prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

EUROINVEST, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36295353aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 04. 199729 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EUROINVEST, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36295353
daňové identifikačné číslo
2020174739
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 04. 1997
V registri
29 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 195801/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
235684
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- inžinierske služby - vypracúvanie územnoplánovacích podkladov a spracúvanie územnoplánovacej dokumentácie14. 04. 1997—
- vykonávanie bytových a občianskych stavieb14. 04. 1997—
- sprostredkovanie nákupu a predaja nehnu- teľností14. 04. 1997—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností14. 04. 1997—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných ohlasovacích živností14. 04. 1997—
- sprostredkovateľská činnosť14. 04. 1997—
- podnikateľské poradenstvo (s výnimkou činnosti ekonomických, účtovných a organizačných poradcov)14. 04. 1997—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020174739: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020174739Obdobia daňových registráciíDIČ 2020174739: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020174739Obdobia daňových registráciíDIČ 2020174739: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020174739
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202017473910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −399 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−399 €

▼ 182,6 %

Aktíva

486 922 €

▼ 0,1 %

Vlastné imanie

22 689 €

▼ 3,7 %

Zadlženosť

95,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 8 365 €. 2018: tržby 8 014 €. 2019: tržby 3 069 €. 2021: tržby 1 984 €. 2022: tržby 0 €.10 tis.5 tis.08,4 tis.8 tis.3,1 tis.2 tis.020172018201920212022Tržby2017: tržby 8 365 €. 2018: tržby 8 014 €. 2019: tržby 3 069 €. 2021: tržby 1 984 €. 2022: tržby 0 €.10 tis.5 tis.08,4 tis.8 tis.3,1 tis.2 tis.020172018201920212022Tržby2017: tržby 8 365 €. 2018: tržby 8 014 €. 2019: tržby 3 069 €. 2021: tržby 1 984 €. 2022: tržby 0 €.10 tis.5 tis.00201720192022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 204 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 247 €. 2019: výsledok hospodárenia −79 €. 2021: výsledok hospodárenia 483 €. 2022: výsledok hospodárenia −399 €.2,5 tis.0−500+204+2,2 tis.−79+483−39920172018201920212022Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 204 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 247 €. 2019: výsledok hospodárenia −79 €. 2021: výsledok hospodárenia 483 €. 2022: výsledok hospodárenia −399 €.2,5 tis.0−500+204+2,2 tis.−79+483−39920172018201920212022Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 204 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 247 €. 2019: výsledok hospodárenia −79 €. 2021: výsledok hospodárenia 483 €. 2022: výsledok hospodárenia −399 €.2,5 tis.0−500+204−79−399201720192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 487 705 €, vlastné imanie 21 094 €. 2018: aktíva 488 139 €, vlastné imanie 23 340 €. 2019: aktíva 487 061 €, vlastné imanie 23 262 €. 2021: aktíva 487 408 €, vlastné imanie 23 571 €. 2022: aktíva 486 922 €, vlastné imanie 22 689 €.500 tis.250 tis.020172018201920212022Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 487 705 €, vlastné imanie 21 094 €. 2018: aktíva 488 139 €, vlastné imanie 23 340 €. 2019: aktíva 487 061 €, vlastné imanie 23 262 €. 2021: aktíva 487 408 €, vlastné imanie 23 571 €. 2022: aktíva 486 922 €, vlastné imanie 22 689 €.500 tis.250 tis.020172018201920212022Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 487 705 €, vlastné imanie 21 094 €. 2018: aktíva 488 139 €, vlastné imanie 23 340 €. 2019: aktíva 487 061 €, vlastné imanie 23 262 €. 2021: aktíva 487 408 €, vlastné imanie 23 571 €. 2022: aktíva 486 922 €, vlastné imanie 22 689 €.500 tis.250 tis.020172018201920212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 620 €, finančné účty 1 085 €. 2018: dlhodobý majetok 1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 571 €, finančné účty 1 567 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 941 €, finančné účty 120 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 987 €, finančné účty 421 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 522 €, finančné účty 400 €.500 tis.250 tis.020172018201920212022Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 620 €, finančné účty 1 085 €. 2018: dlhodobý majetok 1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 571 €, finančné účty 1 567 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 941 €, finančné účty 120 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 987 €, finančné účty 421 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 522 €, finančné účty 400 €.500 tis.250 tis.020172018201920212022Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 620 €, finančné účty 1 085 €. 2018: dlhodobý majetok 1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 571 €, finančné účty 1 567 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 941 €, finančné účty 120 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 987 €, finančné účty 421 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 486 522 €, finančné účty 400 €.500 tis.250 tis.020172018201920212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 21 094 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 466 611 €. 2018: vlastné imanie 23 340 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 464 799 €. 2019: vlastné imanie 23 262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 463 799 €. 2021: vlastné imanie 23 571 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 463 837 €. 2022: vlastné imanie 22 689 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 464 233 €.500 tis.250 tis.020172018201920212022Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 21 094 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 466 611 €. 2018: vlastné imanie 23 340 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 464 799 €. 2019: vlastné imanie 23 262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 463 799 €. 2021: vlastné imanie 23 571 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 463 837 €. 2022: vlastné imanie 22 689 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 464 233 €.500 tis.250 tis.020172018201920212022Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 21 094 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 466 611 €. 2018: vlastné imanie 23 340 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 464 799 €. 2019: vlastné imanie 23 262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 463 799 €. 2021: vlastné imanie 23 571 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 463 837 €. 2022: vlastné imanie 22 689 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 464 233 €.500 tis.250 tis.020172018201920212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020172018201920212022Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020172018201920212022Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020172018201920212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby8,4 tis.8 tis.3,1 tis.2 tis.0
Výsledok hospodárenia2042,2 tis.−79483−399
Aktíva487,7 tis.488,1 tis.487,1 tis.487,4 tis.486,9 tis.
Vlastné imanie21,1 tis.23,3 tis.23,3 tis.23,6 tis.22,7 tis.
Daň z príjmu960960000
Zadlženosť95,7 %95,2 %95,2 %95,2 %95,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−399
Aktíva
486,9 tis.
Vlastné imanie
22,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,3 %

2021

Tržby
2 tis.
Výsledok hospodárenia
483
Aktíva
487,4 tis.
Vlastné imanie
23,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,2 %

2019

Tržby
3,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−79
Aktíva
487,1 tis.
Vlastné imanie
23,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,2 %

2018

Tržby
8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
488,1 tis.
Vlastné imanie
23,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
95,2 %

2017

Tržby
8,4 tis.
Výsledok hospodárenia
204
Aktíva
487,7 tis.
Vlastné imanie
21,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
95,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API