Súhrn
- Vznik
- 27. 08. 200125 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Družstvokód 205
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 679 946 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Poľnohospodárske družstvo Dolná Mariková
- identifikačné číslo organizácie
- 36320226
- daňové identifikačné číslo
- 2020113062
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020113062
- Sídlo
- 01802 Dolná Mariková, Slovenská republika
- Územie
- Dolná Marikováokres Považská BystricaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Družstvo (205)
- Vznik
- 27. 08. 2001
- V registri
- 25 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Dr, vložka č. 10031/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 382421
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľných živností | 27. 08. 2001 | — |
| maloobchod s tovarom v rozsahu voľných živností | 27. 08. 2001 | — |
| sprostredkovanie obchodu | 27. 08. 2001 | — |
| demolácia a zemné výkopové práce | 27. 08. 2001 | — |
| prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu | 27. 08. 2001 | — |
| podnikanie v poľnohospodárskej a lesníckej výrobe, včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom ich spracovania alebo ďalšieho predaja | 27. 08. 2001 | — |
| výroba mliečnych výrobkov | 28. 08. 2015 | — |
| mäsiarstvo | 28. 08. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 17. 09. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020113062 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 24. 10. 2002 |
| daňové identifikačné číslo | 2020113062 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −40 439 € a znížila tržby o ▼7 % na 679,9 tisíc eur.
Tržby
679 946 €
▼ 6,8 %Výsledok hospodárenia
−40 439 €
▲ 0,4 %Aktíva
1 106 508 €
▼ 17,4 %Vlastné imanie
244 560 €
▼ 14,2 %Zadlženosť
75,8 %
Hrubá marža
−4,5 %
Čistá marža
−5,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 710,2 tis. | 741,2 tis. | 749,6 tis. | 729,6 tis. | 679,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,5 tis. | 6,8 tis. | 37 tis. | −40,6 tis. | −40,4 tis. |
| Aktíva | 1,18 mil. | 1,41 mil. | 1,32 mil. | 1,34 mil. | 1,11 mil. |
| Vlastné imanie | 356,2 tis. | 353,6 tis. | 356,9 tis. | 285 tis. | 244,6 tis. |
| Daň z príjmu | 8,4 tis. | 5,9 tis. | 11,4 tis. | 3,8 tis. | 9,7 tis. |
| Zadlženosť | 65,6 % | 71,9 % | 70,3 % | 76,6 % | 75,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 679,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40,4 tis.
- Aktíva
- 1,11 mil.
- Vlastné imanie
- 244,6 tis.
- Daň z príjmu
- 9,7 tis.
- Zadlženosť
- 75,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 729,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40,6 tis.
- Aktíva
- 1,34 mil.
- Vlastné imanie
- 285 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 76,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 749,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 37 tis.
- Aktíva
- 1,32 mil.
- Vlastné imanie
- 356,9 tis.
- Daň z príjmu
- 11,4 tis.
- Zadlženosť
- 70,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 741,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,8 tis.
- Aktíva
- 1,41 mil.
- Vlastné imanie
- 353,6 tis.
- Daň z príjmu
- 5,9 tis.
- Zadlženosť
- 71,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 710,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,5 tis.
- Aktíva
- 1,18 mil.
- Vlastné imanie
- 356,2 tis.
- Daň z príjmu
- 8,4 tis.
- Zadlženosť
- 65,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.