Súhrn
- Vznik
- 15. 03. 200620 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Klario, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36285579
- daňové identifikačné číslo
- 2022146885
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022146885
- Sídlo
- Tallerova 4, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 03. 2006
- V registri
- 20 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 39780/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 718281
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti, | 15. 03. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti, | 15. 03. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 15. 03. 2006 | — |
| konzultačná a poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky, telekomunikácií, elektroniky, ekonomiky a podnikania, | 29. 12. 2006 | — |
| prenájom software, predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi, automatizované spracovanie software, | 29. 12. 2006 | — |
| prieskum trhu, | 29. 12. 2006 | — |
| prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky, | 29. 12. 2006 | — |
| predaj elektroniky a výpočtovej techniky, | 29. 12. 2006 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby s výnimkou úradného prekladu a tlmočenia, | 29. 12. 2006 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť, | 29. 12. 2006 | — |
| poskytovanie zberu správ prostredníctvom telekomunikačných zariadení, | 29. 12. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 12. 2006 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými motorovými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby, | 29. 12. 2006 | — |
| sprostredkovanie prístupu do siete Internet, | 29. 12. 2006 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 12. 2006 | — |
| návrh, montáž a realizácia telekomunikačných stavieb v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 12. 2006 | — |
| výroba, predaj, prenájom a distribúcia zvukových a obrazových záznamov a umeleckých diel na základe zmluvy s autormi, | 29. 12. 2006 | — |
| poskytovanie multimediálnych služieb prostredníctvom dátových sietí so súhlasom autora a dodržiavaním autorských práv, | 29. 12. 2006 | — |
| organizačno-technické zabezpečenie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a vzdelávacích podujatí, výstav, súťaží, seminárov a školení, | 29. 12. 2006 | — |
| sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 29. 12. 2006 | — |
| montáž, výroba a servis elektroniky, telekomunikačných zariadení a výpočtovej techniky, | 29. 12. 2006 | — |
| zásielkový predaj, | 29. 12. 2006 | — |
| zhotovovanie webových stránok, | 29. 12. 2006 | — |
| návrh a výroba reklamných predmetov v rozsahu voľnej živnosti, | 29. 12. 2006 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 29. 07. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 29. 07. 2017 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 29. 07. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 29. 07. 2017 | — |
| Administratívne služby | 29. 07. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 29. 07. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 29. 07. 2017 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 29. 07. 2017 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 08. 04. 2026 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 08. 04. 2026 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 08. 04. 2026 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 08. 04. 2026 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 08. 04. 2026 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 08. 04. 2026 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 08. 04. 2026 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 04. 2026 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 08. 04. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022146885 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 07. 07. 2006 |
| daňové identifikačné číslo | 2022146885 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −3 037 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−3 037 €
▲ 25,1 %Aktíva
5 775 €
▼ 88,5 %Vlastné imanie
4 305 €
▼ 88,1 %Zadlženosť
25,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −7,2 tis. | −5,2 tis. | −3,4 tis. | −4,1 tis. | −3 tis. |
| Aktíva | 59,5 tis. | 56,1 tis. | 54,2 tis. | 50 tis. | 5,8 tis. |
| Vlastné imanie | 48,8 tis. | 43,6 tis. | 40,2 tis. | 36,1 tis. | 4,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 18,0 % | 22,4 % | 25,9 % | 27,8 % | 25,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3 tis.
- Aktíva
- 5,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 25,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,1 tis.
- Aktíva
- 50 tis.
- Vlastné imanie
- 36,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 27,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3,4 tis.
- Aktíva
- 54,2 tis.
- Vlastné imanie
- 40,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 25,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −5,2 tis.
- Aktíva
- 56,1 tis.
- Vlastné imanie
- 43,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 22,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −7,2 tis.
- Aktíva
- 59,5 tis.
- Vlastné imanie
- 48,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 18,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.