Súhrn
- Vznik
- 12. 07. 199927 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 258 046 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BUDMIKA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36308889
- daňové identifikačné číslo
- 2021493001
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Staré Grunty 6, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Karlova Vesokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 07. 1999
- V registri
- 27 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 152205/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 239206
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry okrem horskej vodcovskej činnosti - Usporiadateľ športových podujatí II. stupňa | 14. 07. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021493001 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 10. 09. 2021 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 prepadlo do straty −10 125 € a znížila tržby o ▼1 % na 258 tisíc eur.
Tržby
258 046 €
▼ 0,5 %Výsledok hospodárenia
−10 125 €
▼ 127,4 %Aktíva
382 227 €
▲ 0,1 %Vlastné imanie
329 655 €
▼ 1,5 %Zadlženosť
13,8 %
Hrubá marža
−3,1 %
Čistá marža
−3,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 290,2 tis. | 286,2 tis. | 303 tis. | 259,5 tis. | 258 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 51,4 tis. | 19,9 tis. | 46,3 tis. | 37 tis. | −10,1 tis. |
| Aktíva | 280,5 tis. | 293,1 tis. | 357,6 tis. | 381,8 tis. | 382,2 tis. |
| Vlastné imanie | 231,6 tis. | 251,5 tis. | 297,8 tis. | 334,8 tis. | 329,7 tis. |
| Daň z príjmu | 15,3 tis. | 6,6 tis. | 14,4 tis. | 11,1 tis. | 2,2 tis. |
| Zadlženosť | 17,4 % | 14,2 % | 16,7 % | 12,3 % | 13,8 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 258 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,1 tis.
- Aktíva
- 382,2 tis.
- Vlastné imanie
- 329,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 13,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 259,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 37 tis.
- Aktíva
- 381,8 tis.
- Vlastné imanie
- 334,8 tis.
- Daň z príjmu
- 11,1 tis.
- Zadlženosť
- 12,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 303 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 46,3 tis.
- Aktíva
- 357,6 tis.
- Vlastné imanie
- 297,8 tis.
- Daň z príjmu
- 14,4 tis.
- Zadlženosť
- 16,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 286,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19,9 tis.
- Aktíva
- 293,1 tis.
- Vlastné imanie
- 251,5 tis.
- Daň z príjmu
- 6,6 tis.
- Zadlženosť
- 14,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 290,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 51,4 tis.
- Aktíva
- 280,5 tis.
- Vlastné imanie
- 231,6 tis.
- Daň z príjmu
- 15,3 tis.
- Zadlženosť
- 17,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.