Súhrn
- Vznik
- 04. 03. 200620 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 244 820 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- M.K. Construct, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36283894
- daňové identifikačné číslo
- 2022184021
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022184021
- Sídlo
- Škultétyho 536/48, 94912 Nitra, Slovenská republika
- Územie
- Nitraokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 03. 2006
- V registri
- 20 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 17809/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 431643
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností | 04. 03. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností | 04. 03. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 04. 03. 2006 | — |
| služby súvisiace s ťažbou dreva, pilčícke práce | 04. 03. 2006 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 04. 03. 2006 | — |
| demolácia a zemné práce | 04. 03. 2006 | — |
| zváračské práce | 04. 03. 2006 | — |
| Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 25. 11. 2015 | — |
| Opravy karosérií | 25. 11. 2015 | — |
| ubytovanie na súkromí | 04. 03. 2006 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 25. 11. 2015 | — |
| odlievanie železa | 04. 03. 2006 | — |
| odlievanie neželezných kovov | 04. 03. 2006 | — |
| spracovanie a povrchová úprava kovov v rozsahu voľnej živnosti | 04. 03. 2006 | — |
| výroba kovových konštrukcií a ich častí | 04. 03. 2006 | — |
| prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich regenerácii ( fitnes, sauna, bazén ) | 04. 03. 2006 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 04. 03. 2006 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení | 04. 03. 2006 | — |
| výroba výrobkov z laminátu | 04. 03. 2006 | — |
| výroba výrobkov z plastov | 04. 03. 2006 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 25. 11. 2015 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu | 25. 11. 2015 | — |
| stolárske práce | 06. 04. 2007 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 25. 11. 2015 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 25. 11. 2015 | — |
| pílenie, hobľovanie a impregnovanie dreva | 06. 04. 2007 | — |
| výroba dýhy, preglejky, latovky, drevotrieskovej dosky a drevovláknitej dosky | 06. 04. 2007 | — |
| výroba drevených obalov | 06. 04. 2007 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 25. 11. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022184021 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2022184021 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prehĺbila stratu na −2 841 € a zvýšila tržby o ▲21 % na 244,8 tisíc eur.
Tržby
244 820 €
▲ 21,3 %Výsledok hospodárenia
−2 841 €
▼ 32,1 %Aktíva
126 792 €
▼ 22,3 %Vlastné imanie
−2 427 €
▼ 686,2 %Zadlženosť
101,9 %
Hrubá marža
−0,3 %
Čistá marža
−1,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 311,4 tis. | 179,4 tis. | 174,3 tis. | 201,8 tis. | 244,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −510 | −7,2 tis. | 2,2 tis. | −2,2 tis. | −2,8 tis. |
| Aktíva | 115,4 tis. | 97,1 tis. | 95,9 tis. | 163,1 tis. | 126,8 tis. |
| Vlastné imanie | 7,6 tis. | 389 | 2,6 tis. | 414 | −2,4 tis. |
| Daň z príjmu | 2,7 tis. | 1,3 tis. | 3,6 tis. | 1,8 tis. | 2,1 tis. |
| Zadlženosť | 93,0 % | 99,1 % | 97,3 % | 99,7 % | 101,9 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 244,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,8 tis.
- Aktíva
- 126,8 tis.
- Vlastné imanie
- −2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 101,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 201,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,2 tis.
- Aktíva
- 163,1 tis.
- Vlastné imanie
- 414
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 99,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 174,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 95,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 97,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 179,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,2 tis.
- Aktíva
- 97,1 tis.
- Vlastné imanie
- 389
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 99,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 311,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −510
- Aktíva
- 115,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 93,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.