prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SODEMA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36290572aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 04. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 20. 10. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SODEMA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36290572
daňové identifikačné číslo
2022163902
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022163902
Sídlo
Veľkoúľanská 1815, 925 21 Sládkovičovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 04. 2006
V registri
20 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 48374/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
777864
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),05. 04. 2006—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),05. 04. 2006—
prenájom priemyselného a spotrebného tovaru, strojov a zariadení v rozsahu voľnej živnosti,05. 04. 2006—
leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,05. 04. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky,05. 04. 2006—
organizovanie kurzov, školení a seminárov,05. 04. 2006—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,05. 04. 2006—
ekonomické a organizačné poradenstvo,05. 04. 2006—
poradenstvo v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,05. 04. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, služieb a obchodu v rozsahu voľnej živnosti,05. 04. 2006—
reklamná a propagačná činnosť,05. 04. 2006—
vedenie účtovníctva,05. 04. 2006—
administratívne práce,05. 04. 2006—
organizovanie, usporadúvanie a zabezpečovanie obchodnopredajných výstav, trhov, prehliadok, kultúrnych, športových a spoločenských podujatí,05. 04. 2006—
administratívne, organizačné a technické práce súvisiace s vyhľadávaním, triedením a spracovaním verejne prístupných informácií,05. 04. 2006—
inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,05. 04. 2006—
prenájom motorových vozidiel,05. 04. 2006—
vnútroštátna nákladná cestná doprava,05. 04. 2006—
medzinárodná cestná preprava tovaru, ktorá je podnikaním,10. 02. 2007—
prípravné práce k realizácii stavby,24. 09. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,24. 09. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,24. 09. 2009—
Diagnostika a oprava cestných motorových vozidiel27. 02. 2021—
Zámočníctvo27. 02. 2021—
Oprava karosérií27. 02. 2021—
Nástrojárstvo27. 02. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave27. 02. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022163902: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022163902: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022163902IČ DPH SK2022163902Obdobia daňových registráciíDIČ 2022163902: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022163902: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022163902IČ DPH SK2022163902Obdobia daňových registráciíDIČ 2022163902: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022163902: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022163902IČ DPH SK2022163902
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202216390211. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 04. 2006
daňové identifikačné číslo202216390210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 20. 10. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 20. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −29 703 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−29 703 €

▼ 110,6 %

Aktíva

−5 948 €

▼ 129,7 %

Vlastné imanie

−233 574 €

▼ 14,6 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 13 002 551 €. 2021: tržby 12 263 719 €. 2022: tržby 9 787 904 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 mil.10 mil.013 mil.12,26 mil.9,79 mil.0020202021202220242025Tržby2020: tržby 13 002 551 €. 2021: tržby 12 263 719 €. 2022: tržby 9 787 904 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 mil.10 mil.013 mil.12,26 mil.9,79 mil.0020202021202220242025Tržby2020: tržby 13 002 551 €. 2021: tržby 12 263 719 €. 2022: tržby 9 787 904 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.20 mil.10 mil.00202020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 87 773 €. 2021: výsledok hospodárenia −306 211 €. 2022: výsledok hospodárenia −209 106 €. 2024: výsledok hospodárenia 280 679 €. 2025: výsledok hospodárenia −29 703 €.500 tis.0−500 tis.+87,8 tis.−306,2 tis.−209,1 tis.+280,7 tis.−29,7 tis.20202021202220242025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 87 773 €. 2021: výsledok hospodárenia −306 211 €. 2022: výsledok hospodárenia −209 106 €. 2024: výsledok hospodárenia 280 679 €. 2025: výsledok hospodárenia −29 703 €.500 tis.0−500 tis.+87,8 tis.−29,7 tis.202020222025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 87 773 €. 2021: výsledok hospodárenia −306 211 €. 2022: výsledok hospodárenia −209 106 €. 2024: výsledok hospodárenia 280 679 €. 2025: výsledok hospodárenia −29 703 €.500 tis.0−500 tis.20212025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 013 865 €, vlastné imanie 446 596 €. 2021: aktíva 5 041 210 €, vlastné imanie 140 385 €. 2022: aktíva 2 701 139 €, vlastné imanie −68 721 €. 2024: aktíva 20 012 €, vlastné imanie −203 872 €. 2025: aktíva −5 948 €, vlastné imanie −233 574 €.10 mil.0−250 tis.20202021202220242025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 013 865 €, vlastné imanie 446 596 €. 2021: aktíva 5 041 210 €, vlastné imanie 140 385 €. 2022: aktíva 2 701 139 €, vlastné imanie −68 721 €. 2024: aktíva 20 012 €, vlastné imanie −203 872 €. 2025: aktíva −5 948 €, vlastné imanie −233 574 €.10 mil.0−250 tis.20202021202220242025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 7 013 865 €, vlastné imanie 446 596 €. 2021: aktíva 5 041 210 €, vlastné imanie 140 385 €. 2022: aktíva 2 701 139 €, vlastné imanie −68 721 €. 2024: aktíva 20 012 €, vlastné imanie −203 872 €. 2025: aktíva −5 948 €, vlastné imanie −233 574 €.10 mil.0−250 tis.20202021202220242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 162 193 €, zásoby 68 163 €, pohľadávky 2 000 847 €, finančné účty 717 200 €. 2021: dlhodobý majetok 2 679 434 €, zásoby 78 261 €, pohľadávky 1 747 940 €, finančné účty 478 784 €. 2022: dlhodobý majetok 661 029 €, zásoby 62 737 €, pohľadávky 1 759 712 €, finančné účty 170 577 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 694 €, finančné účty 5 094 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −16 210 €, finančné účty 10 262 €.10 mil.0−20 tis.20202021202220242025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 162 193 €, zásoby 68 163 €, pohľadávky 2 000 847 €, finančné účty 717 200 €. 2021: dlhodobý majetok 2 679 434 €, zásoby 78 261 €, pohľadávky 1 747 940 €, finančné účty 478 784 €. 2022: dlhodobý majetok 661 029 €, zásoby 62 737 €, pohľadávky 1 759 712 €, finančné účty 170 577 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 694 €, finančné účty 5 094 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −16 210 €, finančné účty 10 262 €.10 mil.0−20 tis.20202021202220242025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 162 193 €, zásoby 68 163 €, pohľadávky 2 000 847 €, finančné účty 717 200 €. 2021: dlhodobý majetok 2 679 434 €, zásoby 78 261 €, pohľadávky 1 747 940 €, finančné účty 478 784 €. 2022: dlhodobý majetok 661 029 €, zásoby 62 737 €, pohľadávky 1 759 712 €, finančné účty 170 577 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 694 €, finančné účty 5 094 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −16 210 €, finančné účty 10 262 €.10 mil.0−20 tis.20202021202220242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 446 596 €, dlhodobé záväzky 3 098 658 €, krátkodobé záväzky 3 468 611 €. 2021: vlastné imanie 140 385 €, dlhodobé záväzky 1 724 840 €, krátkodobé záväzky 3 175 985 €. 2022: vlastné imanie −68 721 €, dlhodobé záväzky 62 574 €, krátkodobé záväzky 2 707 286 €. 2024: vlastné imanie −203 872 €, dlhodobé záväzky 63 783 €, krátkodobé záväzky 160 101 €. 2025: vlastné imanie −233 574 €, dlhodobé záväzky 63 782 €, krátkodobé záväzky 163 844 €.10 mil.0−250 tis.20202021202220242025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 446 596 €, dlhodobé záväzky 3 098 658 €, krátkodobé záväzky 3 468 611 €. 2021: vlastné imanie 140 385 €, dlhodobé záväzky 1 724 840 €, krátkodobé záväzky 3 175 985 €. 2022: vlastné imanie −68 721 €, dlhodobé záväzky 62 574 €, krátkodobé záväzky 2 707 286 €. 2024: vlastné imanie −203 872 €, dlhodobé záväzky 63 783 €, krátkodobé záväzky 160 101 €. 2025: vlastné imanie −233 574 €, dlhodobé záväzky 63 782 €, krátkodobé záväzky 163 844 €.10 mil.0−250 tis.20202021202220242025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 446 596 €, dlhodobé záväzky 3 098 658 €, krátkodobé záväzky 3 468 611 €. 2021: vlastné imanie 140 385 €, dlhodobé záväzky 1 724 840 €, krátkodobé záväzky 3 175 985 €. 2022: vlastné imanie −68 721 €, dlhodobé záväzky 62 574 €, krátkodobé záväzky 2 707 286 €. 2024: vlastné imanie −203 872 €, dlhodobé záväzky 63 783 €, krátkodobé záväzky 160 101 €. 2025: vlastné imanie −233 574 €, dlhodobé záväzky 63 782 €, krátkodobé záväzky 163 844 €.10 mil.0−250 tis.20202021202220242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 56 694 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 340 €.100 tis.50 tis.056,7 tis.003,8 tis.34020202021202220242025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 56 694 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 340 €.100 tis.50 tis.056,7 tis.003,8 tis.34020202021202220242025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 56 694 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 340 €.100 tis.50 tis.00340202020222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby13 mil.12,26 mil.9,79 mil.00
Výsledok hospodárenia87,8 tis.−306,2 tis.−209,1 tis.280,7 tis.−29,7 tis.
Aktíva7,01 mil.5,04 mil.2,7 mil.20 tis.−5,9 tis.
Vlastné imanie446,6 tis.140,4 tis.−68,7 tis.−203,9 tis.−233,6 tis.
Daň z príjmu56,7 tis.003,8 tis.340
Zadlženosť93,6 %97,2 %102,5 %1 118,7 %—

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−29,7 tis.
Aktíva
−5,9 tis.
Vlastné imanie
−233,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
—

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
280,7 tis.
Aktíva
20 tis.
Vlastné imanie
−203,9 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
1 118,7 %

2022

Tržby
9,79 mil.
Výsledok hospodárenia
−209,1 tis.
Aktíva
2,7 mil.
Vlastné imanie
−68,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,5 %

2021

Tržby
12,26 mil.
Výsledok hospodárenia
−306,2 tis.
Aktíva
5,04 mil.
Vlastné imanie
140,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,2 %

2020

Tržby
13 mil.
Výsledok hospodárenia
87,8 tis.
Aktíva
7,01 mil.
Vlastné imanie
446,6 tis.
Daň z príjmu
56,7 tis.
Zadlženosť
93,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API