Súhrn
- Vznik
- 23. 03. 200620 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Green Team Group s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36287806
- daňové identifikačné číslo
- 2022170755
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Cintorínska 7, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 03. 2006
- V registri
- 20 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 39926/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 918474
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 23. 03. 2006 | — |
| automatizované spracovanie údajov, | 23. 03. 2006 | — |
| organizovanie a usporadúvanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí, | 23. 03. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť, | 23. 03. 2006 | — |
| kancelárske (administratívne práce), | 23. 03. 2006 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| organizovanie seminárov a školení, | 23. 03. 2006 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť), | 23. 03. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| prevádzkovanie galérie v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| poradenská činnosť v oblasti projektov pre štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| spracovanie projektov pre štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| technicko-realizačné zabezpečenie pri realizácii projektov pre štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| prenájom a leasing vecí hnuteľných v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 23. 03. 2006 | — |
| nákup a predaj nehnuteľností, | 23. 03. 2006 | — |
| výstavnícka činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| inžinierska činnosť-obstrávateľská činnosť v stavebníctve, | 23. 03. 2006 | — |
| montáž informačných a reklamných tabúľ bez zásahu do vyhradených technických častí, | 23. 03. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 23. 03. 2006 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora, | 23. 03. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva, | 23. 03. 2006 | — |
| prenájom motorových vozidiel strojov, prístrojov a zariadení v rámci voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| grafické práce pomocou výpočtovej techniky, | 23. 03. 2006 | — |
| sadové úpravy, údržba komunikácií (odhŕňanie snehu, čistenie komunikácií) v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov, | 23. 03. 2006 | — |
| marketing, | 23. 03. 2006 | — |
| prípravné práce pre stavbu, zemné, výkopové práce, búracie práce a demolácie bez použitia výbušnín, | 23. 03. 2006 | — |
| prekladateľská a tlmočnícka činnosť z anglického jazyka do slovenského jazyka a zo slovenského jazyka do anglického jazyka, | 23. 03. 2006 | — |
| poskytovanie verejno-dostupných informácií v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností, | 23. 03. 2006 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu, | 23. 03. 2006 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, seminárov, konferencií, sympózií, vzdelávacích programov, školení, veľtrhov a iných kultúrnych a spoločenských podujatí, | 23. 03. 2006 | — |
| výroba, rozmnožovanie a nahrávanie zvukových a zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autora, | 23. 03. 2006 | — |
| prevádzkovanie športových ihrísk, | 23. 03. 2006 | — |
| poskytovanie úverov nebankovým spôsobom z vlastných zdrojov, | 23. 03. 2006 | — |
| poradenská činnosť v oblasti spoločenských vied a rozvoja osobností, | 23. 03. 2006 | — |
| pranie, žehlenie, opravy a údržba odevov, bytového textilu, | 23. 03. 2006 | — |
| organizovanie športových súťaží, | 23. 03. 2006 | — |
| prevádzkovanie garáží alebo odstavných plôch pre motorové vozidlá slúžiace na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autorom, | 23. 03. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t, | 23. 03. 2006 | — |
| zhotovovanie webových stránok a ich následná aktualizácia, | 23. 03. 2006 | — |
| školiaca a lektorská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| poradensko-konzultačná činnosť v oblasti zdokonalenia riadenia na vnútropodnikovej úrovni - management, | 23. 03. 2006 | — |
| poradensko-konzultačná činnosť v oblasti informačného zabezpečenia riadenia vrátane nasadzovania a využívania výpočtovej techniky - management, | 23. 03. 2006 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby, | 23. 03. 2006 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností, | 23. 03. 2006 | — |
| výroba a predaj textilných výrobkov a doplnkov v rozsahu volnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
| kopírovacie služby, | 23. 03. 2006 | — |
| fotografické služby, | 23. 03. 2006 | — |
| realizácia interiérov (zariaďovanie) z vopred vyhotovených dielov, | 23. 03. 2006 | — |
| skladovanie (okrem prevádzkovania verejných skladov), | 23. 03. 2006 | — |
| maliarske a natieračske práce, | 23. 03. 2006 | — |
| poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o vzhľad osôb - vizážistika a farbové poradenstvo, | 23. 03. 2006 | — |
| poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja, | 23. 03. 2006 | — |
| poskytovanie služieb poľnohospodárskymi mechanizmami, | 23. 03. 2006 | — |
| služby súvisiace s rastlinnou výrobou, | 23. 03. 2006 | — |
| služby súvisiace s živočíšnou výrobou okrem veterinárnych služieb, | 23. 03. 2006 | — |
| pestovanie obilnín a kultúrnych plodín, | 23. 03. 2006 | — |
| zavlažovacie práce v rozsahu voľnej živnosti, | 23. 03. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022170755 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 znížila stratu na −695 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−695 €
▲ 59,4 %Aktíva
364 €
▼ 54,7 %Vlastné imanie
−5 655 €
▼ 14,0 %Zadlženosť
1 653,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 17,6 tis. | 22,1 tis. | 0 | 1,3 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −719 | 4,2 tis. | −3 tis. | −1,7 tis. | −695 |
| Aktíva | 3 tis. | 8,2 tis. | 2,5 tis. | 804 | 364 |
| Vlastné imanie | −4,4 tis. | −243 | −3,2 tis. | −5 tis. | −5,7 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 249,9 % | 103,0 % | 229,1 % | 716,9 % | 1 653,6 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −695
- Aktíva
- 364
- Vlastné imanie
- −5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 653,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 1,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,7 tis.
- Aktíva
- 804
- Vlastné imanie
- −5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 716,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3 tis.
- Aktíva
- 2,5 tis.
- Vlastné imanie
- −3,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 229,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 22,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 8,2 tis.
- Vlastné imanie
- −243
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 103,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 17,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −719
- Aktíva
- 3 tis.
- Vlastné imanie
- −4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 249,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.