prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DEFO Leasing, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36283665aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 03. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 924 082 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DEFO Leasing, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36283665
daňové identifikačné číslo
2022150383
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022150383
Sídlo
Komenského 856, 929 01 Dunajská Streda, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 03. 2006
V registri
20 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 18206/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
948241
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom motorových vozidiel04. 03. 2006—
požičovňa motorových vozidiel04. 03. 2006—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti04. 03. 2006—
veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľnej živnosti04. 03. 2006—
reklamná a propagačná činnosť04. 03. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti04. 03. 2006—
poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti04. 03. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky04. 03. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022150383: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022150383: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022150383IČ DPH SK2022150383Obdobia daňových registráciíDIČ 2022150383: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022150383: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022150383IČ DPH SK2022150383Obdobia daňových registráciíDIČ 2022150383: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022150383: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022150383IČ DPH SK2022150383
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202215038311. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2006
daňové identifikačné číslo202215038310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 05. 12. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼54 % na 296 953 € a znížila tržby o ▼7 % na 2,92 mil. €.

Tržby

2 924 082 €

▼ 7,1 %

Výsledok hospodárenia

296 953 €

▼ 53,6 %

Aktíva

11 393 649 €

▼ 1,8 %

Vlastné imanie

3 661 447 €

▲ 8,8 %

Zadlženosť

67,4 %

Hrubá marža

10,3 %

Čistá marža

10,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 2 620 763 €. 2022: tržby 2 721 619 €. 2023: tržby 3 006 724 €. 2024: tržby 3 146 097 €. 2025: tržby 2 924 082 €.5 mil.2,5 mil.02,62 mil.2,72 mil.3,01 mil.3,15 mil.2,92 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 620 763 €. 2022: tržby 2 721 619 €. 2023: tržby 3 006 724 €. 2024: tržby 3 146 097 €. 2025: tržby 2 924 082 €.5 mil.2,5 mil.02,62 mil.2,72 mil.3,01 mil.3,15 mil.2,92 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 620 763 €. 2022: tržby 2 721 619 €. 2023: tržby 3 006 724 €. 2024: tržby 3 146 097 €. 2025: tržby 2 924 082 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 52 412 €. 2022: výsledok hospodárenia 536 526 €. 2023: výsledok hospodárenia 608 404 €. 2024: výsledok hospodárenia 640 651 €. 2025: výsledok hospodárenia 296 953 €.1 mil.500 tis.0+52,4 tis.+536,5 tis.+608,4 tis.+640,7 tis.+297 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 52 412 €. 2022: výsledok hospodárenia 536 526 €. 2023: výsledok hospodárenia 608 404 €. 2024: výsledok hospodárenia 640 651 €. 2025: výsledok hospodárenia 296 953 €.1 mil.500 tis.0+52,4 tis.+297 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 52 412 €. 2022: výsledok hospodárenia 536 526 €. 2023: výsledok hospodárenia 608 404 €. 2024: výsledok hospodárenia 640 651 €. 2025: výsledok hospodárenia 296 953 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 258 188 €, vlastné imanie 679 011 €. 2022: aktíva 8 044 424 €, vlastné imanie 2 115 537 €. 2023: aktíva 10 029 208 €, vlastné imanie 2 723 939 €. 2024: aktíva 11 600 598 €, vlastné imanie 3 364 589 €. 2025: aktíva 11 393 649 €, vlastné imanie 3 661 447 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 258 188 €, vlastné imanie 679 011 €. 2022: aktíva 8 044 424 €, vlastné imanie 2 115 537 €. 2023: aktíva 10 029 208 €, vlastné imanie 2 723 939 €. 2024: aktíva 11 600 598 €, vlastné imanie 3 364 589 €. 2025: aktíva 11 393 649 €, vlastné imanie 3 661 447 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 8 258 188 €, vlastné imanie 679 011 €. 2022: aktíva 8 044 424 €, vlastné imanie 2 115 537 €. 2023: aktíva 10 029 208 €, vlastné imanie 2 723 939 €. 2024: aktíva 11 600 598 €, vlastné imanie 3 364 589 €. 2025: aktíva 11 393 649 €, vlastné imanie 3 661 447 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 640 603 €, zásoby 804 104 €, pohľadávky 740 172 €, finančné účty 9 521 €. 2022: dlhodobý majetok 7 520 309 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 246 928 €, finančné účty 105 484 €. 2023: dlhodobý majetok 9 040 914 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 677 538 €, finančné účty 97 670 €. 2024: dlhodobý majetok 10 824 466 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 434 174 €, finančné účty 128 594 €. 2025: dlhodobý majetok 10 516 840 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 648 450 €, finančné účty 78 714 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 640 603 €, zásoby 804 104 €, pohľadávky 740 172 €, finančné účty 9 521 €. 2022: dlhodobý majetok 7 520 309 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 246 928 €, finančné účty 105 484 €. 2023: dlhodobý majetok 9 040 914 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 677 538 €, finančné účty 97 670 €. 2024: dlhodobý majetok 10 824 466 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 434 174 €, finančné účty 128 594 €. 2025: dlhodobý majetok 10 516 840 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 648 450 €, finančné účty 78 714 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 640 603 €, zásoby 804 104 €, pohľadávky 740 172 €, finančné účty 9 521 €. 2022: dlhodobý majetok 7 520 309 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 246 928 €, finančné účty 105 484 €. 2023: dlhodobý majetok 9 040 914 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 677 538 €, finančné účty 97 670 €. 2024: dlhodobý majetok 10 824 466 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 434 174 €, finančné účty 128 594 €. 2025: dlhodobý majetok 10 516 840 €, zásoby 78 678 €, pohľadávky 648 450 €, finančné účty 78 714 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 679 011 €, dlhodobé záväzky 3 144 323 €, krátkodobé záväzky 4 357 332 €. 2022: vlastné imanie 2 115 537 €, dlhodobé záväzky 4 793 064 €, krátkodobé záväzky 773 301 €. 2023: vlastné imanie 2 723 939 €, dlhodobé záväzky 4 955 186 €, krátkodobé záväzky 1 987 561 €. 2024: vlastné imanie 3 364 589 €, dlhodobé záväzky 5 048 955 €, krátkodobé záväzky 2 824 532 €. 2025: vlastné imanie 3 661 447 €, dlhodobé záväzky 4 411 838 €, krátkodobé záväzky 3 264 456 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 679 011 €, dlhodobé záväzky 3 144 323 €, krátkodobé záväzky 4 357 332 €. 2022: vlastné imanie 2 115 537 €, dlhodobé záväzky 4 793 064 €, krátkodobé záväzky 773 301 €. 2023: vlastné imanie 2 723 939 €, dlhodobé záväzky 4 955 186 €, krátkodobé záväzky 1 987 561 €. 2024: vlastné imanie 3 364 589 €, dlhodobé záväzky 5 048 955 €, krátkodobé záväzky 2 824 532 €. 2025: vlastné imanie 3 661 447 €, dlhodobé záväzky 4 411 838 €, krátkodobé záväzky 3 264 456 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 679 011 €, dlhodobé záväzky 3 144 323 €, krátkodobé záväzky 4 357 332 €. 2022: vlastné imanie 2 115 537 €, dlhodobé záväzky 4 793 064 €, krátkodobé záväzky 773 301 €. 2023: vlastné imanie 2 723 939 €, dlhodobé záväzky 4 955 186 €, krátkodobé záväzky 1 987 561 €. 2024: vlastné imanie 3 364 589 €, dlhodobé záväzky 5 048 955 €, krátkodobé záväzky 2 824 532 €. 2025: vlastné imanie 3 661 447 €, dlhodobé záväzky 4 411 838 €, krátkodobé záväzky 3 264 456 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 312 €. 2022: daň z príjmu 46 611 €. 2023: daň z príjmu 57 767 €. 2024: daň z príjmu 75 991 €. 2025: daň z príjmu 4 462 €.100 tis.50 tis.04,3 tis.46,6 tis.57,8 tis.76 tis.4,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 312 €. 2022: daň z príjmu 46 611 €. 2023: daň z príjmu 57 767 €. 2024: daň z príjmu 75 991 €. 2025: daň z príjmu 4 462 €.100 tis.50 tis.04,3 tis.46,6 tis.57,8 tis.76 tis.4,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 312 €. 2022: daň z príjmu 46 611 €. 2023: daň z príjmu 57 767 €. 2024: daň z príjmu 75 991 €. 2025: daň z príjmu 4 462 €.100 tis.50 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,62 mil.2,72 mil.3,01 mil.3,15 mil.2,92 mil.
Výsledok hospodárenia52,4 tis.536,5 tis.608,4 tis.640,7 tis.297 tis.
Aktíva8,26 mil.8,04 mil.10,03 mil.11,6 mil.11,39 mil.
Vlastné imanie679 tis.2,12 mil.2,72 mil.3,36 mil.3,66 mil.
Daň z príjmu4,3 tis.46,6 tis.57,8 tis.76 tis.4,5 tis.
Zadlženosť90,8 %69,2 %69,2 %67,9 %67,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,92 mil.
Výsledok hospodárenia
297 tis.
Aktíva
11,39 mil.
Vlastné imanie
3,66 mil.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
67,4 %

2024

Tržby
3,15 mil.
Výsledok hospodárenia
640,7 tis.
Aktíva
11,6 mil.
Vlastné imanie
3,36 mil.
Daň z príjmu
76 tis.
Zadlženosť
67,9 %

2023

Tržby
3,01 mil.
Výsledok hospodárenia
608,4 tis.
Aktíva
10,03 mil.
Vlastné imanie
2,72 mil.
Daň z príjmu
57,8 tis.
Zadlženosť
69,2 %

2022

Tržby
2,72 mil.
Výsledok hospodárenia
536,5 tis.
Aktíva
8,04 mil.
Vlastné imanie
2,12 mil.
Daň z príjmu
46,6 tis.
Zadlženosť
69,2 %

2021

Tržby
2,62 mil.
Výsledok hospodárenia
52,4 tis.
Aktíva
8,26 mil.
Vlastné imanie
679 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
90,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API