Súhrn
- Vznik
- 07. 12. 199827 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 63 000 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ADRE GROUP SLOVAKIA, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36306088
- daňové identifikačné číslo
- 2020111962
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020111962
- Sídlo
- Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 12. 1998
- V registri
- 27 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 178502/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 561197
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi-maloobchod v rozsahu voľných živností, | 20. 10. 1999 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností-veľkoobchod v rozsahu voľných živností, | 20. 10. 1999 | — |
| - plnenie a balenie hygienických, toaletných, kozmetických a čistiacich výrobkov okrem jedov a žieravín, | 20. 10. 1999 | — |
| - sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájom hnuteľných vecí, | 20. 10. 1999 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 03. 09. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 03. 09. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 03. 09. 2016 | — |
| - Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 08. 12. 2017 | — |
| - Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 08. 12. 2017 | — |
| - Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 08. 12. 2017 | — |
| - Poskytovanie služieb osobného charakteru | 08. 12. 2017 | — |
| - Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 08. 12. 2017 | — |
| - Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 08. 12. 2017 | — |
| - Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 08. 12. 2017 | — |
| - Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 08. 12. 2017 | — |
| - Administratívne služby | 08. 12. 2017 | — |
| - Dizajnérske činnosti | 08. 12. 2017 | — |
| - Fotografické služby | 08. 12. 2017 | — |
| - Služby požičovní | 08. 12. 2017 | — |
| - Prenájom hnuteľných vecí | 08. 12. 2017 | — |
| - Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 08. 12. 2017 | — |
| - Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 08. 12. 2017 | — |
| - Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 08. 12. 2017 | — |
| - Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 08. 12. 2017 | — |
| - Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 08. 12. 2017 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 15. 02. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020111962 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2020111962 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −53 186 € a znížila tržby o ▼95 % na 63 tisíc eur.
Tržby
63 000 €
▼ 95,0 %Výsledok hospodárenia
−53 186 €
▼ 598,3 %Aktíva
100 282 €
▼ 49,7 %Vlastné imanie
36 716 €
▼ 59,2 %Zadlženosť
63,4 %
Hrubá marža
−82,9 %
Čistá marža
−84,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 708,2 tis. | 681,1 tis. | 769,8 tis. | 1,27 mil. | 63 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 22,8 tis. | 7,2 tis. | 35 tis. | −7,6 tis. | −53,2 tis. |
| Aktíva | 198,2 tis. | 130,9 tis. | 190,5 tis. | 199,3 tis. | 100,3 tis. |
| Vlastné imanie | 55,3 tis. | 62,5 tis. | 97,5 tis. | 89,9 tis. | 36,7 tis. |
| Daň z príjmu | 6,3 tis. | 2,3 tis. | 10,1 tis. | 9,2 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 72,1 % | 52,2 % | 48,8 % | 54,9 % | 63,4 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 63 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −53,2 tis.
- Aktíva
- 100,3 tis.
- Vlastné imanie
- 36,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 63,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,27 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −7,6 tis.
- Aktíva
- 199,3 tis.
- Vlastné imanie
- 89,9 tis.
- Daň z príjmu
- 9,2 tis.
- Zadlženosť
- 54,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 769,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 35 tis.
- Aktíva
- 190,5 tis.
- Vlastné imanie
- 97,5 tis.
- Daň z príjmu
- 10,1 tis.
- Zadlženosť
- 48,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 681,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,2 tis.
- Aktíva
- 130,9 tis.
- Vlastné imanie
- 62,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 52,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 708,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22,8 tis.
- Aktíva
- 198,2 tis.
- Vlastné imanie
- 55,3 tis.
- Daň z príjmu
- 6,3 tis.
- Zadlženosť
- 72,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.