prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Gastro - služby, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36298531aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 10. 199729 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 407 627 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Gastro - služby, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36298531
daňové identifikačné číslo
2020111368
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020111368
Sídlo
Robotnícka 2156, 01734 Považská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 10. 1997
V registri
29 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 10561/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
288190
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- maloobchod s tovarom v rozsahu voľných živností01. 10. 1997—
- veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľných živností01. 10. 1997—
- sprostredkovanie obchodu01. 10. 1997—
- pohostinská činnosť (bez ubytovacích zariadení)01. 10. 1997—
- stravovanie závodné01. 10. 1997—
- upratovacie práce19. 05. 2004—
- údržba verejnej zelene a čistenie verejných priestranstiev19. 05. 2004—
sprostredkovanie v oblasti služieb22. 11. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020111368: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020111368: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020111368IČ DPH SK2020111368Obdobia daňových registráciíDIČ 2020111368: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020111368: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020111368IČ DPH SK2020111368Obdobia daňových registráciíDIČ 2020111368: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020111368: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020111368IČ DPH SK2020111368
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202011136811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 1997
daňové identifikačné číslo202011136810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −56 646 € a zvýšila tržby o ▲40 % na 1,41 mil. €.

Tržby

1 407 627 €

▲ 39,6 %

Výsledok hospodárenia

−56 646 €

▲ 34,5 %

Aktíva

251 918 €

▼ 4,3 %

Vlastné imanie

−356 957 €

▼ 18,9 %

Zadlženosť

241,7 %

Hrubá marža

−3,8 %

Čistá marža

−4,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 735 892 €. 2021: tržby 634 586 €. 2022: tržby 903 636 €. 2023: tržby 1 008 516 €. 2024: tržby 1 407 627 €.2 mil.1 mil.0735,9 tis.634,6 tis.903,6 tis.1,01 mil.1,41 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 735 892 €. 2021: tržby 634 586 €. 2022: tržby 903 636 €. 2023: tržby 1 008 516 €. 2024: tržby 1 407 627 €.2 mil.1 mil.0735,9 tis.634,6 tis.903,6 tis.1,01 mil.1,41 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 735 892 €. 2021: tržby 634 586 €. 2022: tržby 903 636 €. 2023: tržby 1 008 516 €. 2024: tržby 1 407 627 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 367 €. 2021: výsledok hospodárenia −107 832 €. 2022: výsledok hospodárenia −220 108 €. 2023: výsledok hospodárenia −86 537 €. 2024: výsledok hospodárenia −56 646 €.2 tis.0−250 tis.+1,4 tis.−107,8 tis.−220,1 tis.−86,5 tis.−56,6 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 367 €. 2021: výsledok hospodárenia −107 832 €. 2022: výsledok hospodárenia −220 108 €. 2023: výsledok hospodárenia −86 537 €. 2024: výsledok hospodárenia −56 646 €.2 tis.0−250 tis.+1,4 tis.−56,6 tis.202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 367 €. 2021: výsledok hospodárenia −107 832 €. 2022: výsledok hospodárenia −220 108 €. 2023: výsledok hospodárenia −86 537 €. 2024: výsledok hospodárenia −56 646 €.2 tis.0−250 tis.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 272 482 €, vlastné imanie 99 316 €. 2021: aktíva 348 187 €, vlastné imanie −8 516 €. 2022: aktíva 276 931 €, vlastné imanie −213 775 €. 2023: aktíva 263 121 €, vlastné imanie −300 311 €. 2024: aktíva 251 918 €, vlastné imanie −356 957 €.500 tis.0−500 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 272 482 €, vlastné imanie 99 316 €. 2021: aktíva 348 187 €, vlastné imanie −8 516 €. 2022: aktíva 276 931 €, vlastné imanie −213 775 €. 2023: aktíva 263 121 €, vlastné imanie −300 311 €. 2024: aktíva 251 918 €, vlastné imanie −356 957 €.500 tis.0−500 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 272 482 €, vlastné imanie 99 316 €. 2021: aktíva 348 187 €, vlastné imanie −8 516 €. 2022: aktíva 276 931 €, vlastné imanie −213 775 €. 2023: aktíva 263 121 €, vlastné imanie −300 311 €. 2024: aktíva 251 918 €, vlastné imanie −356 957 €.500 tis.0−500 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 113 498 €, zásoby 12 238 €, pohľadávky 145 242 €, finančné účty 704 €. 2021: dlhodobý majetok 178 330 €, zásoby 7 988 €, pohľadávky 159 452 €, finančné účty 1 643 €. 2022: dlhodobý majetok 146 953 €, zásoby 8 596 €, pohľadávky 120 558 €, finančné účty 824 €. 2023: dlhodobý majetok 127 875 €, zásoby 8 729 €, pohľadávky 124 637 €, finančné účty 1 880 €. 2024: dlhodobý majetok 102 669 €, zásoby 9 064 €, pohľadávky 139 384 €, finančné účty 739 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 113 498 €, zásoby 12 238 €, pohľadávky 145 242 €, finančné účty 704 €. 2021: dlhodobý majetok 178 330 €, zásoby 7 988 €, pohľadávky 159 452 €, finančné účty 1 643 €. 2022: dlhodobý majetok 146 953 €, zásoby 8 596 €, pohľadávky 120 558 €, finančné účty 824 €. 2023: dlhodobý majetok 127 875 €, zásoby 8 729 €, pohľadávky 124 637 €, finančné účty 1 880 €. 2024: dlhodobý majetok 102 669 €, zásoby 9 064 €, pohľadávky 139 384 €, finančné účty 739 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 113 498 €, zásoby 12 238 €, pohľadávky 145 242 €, finančné účty 704 €. 2021: dlhodobý majetok 178 330 €, zásoby 7 988 €, pohľadávky 159 452 €, finančné účty 1 643 €. 2022: dlhodobý majetok 146 953 €, zásoby 8 596 €, pohľadávky 120 558 €, finančné účty 824 €. 2023: dlhodobý majetok 127 875 €, zásoby 8 729 €, pohľadávky 124 637 €, finančné účty 1 880 €. 2024: dlhodobý majetok 102 669 €, zásoby 9 064 €, pohľadávky 139 384 €, finančné účty 739 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 99 316 €, dlhodobé záväzky 9 056 €, krátkodobé záväzky 164 110 €. 2021: vlastné imanie −8 516 €, dlhodobé záväzky 15 055 €, krátkodobé záväzky 341 648 €. 2022: vlastné imanie −213 775 €, dlhodobé záväzky 11 804 €, krátkodobé záväzky 478 902 €. 2023: vlastné imanie −300 311 €, dlhodobé záväzky 11 470 €, krátkodobé záväzky 551 962 €. 2024: vlastné imanie −356 957 €, dlhodobé záväzky 12 778 €, krátkodobé záväzky 596 097 €.1 mil.0−500 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 99 316 €, dlhodobé záväzky 9 056 €, krátkodobé záväzky 164 110 €. 2021: vlastné imanie −8 516 €, dlhodobé záväzky 15 055 €, krátkodobé záväzky 341 648 €. 2022: vlastné imanie −213 775 €, dlhodobé záväzky 11 804 €, krátkodobé záväzky 478 902 €. 2023: vlastné imanie −300 311 €, dlhodobé záväzky 11 470 €, krátkodobé záväzky 551 962 €. 2024: vlastné imanie −356 957 €, dlhodobé záväzky 12 778 €, krátkodobé záväzky 596 097 €.1 mil.0−500 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 99 316 €, dlhodobé záväzky 9 056 €, krátkodobé záväzky 164 110 €. 2021: vlastné imanie −8 516 €, dlhodobé záväzky 15 055 €, krátkodobé záväzky 341 648 €. 2022: vlastné imanie −213 775 €, dlhodobé záväzky 11 804 €, krátkodobé záväzky 478 902 €. 2023: vlastné imanie −300 311 €, dlhodobé záväzky 11 470 €, krátkodobé záväzky 551 962 €. 2024: vlastné imanie −356 957 €, dlhodobé záväzky 12 778 €, krátkodobé záväzky 596 097 €.1 mil.0−500 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000003,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000003,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby735,9 tis.634,6 tis.903,6 tis.1,01 mil.1,41 mil.
Výsledok hospodárenia1,4 tis.−107,8 tis.−220,1 tis.−86,5 tis.−56,6 tis.
Aktíva272,5 tis.348,2 tis.276,9 tis.263,1 tis.251,9 tis.
Vlastné imanie99,3 tis.−8,5 tis.−213,8 tis.−300,3 tis.−357 tis.
Daň z príjmu00003,8 tis.
Zadlženosť63,6 %102,4 %177,2 %214,1 %241,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
1,41 mil.
Výsledok hospodárenia
−56,6 tis.
Aktíva
251,9 tis.
Vlastné imanie
−357 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
241,7 %

2023

Tržby
1,01 mil.
Výsledok hospodárenia
−86,5 tis.
Aktíva
263,1 tis.
Vlastné imanie
−300,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
214,1 %

2022

Tržby
903,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−220,1 tis.
Aktíva
276,9 tis.
Vlastné imanie
−213,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
177,2 %

2021

Tržby
634,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−107,8 tis.
Aktíva
348,2 tis.
Vlastné imanie
−8,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,4 %

2020

Tržby
735,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
272,5 tis.
Vlastné imanie
99,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
63,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API