Súhrn
- Vznik
- 19. 05. 200026 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 25 515 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- R.N., s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36313181
- daňové identifikačné číslo
- 2020115669
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020115669
- Sídlo
- Zliechovská ulica 387/76, 01864 Košeca, Slovenská republika
- Územie
- Košecaokres IlavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 05. 2000
- V registri
- 26 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 12070/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 251257
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - predaj náhradných dielov na motorové vozidlá | 19. 05. 2000 | — |
| - predaj motorových vozidiel | 19. 05. 2000 | — |
| - prenájom motorových vozidiel | 19. 05. 2000 | — |
| - predaj ojazdených motorových vozidiel | 19. 05. 2000 | — |
| - sprostredkovanie obchodu | 19. 05. 2000 | — |
| - maloobchodný predaj pohonných hmôt | 19. 05. 2000 | — |
| - opravy spotrebného tovaru | 19. 05. 2000 | — |
| - predaj nealkoholických nápojov a fľaškového piva na verejných priestranstvách | 19. 05. 2000 | — |
| - predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov - výčapy | 19. 05. 2000 | — |
| - poskytovanie prechodného ubytovania v rozsahu voľných živností | 19. 05. 2000 | — |
| - sprostredkovanie dopravy | 19. 05. 2000 | — |
| - prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu | 19. 05. 2000 | — |
| - reklamné činnosti | 19. 05. 2000 | — |
| - poskytovanie odbornej praxe pre žiakov SOU | 19. 05. 2000 | — |
| - nákup tovaru za účelom jeho predaja a predaj konečnému spotrebiteľovi alebo iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností | 19. 05. 2000 | — |
| - služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu | 19. 05. 2000 | — |
| - prípravné práce pre stavbu | 19. 05. 2000 | — |
| - demolácia a zemné práce | 19. 05. 2000 | — |
| - maľovanie, lakovanie a sklenárske práce | 19. 05. 2000 | — |
| - odťahová služba havarovaných vozidiel | 19. 05. 2000 | — |
| - leasing spojený s financovaním | 19. 05. 2000 | — |
| - prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstva, vrátane poskytovania doplnkových služieb | 19. 05. 2000 | — |
| - správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu | 19. 05. 2000 | — |
| - realitné agentúry - sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností | 19. 05. 2000 | — |
| - prenájom dopravných zariadení | 19. 05. 2000 | — |
| - prenájom poľnohospodárskych strojov a zariadení | 19. 05. 2000 | — |
| - prenájom stavebných, demolizačných strojov a zariadení | 19. 05. 2000 | — |
| - prenájom tovaru osobnej potreby a potrieb pre domácnosť | 19. 05. 2000 | — |
| - podnikateľské poradenstvo mimo činnosti účtovných, ekonomických a organizačných poradcov | 19. 05. 2000 | — |
| - agroturistika | 19. 05. 2000 | — |
| - prevádzkovanie telovýchovných zariadení | 19. 05. 2000 | — |
| - reklamná, inzertná a propagačná činnosť | 19. 05. 2000 | — |
| - čistenie budov | 19. 05. 2000 | — |
| - upratovacie práce | 19. 05. 2000 | — |
| - fotografické služby | 19. 05. 2000 | — |
| - sekretárske služby a preklady vrátane tlmočníckych služieb | 19. 05. 2000 | — |
| - súkromné domácnosti s domácim personálom | 19. 05. 2000 | — |
| - cestná nákladná doprava do 3,5 t | 29. 05. 2001 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach | 01. 01. 2005 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020115669 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 04. 08. 2000 |
| daňové identifikačné číslo | 2020115669 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené | 19. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −24 408 € a znížila tržby o ▼58 % na 25,5 tisíc eur.
Tržby
25 515 €
▼ 58,2 %Výsledok hospodárenia
−24 408 €
▼ 683,4 %Aktíva
248 760 €
▲ 8,2 %Vlastné imanie
−10 944 €
▼ 181,3 %Zadlženosť
104,4 %
Hrubá marža
−94,3 %
Čistá marža
−95,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 57,3 tis. | 56,4 tis. | 52,2 tis. | 61 tis. | 25,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −6,9 tis. | −3,6 tis. | 964 | 4,2 tis. | −24,4 tis. |
| Aktíva | 248 tis. | 231 tis. | 228 tis. | 229,9 tis. | 248,8 tis. |
| Vlastné imanie | 11,9 tis. | 8,3 tis. | 9,3 tis. | 13,5 tis. | −10,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 95,2 % | 96,4 % | 95,9 % | 94,1 % | 104,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 25,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,4 tis.
- Aktíva
- 248,8 tis.
- Vlastné imanie
- −10,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 104,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 61 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 229,9 tis.
- Vlastné imanie
- 13,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 94,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 52,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 964
- Aktíva
- 228 tis.
- Vlastné imanie
- 9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 95,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 56,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,6 tis.
- Aktíva
- 231 tis.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 96,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 57,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,9 tis.
- Aktíva
- 248 tis.
- Vlastné imanie
- 11,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 95,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).