Súhrn
- Vznik
- 25. 06. 200125 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PRO BENEFIT PLUS, a. s.
- identifikačné číslo organizácie
- 36319091
- daňové identifikačné číslo
- 2021590604
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021590604
- Sídlo
- Vajanského 363, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Kysucké Nové Mestookres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 25. 06. 2001
- V registri
- 25 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sa, vložka č. 10962/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 377711
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľoviv rozsahu voľnej živnosti (maloobchod) | 25. 06. 2001 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod) | 25. 06. 2001 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb | 25. 06. 2001 | — |
| prieskum trhu | 25. 06. 2001 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb /upratovanie prenajatých nebytových priestorov/ | 25. 06. 2001 | — |
| sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností | 25. 06. 2001 | — |
| reklamná, inzertná a propagačná činnosť | 25. 06. 2001 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti prieskumu trhu, prieskumu verejnej mienky, taktiky a stratégie podnikania | 25. 06. 2001 | — |
| vydavateľská činnosť | 14. 10. 2010 | — |
| mimoškolská vzdelávacia činnosť | 14. 10. 2010 | — |
| prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 14. 10. 2010 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 14. 10. 2010 | — |
| Činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov | 25. 10. 2018 | — |
| Administratívne služby | 25. 10. 2018 | — |
| Faktoring a forfaiting | 25. 10. 2018 | — |
| Sprostredkovateľskú činnosť v oblasti služieb spojených so správou a prevádzkou nehnuteľností | 25. 10. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021590604 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2021590604 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −7 806 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−7 806 €
▼ 14,8 %Aktíva
461 777 €
▼ 1,7 %Vlastné imanie
460 238 €
▼ 1,7 %Zadlženosť
0,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19,1 tis. | 30,4 tis. | 27,2 tis. | 1,2 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 1,7 tis. | −296 | −6,3 tis. | −6,8 tis. | −7,8 tis. |
| Aktíva | 504,5 tis. | 569 tis. | 551,7 tis. | 469,6 tis. | 461,8 tis. |
| Vlastné imanie | 481,4 tis. | 481,1 tis. | 474,8 tis. | 468 tis. | 460,2 tis. |
| Daň z príjmu | 311 | 298 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 4,6 % | 15,5 % | 13,9 % | 0,3 % | 0,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −7,8 tis.
- Aktíva
- 461,8 tis.
- Vlastné imanie
- 460,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,8 tis.
- Aktíva
- 469,6 tis.
- Vlastné imanie
- 468 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 27,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,3 tis.
- Aktíva
- 551,7 tis.
- Vlastné imanie
- 474,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 13,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 30,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −296
- Aktíva
- 569 tis.
- Vlastné imanie
- 481,1 tis.
- Daň z príjmu
- 298
- Zadlženosť
- 15,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 19,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 504,5 tis.
- Vlastné imanie
- 481,4 tis.
- Daň z príjmu
- 311
- Zadlženosť
- 4,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.