Súhrn
- Vznik
- 08. 03. 200125 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 05. 10. 2026
- Tržby
- 44 495 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PROPRE, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36317284
- daňové identifikačné číslo
- 2020078379
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020078379
- Sídlo
- Pribinova 1684/19, 97201 Bojnice, Slovenská republika
- Územie
- Bojniceokres PrievidzaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 03. 2001
- V registri
- 25 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 12534/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 301091
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 08. 03. 2001 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 08. 03. 2001 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 08. 03. 2001 | — |
| návrh a realizácia interiérov bez zásahu do stavebných častí | 08. 03. 2001 | — |
| výroba architektonických a urbanistických modelov | 08. 03. 2001 | — |
| reklamné činnosti | 08. 03. 2001 | — |
| staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok | 08. 03. 2001 | — |
| zemné práce a terénne úpravy | 08. 03. 2001 | — |
| demolačné práce bez použitia trhavín | 08. 03. 2001 | — |
| maľovanie, lakovanie a sklenárske práce | 08. 03. 2001 | — |
| projektovanie jednoduchých stavieb | 08. 03. 2001 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 21. 07. 2007 | — |
| projektovanie stavieb | 04. 12. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 04. 12. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 04. 12. 2010 | — |
| Kozmetické služby | 26. 07. 2025 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 26. 07. 2025 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 26. 07. 2025 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 26. 07. 2025 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 26. 07. 2025 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 26. 07. 2025 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 26. 07. 2025 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 26. 07. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020078379 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 06. 2001 |
| daňové identifikačné číslo | 2020078379 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 05. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −9 843 € a zvýšila tržby o ▲131 % na 44,5 tisíc eur.
Tržby
44 495 €
▲ 130,5 %Výsledok hospodárenia
−9 843 €
▲ 69,9 %Aktíva
95 798 €
▲ 43,4 %Vlastné imanie
15 696 €
▲ 109,0 %Zadlženosť
83,6 %
Hrubá marža
−21,4 %
Čistá marža
−22,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 34 tis. | 65,3 tis. | 24,3 tis. | 19,3 tis. | 44,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −32,9 tis. | −13,2 tis. | 37,7 tis. | −32,7 tis. | −9,8 tis. |
| Aktíva | 266,9 tis. | 258,3 tis. | 83,4 tis. | 66,8 tis. | 95,8 tis. |
| Vlastné imanie | −212,7 tis. | −225,9 tis. | −188,2 tis. | −174,8 tis. | 15,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 179,7 % | 187,5 % | 325,6 % | 361,7 % | 83,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 44,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,8 tis.
- Aktíva
- 95,8 tis.
- Vlastné imanie
- 15,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 83,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 19,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −32,7 tis.
- Aktíva
- 66,8 tis.
- Vlastné imanie
- −174,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 361,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 24,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 37,7 tis.
- Aktíva
- 83,4 tis.
- Vlastné imanie
- −188,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 325,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 65,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,2 tis.
- Aktíva
- 258,3 tis.
- Vlastné imanie
- −225,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 187,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 34 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −32,9 tis.
- Aktíva
- 266,9 tis.
- Vlastné imanie
- −212,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 179,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.