Súhrn
- Vznik
- 28. 03. 200620 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 564 501 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Condor trade SR, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36288705
- daňové identifikačné číslo
- 2022165552
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022165552
- Sídlo
- Komárňanská 58, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
- Územie
- Veľký Mederokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 03. 2006
- V registri
- 20 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 38100/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 419159
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| zámočníctvo | 28. 03. 2006 | — |
| kovoobrábanie | 28. 03. 2006 | — |
| výroba obrábacích strojov, lodných komponentov a iných účelových strojov | 28. 03. 2006 | — |
| výroba technických zariadení a liniek v rozsahu voľnej živnosti | 28. 03. 2006 | — |
| stavba, výroba a oprava lodí a lodných komponentov | 28. 03. 2006 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti strojárskej výroby, v oblasti vývoja a výroby lodných komponentov a v oblasti výroby technických zariadení a liniek | 28. 03. 2006 | — |
| povrchová úprava kovov v rozsahu voľnej živnosti | 28. 03. 2006 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 29. 10. 2025 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby, | 29. 10. 2025 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 29. 10. 2025 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí, | 29. 10. 2025 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo, | 29. 10. 2025 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 29. 10. 2025 | — |
| Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov | 29. 10. 2025 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky, | 29. 10. 2025 | — |
| Čistiace a upratovacie služby, | 29. 10. 2025 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 29. 10. 2025 | — |
| Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok | 29. 10. 2025 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 29. 10. 2025 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 10. 2025 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave, | 29. 10. 2025 | — |
| Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 29. 10. 2025 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 29. 10. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022165552 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 04. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2022165552 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 05. 08. 2026, rok porušenia 2026).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲299 % na 4 762 € a znížila tržby o ▼41 % na 564,5 tisíc eur.
Tržby
564 501 €
▼ 40,7 %Výsledok hospodárenia
4 762 €
▲ 299,5 %Aktíva
489 365 €
▲ 14,3 %Vlastné imanie
107 727 €
▲ 3,7 %Zadlženosť
78,0 %
Hrubá marža
1,5 %
Čistá marža
0,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,22 mil. | 1,52 mil. | 1,15 mil. | 951,2 tis. | 564,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 12 tis. | 2,8 tis. | 25,1 tis. | 1,2 tis. | 4,8 tis. |
| Aktíva | 495,2 tis. | 664,3 tis. | 374,3 tis. | 428,2 tis. | 489,4 tis. |
| Vlastné imanie | 74,8 tis. | 77,6 tis. | 102,7 tis. | 103,9 tis. | 107,7 tis. |
| Daň z príjmu | 6,7 tis. | 3,8 tis. | 2,1 tis. | 2,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 84,9 % | 88,3 % | 72,6 % | 75,7 % | 78,0 % |
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 564,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 489,4 tis.
- Vlastné imanie
- 107,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 78,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 951,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 428,2 tis.
- Vlastné imanie
- 103,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 75,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,15 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 25,1 tis.
- Aktíva
- 374,3 tis.
- Vlastné imanie
- 102,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 72,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,52 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 664,3 tis.
- Vlastné imanie
- 77,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 88,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 1,22 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 12 tis.
- Aktíva
- 495,2 tis.
- Vlastné imanie
- 74,8 tis.
- Daň z príjmu
- 6,7 tis.
- Zadlženosť
- 84,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).