prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

EduLink Language School s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36292281aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 04. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
12 119 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EduLink Language School s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36292281
daňové identifikačné číslo
2022167411
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Agátová 8, 917 01 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 04. 2006
V registri
20 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 18396/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
840815
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk12. 04. 2006—
prekladateľská a tlmočnícka činnosť ( prekladateľské a tlmočnícke úkony písané a ústne nemôžu byť podkladom pre právny úkon, resp. konanie pred štátnymi orgánmi )12. 04. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti12. 04. 2006—
obchodné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti12. 04. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky12. 04. 2006—
automatizované spracovanie údajov12. 04. 2006—
reklamná a propagačná činnosť12. 04. 2006—
ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti12. 04. 2006—
prenájom nehnuteľností vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činností ( čistiace a upratovacie práce, prenájom strojov a zariadení )12. 04. 2006—
prenájom hnuteľných vecí s výnimkou tých, na ktoré sa vyžadujú osobitné povolenia12. 04. 2006—
administratívne a sekretárske práce12. 04. 2006—
vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti12. 04. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti12. 04. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti12. 04. 2006—
organizovanie kurzov, školení a seminárov12. 04. 2006—
konzultačná činnosť v odbore cudzích jazykov12. 04. 2006—
lektorská, vzdelávacia a školiteľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti12. 04. 2006—
organizovanie spoločenských, kultúrnych, prezentačných a športových podujatí12. 04. 2006—
organizovanie voľného času detí30. 01. 2008—
prevádzkovanie detského kútika30. 01. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022167411: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022167411Obdobia daňových registráciíDIČ 2022167411: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022167411Obdobia daňových registráciíDIČ 2022167411: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022167411
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202216741110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 znížila zisk o ▼69 % na 1 228 € a znížila tržby o ▼41 % na 12,1 tisíc eur.

Tržby

12 119 €

▼ 41,5 %

Výsledok hospodárenia

1 228 €

▼ 68,8 %

Aktíva

21 050 €

▼ 3,9 %

Vlastné imanie

−2 860 €

▲ 30,1 %

Zadlženosť

113,6 %

Hrubá marža

12,5 %

Čistá marža

10,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 39 614 €. 2016: tržby 36 946 €. 2017: tržby 29 974 €. 2018: tržby 20 711 €. 2019: tržby 12 119 €.50 tis.25 tis.039,6 tis.36,9 tis.30 tis.20,7 tis.12,1 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 39 614 €. 2016: tržby 36 946 €. 2017: tržby 29 974 €. 2018: tržby 20 711 €. 2019: tržby 12 119 €.50 tis.25 tis.039,6 tis.36,9 tis.30 tis.20,7 tis.12,1 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 39 614 €. 2016: tržby 36 946 €. 2017: tržby 29 974 €. 2018: tržby 20 711 €. 2019: tržby 12 119 €.50 tis.25 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −1 558 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 098 €. 2017: výsledok hospodárenia −9 060 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 932 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 228 €.5 tis.0−10 tis.−1,6 tis.+4,1 tis.−9,1 tis.+3,9 tis.+1,2 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −1 558 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 098 €. 2017: výsledok hospodárenia −9 060 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 932 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 228 €.5 tis.0−10 tis.−1,6 tis.+4,1 tis.−9,1 tis.+3,9 tis.+1,2 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −1 558 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 098 €. 2017: výsledok hospodárenia −9 060 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 932 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 228 €.5 tis.0−10 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 17 789 €, vlastné imanie −3 059 €. 2016: aktíva 18 114 €, vlastné imanie 1 039 €. 2017: aktíva 21 726 €, vlastné imanie −8 021 €. 2018: aktíva 21 906 €, vlastné imanie −4 089 €. 2019: aktíva 21 050 €, vlastné imanie −2 860 €.25 tis.0−10 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 17 789 €, vlastné imanie −3 059 €. 2016: aktíva 18 114 €, vlastné imanie 1 039 €. 2017: aktíva 21 726 €, vlastné imanie −8 021 €. 2018: aktíva 21 906 €, vlastné imanie −4 089 €. 2019: aktíva 21 050 €, vlastné imanie −2 860 €.25 tis.0−10 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 17 789 €, vlastné imanie −3 059 €. 2016: aktíva 18 114 €, vlastné imanie 1 039 €. 2017: aktíva 21 726 €, vlastné imanie −8 021 €. 2018: aktíva 21 906 €, vlastné imanie −4 089 €. 2019: aktíva 21 050 €, vlastné imanie −2 860 €.25 tis.0−10 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 1 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 017 €, finančné účty 8 715 €. 2016: dlhodobý majetok 1 646 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 963 €, finančné účty 9 912 €. 2017: dlhodobý majetok 1 381 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 651 €, finančné účty 9 675 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 485 €, finančné účty 11 067 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 795 €, finančné účty 9 255 €.25 tis.12,5 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 1 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 017 €, finančné účty 8 715 €. 2016: dlhodobý majetok 1 646 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 963 €, finančné účty 9 912 €. 2017: dlhodobý majetok 1 381 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 651 €, finančné účty 9 675 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 485 €, finančné účty 11 067 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 795 €, finančné účty 9 255 €.25 tis.12,5 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 1 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 017 €, finančné účty 8 715 €. 2016: dlhodobý majetok 1 646 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 963 €, finančné účty 9 912 €. 2017: dlhodobý majetok 1 381 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 651 €, finančné účty 9 675 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 485 €, finančné účty 11 067 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 795 €, finančné účty 9 255 €.25 tis.12,5 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −3 059 €, dlhodobé záväzky 75 €, krátkodobé záväzky 20 245 €. 2016: vlastné imanie 1 039 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 16 499 €. 2017: vlastné imanie −8 021 €, dlhodobé záväzky 14 115 €, krátkodobé záväzky 15 524 €. 2018: vlastné imanie −4 089 €, dlhodobé záväzky 13 115 €, krátkodobé záväzky 12 880 €. 2019: vlastné imanie −2 860 €, dlhodobé záväzky 13 115 €, krátkodobé záväzky 10 795 €.50 tis.0−10 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −3 059 €, dlhodobé záväzky 75 €, krátkodobé záväzky 20 245 €. 2016: vlastné imanie 1 039 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 16 499 €. 2017: vlastné imanie −8 021 €, dlhodobé záväzky 14 115 €, krátkodobé záväzky 15 524 €. 2018: vlastné imanie −4 089 €, dlhodobé záväzky 13 115 €, krátkodobé záväzky 12 880 €. 2019: vlastné imanie −2 860 €, dlhodobé záväzky 13 115 €, krátkodobé záväzky 10 795 €.50 tis.0−10 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −3 059 €, dlhodobé záväzky 75 €, krátkodobé záväzky 20 245 €. 2016: vlastné imanie 1 039 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 16 499 €. 2017: vlastné imanie −8 021 €, dlhodobé záväzky 14 115 €, krátkodobé záväzky 15 524 €. 2018: vlastné imanie −4 089 €, dlhodobé záväzky 13 115 €, krátkodobé záväzky 12 880 €. 2019: vlastné imanie −2 860 €, dlhodobé záväzky 13 115 €, krátkodobé záväzky 10 795 €.50 tis.0−10 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 1 761 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 504 €. 2019: daň z príjmu 290 €.2 tis.1 tis.04801,8 tis.48050429020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 1 761 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 504 €. 2019: daň z príjmu 290 €.2 tis.1 tis.04801,8 tis.48050429020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 1 761 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 504 €. 2019: daň z príjmu 290 €.2 tis.1 tis.0480480290201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby39,6 tis.36,9 tis.30 tis.20,7 tis.12,1 tis.
Výsledok hospodárenia−1,6 tis.4,1 tis.−9,1 tis.3,9 tis.1,2 tis.
Aktíva17,8 tis.18,1 tis.21,7 tis.21,9 tis.21,1 tis.
Vlastné imanie−3,1 tis.1 tis.−8 tis.−4,1 tis.−2,9 tis.
Daň z príjmu4801,8 tis.480504290
Zadlženosť114,2 %91,6 %136,4 %118,7 %113,6 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
12,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
21,1 tis.
Vlastné imanie
−2,9 tis.
Daň z príjmu
290
Zadlženosť
113,6 %

2018

Tržby
20,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
21,9 tis.
Vlastné imanie
−4,1 tis.
Daň z príjmu
504
Zadlženosť
118,7 %

2017

Tržby
30 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,1 tis.
Aktíva
21,7 tis.
Vlastné imanie
−8 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
136,4 %

2016

Tržby
36,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
18,1 tis.
Vlastné imanie
1 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
91,6 %

2015

Tržby
39,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
17,8 tis.
Vlastné imanie
−3,1 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
114,2 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API