Súhrn
- Vznik
- 07. 01. 199828 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- T-AUTOMOTIVE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36301221
- daňové identifikačné číslo
- 2021386796
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bajkalská 5/A, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Nové Mestookres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 01. 1998
- V registri
- 28 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 158186/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 350823
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - maloobchod v rozsahu voľných živností | 07. 01. 1998 | — |
| - veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 07. 01. 1998 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 07. 01. 1998 | — |
| - reklamná činnosť | 07. 01. 1998 | — |
| - organizovanie módnych prehliadok | 07. 01. 1998 | — |
| - činnosti v oblasti nehnuteľností - sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností | 29. 07. 1999 | — |
| - leasing spojený s financovaním | 29. 07. 1999 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 29. 07. 1999 | — |
| - vedenie účtovníctva | 29. 07. 1999 | — |
| - činnosť účtovných poradcov | 29. 07. 1999 | — |
| - činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 29. 07. 1999 | — |
| - prieskum trhu a verejnej mienky | 29. 07. 1999 | — |
| - činnosti v oblasti marketingu | 29. 07. 1999 | — |
| predaj na trhových miestach v rozsahu voľných živností | 22. 12. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 22. 12. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných ako základných služieb | 22. 12. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 22. 12. 2006 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských, športových a prezentačných podujatí | 22. 12. 2006 | — |
| poriadanie kurzov, školení, prednášok a seminárov | 22. 12. 2006 | — |
| propagačná činnosť | 22. 12. 2006 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach | 22. 12. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t | 22. 12. 2006 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby | 22. 12. 2006 | — |
| služby osobného charakteru - vodičské služby | 22. 12. 2006 | — |
| agroturistika v rozsahu voľných živností | 22. 12. 2006 | — |
| upratovacie a čistiace práce | 22. 12. 2006 | — |
| poskytovanie služieb v oblasti výpočtovej techniky - internetové služby | 22. 12. 2006 | — |
| vydavateľská činnosť | 22. 12. 2006 | — |
| spracovanie údajov | 22. 12. 2006 | — |
| prevádzkovanie lyžiarskych vlakov | 22. 12. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting | 22. 12. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 22. 12. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 22. 12. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 22. 12. 2006 | — |
| Výroba nápojov | 04. 12. 2021 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 04. 12. 2021 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 04. 12. 2021 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 04. 12. 2021 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 04. 12. 2021 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 04. 12. 2021 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 04. 12. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 04. 12. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 04. 12. 2021 | — |
| Kuriérske služby | 04. 12. 2021 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 04. 12. 2021 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 04. 12. 2021 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 04. 12. 2021 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 12. 09. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021386796 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲1 889 % na 83 594 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
83 594 €
▲ 1 888,9 %Aktíva
399 669 €
▲ 10,3 %Vlastné imanie
198 381 €
▲ 317,1 %Zadlženosť
50,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 100 | 0 | 0 | 281,7 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −7,9 tis. | 0 | 0 | 4,2 tis. | 83,6 tis. |
| Aktíva | 43,5 tis. | 43,5 tis. | 43,5 tis. | 362,3 tis. | 399,7 tis. |
| Vlastné imanie | 43,4 tis. | 43,4 tis. | 43,4 tis. | 47,6 tis. | 198,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 4 tis. | 25,1 tis. |
| Zadlženosť | 0,3 % | 0,3 % | 0,3 % | 86,9 % | 50,4 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 83,6 tis.
- Aktíva
- 399,7 tis.
- Vlastné imanie
- 198,4 tis.
- Daň z príjmu
- 25,1 tis.
- Zadlženosť
- 50,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 281,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 362,3 tis.
- Vlastné imanie
- 47,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 86,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 43,5 tis.
- Vlastné imanie
- 43,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 43,5 tis.
- Vlastné imanie
- 43,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 100
- Výsledok hospodárenia
- −7,9 tis.
- Aktíva
- 43,5 tis.
- Vlastné imanie
- 43,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.