Súhrn
- Vznik
- 24. 11. 199827 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 396 533 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TREMEX s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36305871
- daňové identifikačné číslo
- 2020176070
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020176070
- Sídlo
- Veľký Kolačín 39, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
- Územie
- Nová Dubnicaokres IlavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 11. 1998
- V registri
- 27 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 11257/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 358641
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných ohlasovacích živností | 11. 12. 2025 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností | 11. 12. 2025 | — |
| sprostredkovanie predaja nehnuteľností | 11. 12. 2025 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 11. 12. 2025 | — |
| montáž meracej a regulačnej techniky pre teplovodné, horúcovodné, parné kotle a výmenníkové stanice | 11. 12. 2025 | — |
| montáž a opravy tlakových zariadení dodávateľským spôsobom | 11. 12. 2025 | — |
| montáž a opravy plynových zariadení dodávateľským spôsobom | 11. 12. 2025 | — |
| vodoinštalatérstvo | 11. 12. 2025 | — |
| kúrenárske práce | 11. 12. 2025 | — |
| maliarske a natieračské práce | 11. 12. 2025 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 11. 12. 2025 | — |
| demolácie a zemné práce | 11. 12. 2025 | — |
| interiérové a exteriérové úpravy stavieb | 11. 12. 2025 | — |
| montáž sadrokartónu | 11. 12. 2025 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 11. 12. 2025 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 11. 12. 2025 | — |
| odstraňovanie azbestu alebo materiálov obsahujúcich azbest zo stavieb pri búracích prácach, údržbárskych prácach, opravách a iných činnostiach v rozsahu: odstraňovanie azbestu alebo materiálov obsahujúcich azbest zo stavieb v interiéroch budovv uzatvorených priestoroch do 10 m 3, s vytvorením kontrolovaného pásma s použitím priemyselného vysávača | 11. 12. 2025 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 27. 09. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020176070 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 03. 2002 |
| daňové identifikačné číslo | 2020176070 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −27 534 € a znížila tržby o ▼55 % na 396,5 tisíc eur.
Tržby
396 533 €
▼ 54,9 %Výsledok hospodárenia
−27 534 €
▼ 50,4 %Aktíva
149 507 €
▼ 22,0 %Vlastné imanie
−10 215 €
▼ 159,0 %Zadlženosť
106,8 %
Hrubá marža
−6,5 %
Čistá marža
−6,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 485,3 tis. | 1,14 mil. | 672,2 tis. | 879,9 tis. | 396,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −5,3 tis. | 56,2 tis. | 3,9 tis. | −18,3 tis. | −27,5 tis. |
| Aktíva | 85,1 tis. | 306,7 tis. | 291 tis. | 191,7 tis. | 149,5 tis. |
| Vlastné imanie | −24,5 tis. | 31,7 tis. | 35,6 tis. | 17,3 tis. | −10,2 tis. |
| Daň z príjmu | 2,2 tis. | 16,4 tis. | 4,4 tis. | 3,8 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 128,8 % | 89,7 % | 87,7 % | 91,0 % | 106,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 396,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27,5 tis.
- Aktíva
- 149,5 tis.
- Vlastné imanie
- −10,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 106,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 879,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,3 tis.
- Aktíva
- 191,7 tis.
- Vlastné imanie
- 17,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 91,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 672,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 291 tis.
- Vlastné imanie
- 35,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 87,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,14 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 56,2 tis.
- Aktíva
- 306,7 tis.
- Vlastné imanie
- 31,7 tis.
- Daň z príjmu
- 16,4 tis.
- Zadlženosť
- 89,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 485,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,3 tis.
- Aktíva
- 85,1 tis.
- Vlastné imanie
- −24,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 128,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.