prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Anthill Promotion s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36285188aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 03. 200620 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
221 307 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Anthill Promotion s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36285188
daňové identifikačné číslo
2022160822
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 03. 2006
V registri
20 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 39760/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
230148
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
reklamná a propagačná činnosť,10. 03. 2006—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,10. 03. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky,10. 03. 2006—
vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,10. 03. 2006—
vydávanie periodickej a neperiodickej tlače v rozsahu voľnej živnosti,10. 03. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,10. 03. 2006—
organizovanie školení, konferencií, výstav, spoločenských a športových podujatí,10. 03. 2006—
prenájom motorových vozidiel,10. 03. 2006—
prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu,10. 03. 2006—
administratívne práce,10. 03. 2006—
kresličské a grafické práce na počítači podľa predlohy,10. 03. 2006—
výroba dekoratívnych predmetov,10. 03. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),10. 03. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),10. 03. 2006—
kuriérske služby,04. 10. 2016—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva,04. 10. 2016—
dizajnérske činnosti,04. 10. 2016—
čistiace a upratovacie služby,04. 10. 2016—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve,04. 10. 2016—
prevádzkovanie taxislužby13. 11. 2018—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien02. 08. 2019—
prípravné práce k realizácii stavby02. 08. 2019—
fotografické služby02. 08. 2019—
služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok02. 08. 2019—
vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce02. 08. 2019—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach02. 08. 2019—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla02. 08. 2019—
sťahovacie služby02. 08. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022160822: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022160822Obdobia daňových registráciíDIČ 2022160822: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022160822Obdobia daňových registráciíDIČ 2022160822: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022160822
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202216082210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2022 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 sa zo straty dostalo na zisk 280 € a zvýšila tržby o ▲21 % na 221,3 tisíc eur.

Tržby

221 307 €

▲ 20,7 %

Výsledok hospodárenia

280 €

▲ 103,3 %

Aktíva

241 055 €

▲ 99,6 %

Vlastné imanie

112 781 €

▲ 247,0 %

Zadlženosť

53,2 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 42 792 €. 2017: tržby 262 918 €. 2018: tržby 317 738 €. 2019: tržby 183 318 €. 2020: tržby 221 307 €.500 tis.250 tis.042,8 tis.262,9 tis.317,7 tis.183,3 tis.221,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 42 792 €. 2017: tržby 262 918 €. 2018: tržby 317 738 €. 2019: tržby 183 318 €. 2020: tržby 221 307 €.500 tis.250 tis.042,8 tis.262,9 tis.317,7 tis.183,3 tis.221,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 42 792 €. 2017: tržby 262 918 €. 2018: tržby 317 738 €. 2019: tržby 183 318 €. 2020: tržby 221 307 €.500 tis.250 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −6 122 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 908 €. 2018: výsledok hospodárenia −10 552 €. 2019: výsledok hospodárenia −8 451 €. 2020: výsledok hospodárenia 280 €.5 tis.0−20 tis.−6,1 tis.+4,9 tis.−10,6 tis.−8,5 tis.+28020162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −6 122 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 908 €. 2018: výsledok hospodárenia −10 552 €. 2019: výsledok hospodárenia −8 451 €. 2020: výsledok hospodárenia 280 €.5 tis.0−20 tis.−6,1 tis.+4,9 tis.−10,6 tis.−8,5 tis.+28020162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −6 122 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 908 €. 2018: výsledok hospodárenia −10 552 €. 2019: výsledok hospodárenia −8 451 €. 2020: výsledok hospodárenia 280 €.5 tis.0−20 tis.+280201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 18 001 €, vlastné imanie −1 403 €. 2017: aktíva 60 711 €, vlastné imanie 51 505 €. 2018: aktíva 96 020 €, vlastné imanie 40 953 €. 2019: aktíva 120 788 €, vlastné imanie 32 502 €. 2020: aktíva 241 055 €, vlastné imanie 112 781 €.250 tis.0−2 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 18 001 €, vlastné imanie −1 403 €. 2017: aktíva 60 711 €, vlastné imanie 51 505 €. 2018: aktíva 96 020 €, vlastné imanie 40 953 €. 2019: aktíva 120 788 €, vlastné imanie 32 502 €. 2020: aktíva 241 055 €, vlastné imanie 112 781 €.250 tis.0−2 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 18 001 €, vlastné imanie −1 403 €. 2017: aktíva 60 711 €, vlastné imanie 51 505 €. 2018: aktíva 96 020 €, vlastné imanie 40 953 €. 2019: aktíva 120 788 €, vlastné imanie 32 502 €. 2020: aktíva 241 055 €, vlastné imanie 112 781 €.250 tis.0−2 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 17 962 €. 2017: dlhodobý majetok 33 993 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 719 €, finančné účty 7 999 €. 2018: dlhodobý majetok 65 884 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 122 €, finančné účty 19 014 €. 2019: dlhodobý majetok 84 391 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 354 €, finančné účty 43 €. 2020: dlhodobý majetok 116 400 €, zásoby 29 000 €, pohľadávky 95 536 €, finančné účty 119 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 17 962 €. 2017: dlhodobý majetok 33 993 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 719 €, finančné účty 7 999 €. 2018: dlhodobý majetok 65 884 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 122 €, finančné účty 19 014 €. 2019: dlhodobý majetok 84 391 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 354 €, finančné účty 43 €. 2020: dlhodobý majetok 116 400 €, zásoby 29 000 €, pohľadávky 95 536 €, finančné účty 119 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 €, finančné účty 17 962 €. 2017: dlhodobý majetok 33 993 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 719 €, finančné účty 7 999 €. 2018: dlhodobý majetok 65 884 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 122 €, finančné účty 19 014 €. 2019: dlhodobý majetok 84 391 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 354 €, finančné účty 43 €. 2020: dlhodobý majetok 116 400 €, zásoby 29 000 €, pohľadávky 95 536 €, finančné účty 119 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −1 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 404 €. 2017: vlastné imanie 51 505 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 206 €. 2018: vlastné imanie 40 953 €, dlhodobé záväzky 74 €, krátkodobé záväzky 54 993 €. 2019: vlastné imanie 32 502 €, dlhodobé záväzky 28 351 €, krátkodobé záväzky 59 935 €. 2020: vlastné imanie 112 781 €, dlhodobé záväzky 101 065 €, krátkodobé záväzky 27 209 €.250 tis.0−2 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −1 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 404 €. 2017: vlastné imanie 51 505 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 206 €. 2018: vlastné imanie 40 953 €, dlhodobé záväzky 74 €, krátkodobé záväzky 54 993 €. 2019: vlastné imanie 32 502 €, dlhodobé záväzky 28 351 €, krátkodobé záväzky 59 935 €. 2020: vlastné imanie 112 781 €, dlhodobé záväzky 101 065 €, krátkodobé záväzky 27 209 €.250 tis.0−2 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −1 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 404 €. 2017: vlastné imanie 51 505 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 206 €. 2018: vlastné imanie 40 953 €, dlhodobé záväzky 74 €, krátkodobé záväzky 54 993 €. 2019: vlastné imanie 32 502 €, dlhodobé záväzky 28 351 €, krátkodobé záväzky 59 935 €. 2020: vlastné imanie 112 781 €, dlhodobé záväzky 101 065 €, krátkodobé záväzky 27 209 €.250 tis.0−2 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 1 044 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 261 €.2 tis.1 tis.09601 tis.0026120162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 1 044 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 261 €.2 tis.1 tis.09601 tis.0026120162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 1 044 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 261 €.2 tis.1 tis.09600261201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby42,8 tis.262,9 tis.317,7 tis.183,3 tis.221,3 tis.
Výsledok hospodárenia−6,1 tis.4,9 tis.−10,6 tis.−8,5 tis.280
Aktíva18 tis.60,7 tis.96 tis.120,8 tis.241,1 tis.
Vlastné imanie−1,4 tis.51,5 tis.41 tis.32,5 tis.112,8 tis.
Daň z príjmu9601 tis.00261
Zadlženosť107,8 %15,2 %57,3 %73,1 %53,2 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
221,3 tis.
Výsledok hospodárenia
280
Aktíva
241,1 tis.
Vlastné imanie
112,8 tis.
Daň z príjmu
261
Zadlženosť
53,2 %

2019

Tržby
183,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,5 tis.
Aktíva
120,8 tis.
Vlastné imanie
32,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,1 %

2018

Tržby
317,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,6 tis.
Aktíva
96 tis.
Vlastné imanie
41 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
57,3 %

2017

Tržby
262,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,9 tis.
Aktíva
60,7 tis.
Vlastné imanie
51,5 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
15,2 %

2016

Tržby
42,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,1 tis.
Aktíva
18 tis.
Vlastné imanie
−1,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
107,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API