279 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 289 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 279 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 289 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 279 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 16 289 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 305 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 974 €. 2022: vlastné imanie 14 563 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 726 €. 2023: vlastné imanie 14 563 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 305 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 974 €. 2022: vlastné imanie 14 563 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 726 €. 2023: vlastné imanie 14 563 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 305 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 974 €. 2022: vlastné imanie 14 563 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 726 €. 2023: vlastné imanie 14 563 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 974 €. 2022: daň z príjmu 752 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.50009747520034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 974 €. 2022: daň z príjmu 752 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.50009747520034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 974 €. 2022: daň z príjmu 752 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.50009747520034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby54,2 tis.46,6 tis.67,4 tis.11,3 tis.23,7 tis.
Výsledok hospodárenia3,7 tis.4,3 tis.0−10,8 tis.−340
Aktíva11,3 tis.16,3 tis.05 tis.0
Vlastné imanie10,3 tis.14,6 tis.14,6 tis.5 tis.0
Daň z príjmu97475200340
Zadlženosť8,6 %10,6 %—0,0 %—

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
23,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
—

2024

Tržby
11,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,8 tis.
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2023

Tržby
67,4 tis.
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
14,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2022

Tržby
46,6 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
16,3 tis.
Vlastné imanie
14,6 tis.
Daň z príjmu
752
Zadlženosť
10,6 %

2021

Tržby
54,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
11,3 tis.
Vlastné imanie
10,3 tis.
Daň z príjmu
974
Zadlženosť
8,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API