Súhrn
- Vznik
- 12. 10. 200026 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NTS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36314501
- daňové identifikačné číslo
- 2020177632
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Školská 506/18, 91441 Nemšová, Slovenská republika
- Územie
- Nemšováokres TrenčínTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 10. 2000
- V registri
- 26 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 12228/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 364819
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živností | 12. 10. 2000 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností | 12. 10. 2000 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 12. 10. 2000 | — |
| reklamné činnosti | 12. 10. 2000 | — |
| podnikateľské poradenstvo /s výnimkou účtovných, organizačných a ekonomických poradcov/ | 12. 10. 2000 | — |
| výskum trhu | 12. 10. 2000 | — |
| činnosti v oblasti nehnuteľností - sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájom nehnuteľností | 12. 10. 2000 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 12. 10. 2000 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení bez obsluhujúceho personálu | 12. 10. 2000 | — |
| prenájom hnuteľných a nehnuteľných vecí | 12. 10. 2000 | — |
| mechanické úpravy na zakázku alebo na zmluvnom základe | 12. 10. 2000 | — |
| skladovanie | 12. 10. 2000 | — |
| prípravné práce na stavby | 12. 10. 2000 | — |
| maliarske a natieračské práce | 12. 10. 2000 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 12. 10. 2000 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z dreva | 12. 10. 2000 | — |
| pohostinská činnosť | 02. 10. 2004 | — |
| prenájom športovísk | 02. 10. 2004 | — |
| pranie, sušenie a mangľovanie prádla, chemické čistenie prádla | 02. 10. 2004 | — |
| organizovanie športových podujatí | 02. 10. 2004 | — |
| organizovanie kurzov | 02. 10. 2004 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 30. 11. 2005 | — |
| prevádzkovanie sauny, solária, fitness | 30. 11. 2005 | — |
| masérske služby | 30. 11. 2005 | — |
| búracie práce, zemné práce a demolácie | 12. 04. 2007 | — |
| zimná údržba parkovacích plôch a chodníkov | 12. 04. 2007 | — |
| oprava oplotenia | 12. 04. 2007 | — |
| úprava a údržba zelene | 12. 04. 2007 | — |
| oprava zámkovej dlažby | 12. 04. 2007 | — |
| upratovacie a čistiace práce | 12. 04. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 12. 04. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020177632 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −340 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−340 €
▼ 335,9 %Aktíva
1 730 €
bez zmenyVlastné imanie
−13 678 €
▼ 2,5 %Zadlženosť
890,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −583 | −285 | 0 | −78 | −340 |
| Aktíva | 1,8 tis. | 1,8 tis. | 1,7 tis. | 1,7 tis. | 1,7 tis. |
| Vlastné imanie | −13 tis. | −13,3 tis. | −13,3 tis. | −13,3 tis. | −13,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 826,1 % | 845,0 % | 866,5 % | 871,0 % | 890,6 % |
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 1,7 tis.
- Vlastné imanie
- −13,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 890,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −78
- Aktíva
- 1,7 tis.
- Vlastné imanie
- −13,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 871,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 1,7 tis.
- Vlastné imanie
- −13,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 866,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −285
- Aktíva
- 1,8 tis.
- Vlastné imanie
- −13,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 845,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −583
- Aktíva
- 1,8 tis.
- Vlastné imanie
- −13 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 826,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.